Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2015


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως έκανα Install το fm14 να μου φύγει μία η πόρωση και όταν πέσει η τιμή τα ξαναλέμε.

enjoy όσοι το αγοράσουν πάντως, και μην ξεχνάτε να μας γράφετε τις εντυπώσεις σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 381
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκέφτομαι να αγοράσω το παιχνίδι από δω και να έχω και την beta.

 

Έχει αγοράσει κανείς άλλος από αυτό το κατάστημα? Είναι εγγυημένο?

 

Πρέπει να είχα αγοράσει παλιότερα 2-3 παιχνιδάκια από αυτούς και δεν θυμάμαι να είχα πρόβλημα. Νομίζω πως είναι σχετικά γνωστό site. Καλού κακού όμως ρίξτου και ένα γκουγκλάρισμα να βρεις τίποτα reviews ή εντυπώσεις από άλλους χρήστες, δεν χάνεις τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είχα αγοράσει παλιότερα 2-3 παιχνιδάκια από αυτούς και δεν θυμάμαι να είχα πρόβλημα. Νομίζω πως είναι σχετικά γνωστό site. Καλού κακού όμως ρίξτου και ένα γκουγκλάρισμα να βρεις τίποτα reviews ή εντυπώσεις από άλλους χρήστες, δεν χάνεις τίποτα.

 

Ναι όλα εντάξει με το site. 

 

Το αγόρασα αργά το απόγευμα. Το μόνο περίπλοκο που έχει, είναι ότι ζητάει αρκετά στοιχεία. Και θέλει επιβεβαίωση τηλεφώνου.

 

Όμως σε 5 λεπτά είχα τον κωδικό για το steam και όλα οκ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά παίζω με classic 2d κάμερα, οπότε δεν μπορώ να πω για την 3d GE. 

 

Δεν μου αρέσει η GE του FM. Δηλαδή από τότε που την βάλανε ποτέ δεν με τράβηξε. Νιώθω ότι με την 2d βλέπω καλύτερα σε θέμα τακτικής πως πάει το παιχνίδι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η beta κυκλοφόρησε στα διάφορα γνωστά μέρη, είναι 1,3GB. Γκουγκλάρετέ το. Τις ευχαριστίες μου στον petritis31 που είχε την καλοσύνη να με ενημερώσει.

 

ps: δεν έχω προλάβει να το δω ακόμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τερματοφυλακες ειναι για τα μπαζα στην beta και αυτο ειναι επιεικες σχολιο

Διάβασα σε φόρουμ ότι αυτό αφορά τους μέτριους προς κακούς τερματάδες (δλδ αν παίζεις με μικρές ομάδες) και ότι δεν είναι τόσο έντονο το φαινόμενο σε καλές ομάδες (ότι και να είναι το ψάχνουν πάντως για να είναι ready στις 7 νοεμβρίου) 

Υπομονή σε αυτούς που ασχολούνται με το game (γι' αυτό είναι και σε beta φάση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα σε φόρουμ ότι αυτό αφορά τους μέτριους προς κακούς τερματάδες (δλδ αν παίζεις με μικρές ομάδες) και ότι δεν είναι τόσο έντονο το φαινόμενο σε καλές ομάδες (ότι και να είναι το ψάχνουν πάντως για να είναι ready στις 7 νοεμβρίου) 

Υπομονή σε αυτούς που ασχολούνται με το game (γι' αυτό είναι και σε beta φάση)

 

Απλα γελαω, μετα το 12 ολο κατι ψαχνουν επρεπε να τραβηξω replay αυτα που εχουν γινει και δεν ειναι με κακους τερματοφυλακες, μαλλον μετριους τους λες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα γελαω, μετα το 12 ολο κατι ψαχνουν επρεπε να τραβηξω replay αυτα που εχουν γινει και δεν ειναι με κακους τερματοφυλακες, μαλλον μετριους τους λες

Σε πιστεύω γιατί δεν το έχω στην κατοχή μου το game να μπω στην beta να δω... 

Οπότε υπομονή ελπίζω να το λύσουν όταν θα κυκλοφορήσει η κανονική έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω ξεκινήσει με την ΑΕΚ και με 2d camera που παίζω, δεν έχω δει αυτά που λέτε για τους GK. Είναι λογικό στην 3d ME να μην υπάρχουν αρκετά animation και πολλά γκολ να φαίνονται για γέλια. Υποθέτω δηλαδή γιατί δεν έχω πολυασχοληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει 11 με 2d, 12 με 3d, 13 με 3d, 14 με 3d.

 

Kαταρχάς, στο 12 στην 3d οι παικτες μαρκαρανε δηλαδη τι θελω να πω τωρα φτανεις κοντα στην μπαλα και οτι οδηγια να εχει δεν δοκιμαζει να κλεψει την μπαλα. Επισης δεν γινεται με 3d καμερα να μην γυρναει ο τερματοφυλακας στην θεση του και να λεμε οτι φταιει το animation.

 

Training το ιδιο με περσυ μενου ανανεωμενο και ωραιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...