Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2015


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 381
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το έθαψε λίγο ορ νοτ; Για πείτε εσείς που παίζετε πως σας φαίνεται συγκριτικά με το 14 και κυρίως με το 13..

Μόνο εγώ εχω ευχαριστηθεί τόσο πολύ το 13;

 

Προσωπικά το 20άρικο φέτος θα τα πιώ μπύρες στην υγειά του reloaded..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά θάψιμο έπεσε.... Δεν νομίζω να είναι χειρότερο του 14 (για το demo που παίζω βέβαια αλλά και αυτός βάση beta πήγε μάλλον)

Απλά επειδή είμαι υποψιασμένος από πέρυσι να δούμε την τελική έκδοση και μετά μιλάμε...

Για τις μπύρες συμφωνώ και εγώ στην υγειά σου :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμετός, δυσωδία, τι κάνει η κυβέρνηση μπροστά σε αυτά τα εκτρώματα; Καθαρό γκολ του Σακόν στο φιλικό με του Λουτράκι (και μάλιστα στην πρώτη του κλήση στην εντεκάδα) και ο πλάγιος το ακύρωσε ως οφσάιντ.

 

Οφσάιντ ήταν ο κώλος της μάνας του, του κερατά, ένα μέτρο πίσω ήταν ο παιχταράς μας, 10 ριπλέι έδειξε η τηλεόραση και σε όλα ήταν καθαρή φάση. Τελικά μείναμε στο 0-0.

 

Το νοσοκομείο συνεχίζεται, πλέον υπάρχουν τραυματισμοί και εντός αγώνα και έχουμε ήδη φτάσει τους 7 παίκτες στο κρεβάτι (ο δεύτερος της κατηγορίας έχει 5 τραυματίες και ο τρίτος 4). Επίσης τα δοκάρια σαν να είναι περισσότερα από όσα νόμιζα, πλέον βλέπω τουλάχιστον 2 ανά αγώνα, πολλές φορές και τρία. Ορισμένα από αυτά είναι ίδια με του '14, δηλ. σέντρες από το... κέντρο και άλλα παλαβά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε μας δουλευουν καθε χρονο... καλα αυτο με τα δοκαρια τοσο δυσκολο ειναι να το φτιαξουν?! η με τους τραυματισμους?

στο 14 ειχα ξεκινησει παιχνιδι και με το καλημερα ειχα 8-10 τραυματισμους, κοντευα να παιξω και εγω!

 

Συνεχιζω ακαθεκτος το 14... εν το μεταξυ ακομα και τωρα στο 14 βλεπω οτι δεν ειναι ολα τελεια με τη γραμματικη-συνταξη στα ελληνικα...

γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έθαψε λίγο ορ νοτ; Για πείτε εσείς που παίζετε πως σας φαίνεται συγκριτικά με το 14 και κυρίως με το 13..

Μόνο εγώ εχω ευχαριστηθεί τόσο πολύ το 13;

 

Προσωπικά το 20άρικο φέτος θα τα πιώ μπύρες στην υγειά του reloaded..

το 13 δεν μου αρεσε δεν ξερω γιατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το νοσοκομείο συνεχίζεται, πλέον υπάρχουν τραυματισμοί και εντός αγώνα και έχουμε ήδη φτάσει τους 7 παίκτες στο κρεβάτι (ο δεύτερος της κατηγορίας έχει 5 τραυματίες και ο τρίτος 4). Επίσης τα δοκάρια σαν να είναι περισσότερα από όσα νόμιζα, πλέον βλέπω τουλάχιστον 2 ανά αγώνα, πολλές φορές και τρία. Ορισμένα από αυτά είναι ίδια με του '14, δηλ. σέντρες από το... κέντρο και άλλα παλαβά.

 Για τους τραυματισμούς επιβεβαιώνω και εγώ ότι είναι αφύσικα πολλοί... Οι περισσότεροι κατά την διάρκεια του ματς και όπως είπα πιο πριν το σύνδρομο κοιλιακών έχει γίνει επιδημία...

Για δοκάρια δεν είδα κάτι το περίεργο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει αν ειναι το μόνο πρόβλημα οι τραυματισμοι φαντάζομαι οτι θα το φτιάξουν με το πρώτο update.. ίσως το demo να βασίζεται στην beta και στην final να μην έχουμε θέμα..

 

Κατα τα άλλα αν εξαιρέσουμε τραυματισμούς και σε σχέση με το 14 πως το βλέπεται; σε κρατάει σαν παιχνίδι; Εγώ δεν το παίζω ακόμη για να μην επηρεαστώ αρνητικά. Θα περιμένω rld μαζί με 1patch..

Σήμερα είναι και η επίσημη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις το κανονικο ενοω μη demo να μας πει εντυπωσεις?

Όταν θα πέσει στα 15€ θα σου πούμε εντυπώσεις, προς το παρόν μόνο demo :P

Πάντως δεν νομίζω να έχει διαφορά το demo από την beta ...(και πρωταθλήματα μπορείς να προσθέσεις και να μην έχει μονο Αγγλία)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα πέσει στα 15€ θα σου πούμε εντυπώσεις, προς το παρόν μόνο demo  :P

Πάντως δεν νομίζω να έχει διαφορά το demo από την beta ...(και πρωταθλήματα μπορείς να προσθέσεις και να μην έχει μονο Αγγλία

απο σημερα κυκλοφορει η κανονικη εκδοση μεχρη να πεσει στα 15 με τον 1 η με τον αλλο τροπο πιστευω θα το χω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο σημερα κυκλοφορει η κανονικη εκδοση μεχρη να πεσει στα 15 με τον 1 η με τον αλλο τροπο πιστευω θα το χω .

Νομίζω από χθες 2:00 το βράδυ μπορούσες να το κατεβάσεις (12:00 Αγγλίας)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...