Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2015


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 381
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γελαστε με την τελευταια ΜΕ (τελευταια patch περασμενο στο FM2014)

 

πηρα Barcelona.Εστησα το 4-1-4-1 και εδωσα ωραιες οδηγιες πλεον εμπειρος τοσα χρονια...

πρωτο φιλικο με την Ulsan!!! ναι αυτη την απιστευτη ομαδα. Παιζω εκτος εδρας υποτιθεται. το ματς

δηλαδη ειναι Ulsan - Barcelona :

 

προβλεψη παιχνιδιου : Περιμενω οτι η Ulsan θα πραγματοποιησει μια ευκολη νικη εναντιον της Barcelona. Δε θα με

εξεπλητε αν προηγειτο με 2 η 3 γκολ στο ημιχρονο!!!!!!!!!! (εγω ειμαι το φαβορι καλε!!!!!!!)

 

αποδοσεις : 51 - 6,50 - 1,03 (σωστες!!!)

 

Η Ulsan στον αγωνα επαιζε σαν Barelona με αποτελεσμα να ληξει 4-1 υπερ της!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!

 

Μετα απο τοσα patch ακομα δεν το φτιαξατε το γαμημενο? Δεν λεω πρωτο παιχνιδι φιλικο χωρις φυσικη κατασταση

κτλ κτλ αλλα με την ulsan παιζεις ρε γμτ!!!!!!!! Εκτος τουτου το παιχνιδι προφανως μπερδεψε την ισχυρη ομαδα...

 

Απορια : Πως θα καταλαβω αν παρολο που εχω το τελευταιο patch και αρχισα νεο παιχνιδι (με ιδιο προπονητη) ολες

οι αλλαγες ισχυουν και δεν συνεχιζω να παιζω με την παλια ME? Γιατι λενε οτι και νεο patch να περασεις πρεπει να αρχισεις νεο παιχνιδι για να "πιασουν" οι αλλαγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια τι έκδοση έχετε στο FM 2015 όσοι το αγοράσατε? Επίσης όσοι το είχατε κάνει προπαραγγελία και είχατε και την beta έκδοση, ποια ενημέρωση έχετε?

 

Εγώ ξεκινάω το παιχνίδι, και μου γράφει ακόμη ότι είναι η beta έκδοση 15.0.3. Νομίζω έχει βγει και η 15.1.1. Συνήθως το steam κάνει μόνο του update. Τώρα όμως έχει κολλήσει στο 15.0.3.

 

EDIT: Τελικά πήγα στο site που το αγόρασα και πρέπει να ενεργοποιήσω το full game τώρα. 

 

Πάντως εγώ έχοντας ΑΕΚ στην beta, με τους τραυματισμούς δεν είχα θέμα. Επίσης στην 2d camera, το παιχνίδι εξελισσόταν ρεαλιστικά και οι τερματοφύλακες ήταν οκ. Τώρα θα τεστάρω και το full game να δούμε τι γίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελαστε με την τελευταια ΜΕ (τελευταια patch περασμενο στο FM2014)

 

πηρα Barcelona.Εστησα το 4-1-4-1 και εδωσα ωραιες οδηγιες πλεον εμπειρος τοσα χρονια...

πρωτο φιλικο με την Ulsan!!! ναι αυτη την απιστευτη ομαδα. Παιζω εκτος εδρας υποτιθεται. το ματς

δηλαδη ειναι Ulsan - Barcelona :

 

προβλεψη παιχνιδιου : Περιμενω οτι η Ulsan θα πραγματοποιησει μια ευκολη νικη εναντιον της Barcelona. Δε θα με

εξεπλητε αν προηγειτο με 2 η 3 γκολ στο ημιχρονο!!!!!!!!!! (εγω ειμαι το φαβορι καλε!!!!!!!)

 

αποδοσεις : 51 - 6,50 - 1,03 (σωστες!!!)

 

Η Ulsan στον αγωνα επαιζε σαν Barelona με αποτελεσμα να ληξει 4-1 υπερ της!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!

 

Μετα απο τοσα patch ακομα δεν το φτιαξατε το γαμημενο? Δεν λεω πρωτο παιχνιδι φιλικο χωρις φυσικη κατασταση

κτλ κτλ αλλα με την ulsan παιζεις ρε γμτ!!!!!!!! Εκτος τουτου το παιχνιδι προφανως μπερδεψε την ισχυρη ομαδα...

 

Απορια : Πως θα καταλαβω αν παρολο που εχω το τελευταιο patch και αρχισα νεο παιχνιδι (με ιδιο προπονητη) ολες

οι αλλαγες ισχυουν και δεν συνεχιζω να παιζω με την παλια ME? Γιατι λενε οτι και νεο patch να περασεις πρεπει να αρχισεις νεο παιχνιδι για να "πιασουν" οι αλλαγες

μπορει να επαιζε πρωταθλημα τοτε και να ηταν σε καλη κατασταση...Και εγω ειχα κλεισει τον αυγουστο φιλικο με ομαδα απο το MLS και εφαγα 3 στο χαλαρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να επαιζε πρωταθλημα τοτε και να ηταν σε καλη κατασταση...Και εγω ειχα κλεισει τον αυγουστο φιλικο με ομαδα απο το MLS και εφαγα 3 στο χαλαρο

συμφωνοι αλλα ακομα και ετσι το παιχνιδι μπερδεψε στα λογια το φαβορι και ελεγε να ριξει 2-3 απο το ημιχρονο η κολοπετινιτσα

ενω επρεπε να το λει για την μπαρτσα αφου σωστα ελεγε 1.03 το διπλο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ga2 το πουλανε σε εκδοση global αλλα δεν λεει για Ελληνικα. Ξερετε αν εχει ; https://www.g2a.com/football-manager-2015-steam-cd-key-global.html#6

 

απο που αλλου μπορω να αγορασω με ασφαλεια κλειδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παιξει αρκετα κανεις το 2014 με τα τελευταια patch ενοιτε να μας πει αν πραγματικα ειναι playable το παιχνιδι?

γιατι οταν στο ξεκινημα βλεπω τετοια πραγματα ανησυχω για τη συνεχεια...

Μεγαλη μαλ*κια επισης να μην υποστηριζει ποιο πολυ τα παιχνιδια η εταιρεια...προτιμω να βγαζει νεο τιτλο καθε 3

χρονια και ας το πληρωσω 100 ευρω αλλα να ειναι playable ρε φιλε...χωρις κανενα ψεγαδι. τουλαχιστον χτυπητο οπως αυτο

που ανεφερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει παιξει αρκετα κανεις το 2014 με τα τελευταια patch ενοιτε να μας πει αν πραγματικα ειναι playable το παιχνιδι?

Mετα την 14.3 παντως δε σταυρωσα σωστο save.Ολο ηττες

 

 

στο ga2 το πουλανε σε εκδοση global αλλα δεν λεει για Ελληνικα. Ξερετε αν εχει ; https://www.g2a.com/football-manager-2015-steam-cd-key-global.html#6

 

απο που αλλου μπορω να αγορασω με ασφαλεια κλειδια;

 
David B. : Hello, nozarashi. How can I help you today?
nozarashi: hello
i would like to ask something about Football Manager 2015 STEAM CD-KEY GLOBAL
David B. : sure go ahead
nozarashi: does this version contain greek language?
David B. : can you send me the link to the exact product please ?:)
David B. : I am afraid it doesn't sorry about that
nozarashi: ok thanks
David B. : it is available in the languages with the flag there
no problem
 
Εγω θα δοκιμασω instant-gaming για αγορα μαλλον
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ περιμένω πάντως πρώτα θείο πρίν δώσω το 25άρι.. Προς το παρών δεν έχει κάνει εμφάνιση.

χτες εκανε για Μαc k σημερα νομιζω εχει κανει εμφανιση κ για windows

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...