Προς το περιεχόμενο

Better Call Saul


vsl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Weiss είπε

Και εγώ το ίδιο περιμένω, μάλλον λόγω 15 Αυγούστου μισό δουλεύουν 

ΜΑΣ δουλεύουν, όχι μισοδουλεύουν. Φτάσαμε σε σημείο να πληρώνεις και να μη μπορείς να δεις, παρά μόνο απ' τα τορεντάδικα. Η 5η σεζόν έμπαινε παράλληλα με Αμερική (04:00), στην 6η το πήγαν 10:00 ώρα Ελλάδας για να έχει την αποκλειστικότητα το AMC και τώρα δεν μπορούμε να δούμε ούτε αυτό. Απαράδεκτοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, manos256 είπε

Μάλλον παίζει κάποιο θέμα. Σε εμένα από Ελλάδα το δείχνει κανονικά.

07B55880-14F6-4423-A65A-F1EE08F97681.jpeg

Το account έχει γίνει από Ελλάδα, χωρίς vpn και τα σχετικά; Αγγλικές περιγραφές βλέπω.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καταρχας ντροπη στο νετφλιξ που το επεισοδιο εχει βγει εδω και ωρες και ακομα δεν εμφανιζεται διαθεσιμο σε πολλους οπως βλεπω στα σχολια και σε εμενα το ιδιο.το ειδα σε σαιτ με τορρεντς. δεν δεχομαι την δικαιολογια οτι ηταν 15αυγουστος χτες, series finale ειναι, και σε μια απο τις μεγαλυτερες αν οχι η μεγαλυτερη σειρα που εχουν και δεν εχει(ειχε) ολοκληρωθει. μου φαινεται θα το γυρισω και γω στο τουρκικο με vpn να πληρωνω 2 ευρω τη συνδρομη, δουλεμα αυτοι δουλεμα εμεις.

τωρα για το τελος

Spoiler

αρκετα smooth το τελος, μας εδειξε απο πριν ο vince οτι δεν ''αφηνει'' τους κακους να την σκαπουλαρουν, με μονη εξαιρεση τον τζεσι που αφου του πηρε τα παντα στο τελος του ''δωσε'' την ελευθερια του. ετσι και ο σολ-τζιμι θα κατεληγε ειτε νεκρος ειτε στη φυλακη. Μιλαμε για τη σειρα που αναφερετε στις περιπετειες ενος δικηγορου, δεν θα μπορουσε να τελειωσει καπου αλλου εκτος απο την δικηγορικη αιθουσα. Το μονο που δεν εβγαζε νοημα ειναι ο πολυ ευκολος τροπος που πιαστηκε ο τζιμι, απο την καταγγελια της γριας δηλαδη, σεναριακο κενο που ο πονηρος vince gilligan διορθωσε βαζοντας τον τζιμι να μονολογει στο κελι ''this is how you get caught?'' η κατι παρομοιο .

Οκ φυσικα δεν συγκρινεται το τελος με το επικο του breaking bad, αλλα μιλαμε για μια σειρα που ουτως η αλλως ηταν αρκετα αργη οποτε και το τελος θα ηταν αναλογο. 

 

Επεξ/σία από fastnq2
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hln3 είπε

Καλύτερα να μην το δείτε, θα αλλοιώσει την καλή εντύπωση που άφησαν όλα τα προηγούμενα επεισόδια

Δεν ξενερώνουμε με τίποτα! Θα το δούμε και θα το ξαναδούμε ακόμα μια φορά να το εμπεδώσουμε 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Hacker?pcs είπε

Κατεβάστε το από τορρεντ ρε, τι περιμένετε το netflix

Είμαι στο "κωριο" διακοπές. Κινητό και Xbox series X εδώ μόνο. Μην βάζω τορενταδικα στο κινητό...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σιγά μωρέ, κι εγώ εξοχικό, έχω τάμπλετ και λάπτοπ μαζί, αλλά δεν άνοιξα κανένα απ'τα δύο, το επ ήταν στο κιν μου απ όταν ξύπνησα το πρωί, νετφλιξ δεν εχω, πριν λίγο το δα με αγγλικούς, στην τβ φυσικά

 

Όπως λέει κι ο προϊστάμενος μου.. μάθε κομπιουτερ 

Επεξ/σία από naimore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...