Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50-50 ειναι... Οι βιδες ειναι σωστες, τα μαυρα pads στις γωνιες της αδιαβροχης θηκης ΟΚ, το ενα κοκκινο 3M αυτοκολητο διπλης οψης ΟΚ... Μονο τα κουμπια στα πλαγια με υποψιαζουν αλλα συνηθως οι φωτογραφιες περιγραφης ειναι copy - paste. 

 

Μην εισαστε τοσο απολυτοι....

δεν ειμαι απολυτος για αυτο λεω κιολας 'απο οτι φαινεται'...

οκ με τις θηκες αλλα,

παντα συμφωνα με τις φωτο το σωμα της καμερας δεν εχει το λογοτυπο sjcam και το σηματακι του wifi ειναι σε λαθος θεση...

για αυτο λεω οτι δεν θα πρεπει να ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 777
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

50-50 ειναι... Οι βιδες ειναι σωστες, τα μαυρα pads στις γωνιες της αδιαβροχης θηκης ΟΚ, το ενα κοκκινο 3M αυτοκολητο διπλης οψης ΟΚ... Μονο τα κουμπια στα πλαγια με υποψιαζουν αλλα συνηθως οι φωτογραφιες περιγραφης ειναι copy - paste. 

 

Μην εισαστε τοσο απολυτοι....

Ρε παιδιά αφού δεν έχει βγει ακόμα η WiFi απο το official site. Μόνο 30 κομμάτια από τη μία, 300 από την άλλη. Πως είναι δυνατό να περιμένετε να είναι original; 

Λέω εγώ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι θα παίξει κανονικά για FPV. Πλέον έχει video out από το μινι USB. ένα καλώδιο χρειάζεται...

ναι εχει και κατι βιντεακια που δειχνει οτι γινεται αλλα ειπα μηπως ξερει καποιος κατι πιο συγκεκριμενο.

παντως το καλωδιο αυτο που πωλειται αναφερει οτι ειναι απο ενα firm και πανω οποτε λογικα θα υπαρχει πλεον.

επισης δεν ειναι και αυτος ενας τροπος επιβεβαιωσης αν ειναι fake η original?

αν ισχυει παντως το fpv με τρομερα χαμηλο budget εχεις quad με fpv πακετακι και δεν φοβασαι μην γινει τιποτα και κλαις τα 400+ ευρω της go pro... (αν και υπαρχει η επιλογη της mobius με αλλα χαρακτηριστικα ομως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχει και κατι βιντεακια που δειχνει οτι γινεται αλλα ειπα μηπως ξερει καποιος κατι πιο συγκεκριμενο.

παντως το καλωδιο αυτο που πωλειται αναφερει οτι ειναι απο ενα firm και πανω οποτε λογικα θα υπαρχει πλεον.

επισης δεν ειναι και αυτος ενας τροπος επιβεβαιωσης αν ειναι fake η original?

αν ισχυει παντως το fpv με τρομερα χαμηλο budget εχεις quad με fpv πακετακι και δεν φοβασαι μην γινει τιποτα και κλαις τα 400+ ευρω της go pro... (αν και υπαρχει η επιλογη της mobius με αλλα χαρακτηριστικα ομως)

 

Κοίτα στο RCgroups στο αντιστοιχο νήμα...  http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2090990

θα βρεις ότι χρειάζεσε... Εγώ από εκεί την ανακάλυψα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τα πολλα χρονια ενασχολησης μου με ski snowboad mountain bike surf kai windsurf εχω διαπιστωσει οτι οι κραδασμοι ειναι αυτο που με χαλαει οταν πρακολουθω σε 40 τηλεοραση τα βιντεο που εχω τραβηξει.

 

πιστεψτε με οτι τα καλυτερα βιντεο βγαινουν οταν κραταω τη καμερα με το χερι γιατι μαλλον απορροφα καλυτερα τους κραδασμους.

 

πιθανολογω οτι αυτο μπαστουνι θα κανει καλη δουλεια αλλα δεν βολευει παντα σε ολα τα σπορ.

 

οποιος βρει τροπο η  αντικραδασμικη βαση για κρανος να μου πει και μενα

 

σε αυτη τη περιπτωση η μηχανη με τα 60 ευρω ειναι η καλυτερη επενδυση γιατι και οι ακριβοτερες εχουν το ιδιο προβλημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα στο RCgroups στο αντιστοιχο νήμα...  http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2090990

θα βρεις ότι χρειάζεσε... Εγώ από εκεί την ανακάλυψα....

thnx. το βρηκα τωρα τελευταια μεσω google αλλα δεν το εχω διαβασει.

εχει πολυ πραμα εκει περα και γενικα μου φαινεται φουλ αχανες το forum! ειναι τερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αφού δεν έχει βγει ακόμα η WiFi απο το official site. Μόνο 30 κομμάτια από τη μία, 300 από την άλλη. Πως είναι δυνατό να περιμένετε να είναι original;

Λέω εγώ...

Για αυτο ανεφερα να ρωτησουν για διαθεσημοτητα... Μπορει να ειναι preorder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείτε να δείτε άλλα 2 υποβρύχια σημερινά βίντεο σε 1080p

με μεγαλύτερη ευχέρεια κινήσεων και ηρεμία γιατί είχα μάσκα και αναπνευστήρα.

 

 

Διορθώνω γιατί είχα βάλει το ίδιο βίντεο 2 φορές

Επεξ/σία από tiniakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα  η wifi εκδοση κυκλοφορησε?

 

και αν ναι απο που?

 

Εδω λεει ειναι σε stock αλλα δεν εχει ουτε ενα review.... http://m.banggood.com/WiFi-SJ4000-HD-1_5-Inch-Car-DVR-Camera-Sport-DV-Novatek-Waterproof-p-938985.html

 

και εχει μονο 8 ευρω παραπανω απο την απλη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Σχετικά) οfftopic

 

 

Ερώτηση:

Είμαι ο μόνος στο φόρουμ που κάθε φορά που ανεβάζει βίντεο ο Τηνιακός, αντί να σκέφτομαι: "Είναι ζωντανά τα χρώματα, αλλά χάνει σε λεπτομέρεια" σκέφτομαι "Ρε τον π____η, πάλι βόλτες και βουτιές κάνει..."

 

@tiniakos: ξέρεις ότι αστειεύομαι,έτσι;

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια ερωτηση, αν παρουμε την εκδοση με το wifi, που χρησιμευει?  υπαρχει εφαρμογη για κινητα οπως live view , μεταφορα αρχειων κλπ?  η μονο για ασυρματη συνδεση με το pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Σχετικά) οfftopic

 

 

Ερώτηση:

Είμαι ο μόνος στο φόρουμ που κάθε φορά που ανεβάζει βίντεο ο Τηνιακός, αντί να σκέφτομαι: "Είναι ζωντανά τα χρώματα, αλλά χάνει σε λεπτομέρεια" σκέφτομαι "Ρε τον π____η, πάλι βόλτες και βουτιές κάνει..."

 

@tiniakos: ξέρεις ότι αστειεύομαι,έτσι;

 

 

δεν είσαι μόνος  :-D , μας έχει τρελάνει ειδικά τώρα που βρέχει και δεν μπορώ να πάω για καμιά βόλτα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...