Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να βάλεις wd, αλλά από μόνο του δε λιπαίνει. Αν έχεις wd, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για να βγάλεις τη σκουριά (όση φτάνεις), αλλά μετά πρέπει πάλι είτε να στάξεις δύο τρεις σταγόνες λάδι (όχι ελαιόλαδο) σε κάθε κουμπί, είτε να ψεκασεις με σπρέι σιλικόνης (που λιπαντικό είναι, απλά περιέχει λίγη σιλικόνη για τις μονωτικές τις ιδιότητες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντελει παιδια πηρα κ αλλη απαντηση απο τομτοπ για το που το φτιαχνουν κ αν εχουν μεταφορικα για ελλαδα

 

"It is the factory of TOMTOP.
Yes, there is a shipping cost to Greece, it depends on the item as well as the country.
Different item and country costs different shipping fee.
Thanks for your time."
 
αρα κ μεταφορικα εχει κ δεν ειναι αυθεντικο.
τι αλλο θα μπορουσα να τους ρωτησω;
εγω μαλλον θα προτιμησω foxoffer για σιγουρια κ ισως να περιμενω την 5000.
Αν εχει απο την αρχη wifi κ η τιμη ειναι κοντα στα 100-120 $ πιστευω θα ειναι οτι καλυτερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ασχετο αλλά ανακοινώθηκε το νέο μοντέλο sj5000. Εδώ σχετικό link με presale:

https://www.dx.com/p/amkov-sj5000-14-0-mp-2-3-cmos-1080p-full-hd-wifi-outdoor-sports-digital-video-camera-black-339612

 

Δεν υπάρχει τέτοιο μοντέλο από την SJCAM (Viofo) . Πρόκειται για απάτη έτσι ώστε να εκμεταλλευτούν το όνομα και το chipset του είναι χειρότερο της αυθεντικής SJ4000. 

Όταν βγάλει το επόμενο μοντέλο η SJCAM  θα είναι με το Ambarella A7 chip που έχουν και οι GoPro και η τιμή θα ανέβει αρκετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ υποθέτω ο,τι αφού δεν υπάρχει στο επίσημο site ή δεν έχει γραφτεί κάτι γι αυτό το μοντέλο μάλλον είναι fake. Στα δικά μας τώρα:

 

Έλεγα να περιμένω να βγει το μοντέλο με το wifi αλλά απ' ο,τι βλέπω παίρνει αναβολές το restocking. Επίσης δεν με ενδιαφέρει μάλλον καθόλου αυτή η δυνατότητα αφού έχει πίσω οθονίτσα, άσε που θα ρουφάει και μπαταρία. Οπότε λέω να πάρω την απλή. Από το banggood βγαίνει κάπου στα 65 με κουπόνι. Όπως γράφτηκε είναι η original και είναι μια χαρά τιμή. Έχουμε κάποια επιλογή από αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω απο foxoffer πηρα αλλα εχω προβλημα με λευκη οθονη.εσενα λειτουργει ενταξει η οθονη?

Δοκίμασε και αυτό ΑΝ κάνει! εγώ έτσι έφτιαξα τη δικιά μου και το είχα κρατήσει. 

(Αν έχεις βγάλει άκρη μην το δοκιμάσεις...)

 https://www.dropbox.com/s/su5pxwr5cg9u8ci/FW96650A%20blank%20screen%20fix.bin?dl=0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα ολα τα firmware μεχρι κ το τελευταιο του αυγουστου που εχει βγει.με κανενα δεν δουλευει.την εστειλα πισω για αντικατασταση.να σημειωσω οτι το foxoffer δεν μου απαντουσε ουτε σε email,ουτε στην σελιδα του fb τους!τους πετυχα στο skype μονο εκει μου απαντησαν.ημουν ετοιμος για dispute στο Paypal.τεσπα,θα δουμε τι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...