Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H wifi δεν υπάρχει ακόμα διαθέσιμη. Πουλήθηκαν λίγα κομμάτια wifi.
Στην facebook σελίδα (JMB SynerGiZ) αναφέρει οτι θα γίνει διαθέσιμη 10 Σεπτέμβρη σε περιορισμένη ποσότητα από το e-shop το επίσημο. Οπως ειπε παραπάνω και ο φίλος μας.
Οπότε το 99% των wifi ειναι μούφα :)

Ασε που είναι και σχετικά άχρηστο.....
Εγώ την πήρα απο ebay με 56 ευρώ την απλή με τα αξεσουάρ και τελείωσε....αφοί ρώτησα αν είναι η original και οτι οι Photo είναι αυτής που πουλάνε.

[link=http://www.ebay.com/itm/251591985849?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT][/link]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H wifi δεν υπάρχει ακόμα διαθέσιμη. Πουλήθηκαν λίγα κομμάτια wifi.

Στην facebook σελίδα (JMB SynerGiZ) αναφέρει οτι θα γίνει διαθέσιμη 10 Σεπτέμβρη σε περιορισμένη ποσότητα από το e-shop το επίσημο. Οπως ειπε παραπάνω και ο φίλος μας.

Οπότε το 99% των wifi ειναι μούφα :)

Ασε που είναι και σχετικά άχρηστο.....

Εγώ την πήρα απο ebay με 56 ευρώ την απλή με τα αξεσουάρ και τελείωσε....αφοί ρώτησα αν είναι η original και οτι οι Photo είναι αυτής που πουλάνε.

[link=http://www.ebay.com/itm/251591985849?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT][/link]

Βάλε αν θες και το link...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ τι τη θέλετε τη Wifi, έχει η ψηφιακή μου και δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Βάζεις στην κάρτα μνήμης, περνάς τις φωτογραφίες και τέλος. Με το wifi και αργείς, και ταλαιπωρία γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Απορώ τι τη θέλετε τη Wifi, έχει η ψηφιακή μου και δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Βάζεις στην κάρτα μνήμης, περνάς τις φωτογραφίες και τέλος. Με το wifi και αργείς, και ταλαιπωρία γενικά.</p>

 

έχει εφαρμογή για κινητό για να λειτουργείς τη κάμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ισως χαζη ερωτηση επειδη βαριεμαι να το ψαξω.αν εισαι μεσα στην θαλασσα μπορεις μεσω wifi να στελνεις το σημα εξω σε κινητο μεσω της εφαρμογης;αν γινεται θα τα σπαει.

 

υ.γ. βρηκα ποδτ που δοκιμαζαν την gopro κ δεν επιανε. κριμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ισως χαζη ερωτηση επειδη βαριεμαι να το ψαξω.αν εισαι μεσα στην θαλασσα μπορεις μεσω wifi να στελνεις το σημα εξω σε κινητο μεσω της εφαρμογης;αν γινεται θα τα σπαει.

 

υ.γ. βρηκα ποδτ που δοκιμαζαν την gopro κ δεν επιανε. κριμα

 

Γιατι να μην πιανει ? Αναλογα την αποσταση, αν εισαι 100 μετρα απο την παραλια φυσικα και οχι, αν εισαι 20-30 ειναι πολυ πιθανο. Η εφαρμογη για κινητα ειναι κυριως για καμερες που δεν εχουν οθονη ωστε να βλεπεις που κοιταει και τι γραφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελεια την sjcam sj4000 WIFI απο foxoffer http://www.foxoffer.com/sjcam-sj4000-wifi-1080p-full-hd-action-camera-sport-dvr-p-763.html

 

αλλα απο χτες που πληρωσα ακομα γραφει Processing και οχι shiped

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην πιανει ? Αναλογα την αποσταση, αν εισαι 100 μετρα απο την παραλια φυσικα και οχι, αν εισαι 20-30 ειναι πολυ πιθανο. Η εφαρμογη για κινητα ειναι κυριως για καμερες που δεν εχουν οθονη ωστε να βλεπεις που κοιταει και τι γραφει.

10 μέτρα max...... ναι πιάνει στην θάλασσα αν το κινητο ειναι διπλα στο κύμα και εσυ στους 40 ποντους νερο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω αυτο διαβασα οτι δεν μεταφερεται το σημα πανω απο 20-30ποντους.κενερωσα λιγο αλλα οκ τι μα κανουμε.

στο φοξοφερ μαλλον ειναι κατι σαν προπαραγγελια.

αφου εχουν στοκ στελνουν με σειρα προτεραιοτητας το γραφει στην σελιδα του προιοντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ακτινα του WiFi εχει να κανει παντα με τον τυπο αποστολεα και τον τυπο του αποδεκτη (μιλαω για hardware παντα). Γενικα το να εχεις σημα στα 20-30 μετρα σε εξωτερικους χωρους ειναι ευκολο. Βεβαια δεν εχω δοκιμασει ποτε αποστολη δεδομενων μεσα απο την θαλασσα αλλα οταν εχω πετυχει να λαμβανω σημα απο παρομοια καμερα στα 15 μετρα αποσταση και με 3 τοιχους ενδιαμεσα θα ελεγα πως μια 20αρια μετρα και μεσα απο νερο δεν ειναι κατι δυσκολο (εκτος φυσικα αν το hardware της καμερας ειναι κουκουρουκου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω αυτο διαβασα οτι δεν μεταφερεται το σημα πανω απο 20-30ποντους.κενερωσα λιγο αλλα οκ τι μα κανουμε.

στο φοξοφερ μαλλον ειναι κατι σαν προπαραγγελια.

αφου εχουν στοκ στελνουν με σειρα προτεραιοτητας το γραφει στην σελιδα του προιοντος

 

Μου  εστειλε mail το foxoffer και μου λενε οτι ειναι σε διακοπες και να περιμενω μεχρι τις 8 του μηνα γιατι θελει χρονο για να την συσκευασουν και πως οταν την στειλουν θα μου δωσουν αριθμο αποστολης.

 

Ειναι σιγουρα αξιοποιστο καταστημα το συγκεκριμενο ε?  πρωτη φορα αγοραζω απο εκει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διάδοση του σήματος δεν έχει καμια σχέση στον αέρα και στο νερό. Δε μου φαίνεται απίθανο να έχει εμβέλεια 20-30 ποντους, καθώς στα 2.4GHz που λειτουργει το wifi είναι σημείο του φάσματος που απορροφάται περοσσορο απο το νερό (είναι και η συχνότητα που λειτουργούν και οι φούρνοι μικροκυμάτων άλλωστε )

Edit: πωωωω μας εχεις πεθάνει με τα βιντεακια! Τι θηρίο είναι αυτό ; δεν θα κολυμπούσα τόσο κοντά σε αυτό το πράγμα :-p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...