Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραλαβη σημερα. 

 

Version 2.1 (12g) και Real 100% :)

Φίλε μου, απ'ό, τι βλέπω μάλλον σε σένα έσπασαν ρεκόρ παράδοσης, λιγότερο από ένα ένα μήνα δεν ξανάδα εδώ μέσα.

Πες μας κάποιες λεπτομέρειες, από που τα πήρες και με ποιο τρόπο αποστολής.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρελαβα και έγω σήμερα, μετα από 5 εβδομάδες... για 13€ ειναι καλή η προσφορά, δεν μπορώ όμως να πω ότι ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα με την ποιότητα ήχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, απ'ό, τι βλέπω μάλλον σε σένα έσπασαν ρεκόρ παράδοσης, λιγότερο από ένα ένα μήνα δεν ξανάδα εδώ μέσα.

Πες μας κάποιες λεπτομέρειες, από που τα πήρες και με ποιο τρόπο αποστολής.

Ευχαριστώ

 

PandaWill φίλε μου

Shipping Method
Airmail - Airmal By China Post
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τύποι στο Pandawill είναι Θεοί...Στο claim που έκανα στο Paypal έστειλαν Tracking Number. το οποίο όπως μου αναφέρει το Paypal είναι από την Tracking Company: Other. Έχω απορία να δω πως θα αντιδράσει το Paypal πραγματικά, αφού το tracking number που δίνουν δεν είναι καν tracking number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου απάντησαν στο dispute ότι παίρνει μέχρι και 35 εργάσιμες ημέρες η αποστολή, οπότε να "κάνω υπομονή". Και βέβαια τους απάντησα ότι θα "κάνω υπομονή" σύμφωνα με το deadline της PayPal.

Όμως μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι μεταγενέστερες παραγγελίες έφτασαν νωρίτερα!

Και αναρωτιέμαι δεν συγκεντρώνεται μια ποσότητα με ιδια χαρακτηριστικα, π.χ. παραλήπτης στην Ελλάδα και μετά την κάνουν μαζική, προφανώς όχι, όποια πέσει πρώτη φεύγει.

Εαν συμβαίνει αυτό, τοτε σημαίνει ότι στέλνουν καθημερινά στην Ελλάδα παραγγελίες, έτσι ωδεν κατανοώ τον λόγο τοσης καθυστέρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου απάντησαν στο dispute ότι παίρνει μέχρι και 35 εργάσιμες ημέρες η αποστολή, οπότε να "κάνω υπομονή". Και βέβαια τους απάντησα ότι θα "κάνω υπομονή" σύμφωνα με το deadline της PayPal.

Όμως μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι μεταγενέστερες παραγγελίες έφτασαν νωρίτερα!

Και αναρωτιέμαι δεν συγκεντρώνεται μια ποσότητα με ιδια χαρακτηριστικα, π.χ. παραλήπτης στην Ελλάδα και μετά την κάνουν μαζική, προφανώς όχι, όποια πέσει πρώτη φεύγει.

Εαν συμβαίνει αυτό, τοτε σημαίνει ότι στέλνουν καθημερινά στην Ελλάδα παραγγελίες, έτσι ωδεν κατανοώ τον λόγο τοσης καθυστέρησης.

Περίμενα τις εξτρα μέρες που μου είπαν και μόλις έληγε το Claim από το Paypal τους ενημέρωσα πάλι και στείλανα το <<Tracking Number>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα μάταιο request, σε περίπτωση που σε κάποιον δεν άρεσαν δεν έκαναν η οτιδήποτε και θέλει να τα πουλήσει ας μου στείλει ένα pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο το PANDAWILL δεν εχεια ποτε θεμα. Μια χαρα ηρθαν παντα. Εχω ακουσει απο πολλους οτι οι ταχυδρομοι τα σουφρονουν (και απο ταχυδρομο το εχω ακουσει)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το δικό μου πακέτο από Pandawill που ήρθε μετά από 44 μέρες, ήταν σκισμένο στη μέση με μια οριζόντια γραμμή από μολύβι ( για έλεγχο; ). Ευτυχώς δεν είχε περάσει στην συσκευασία, ούτε και στο εξωτερικό χαρτόνι των Piston.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενα τις εξτρα μέρες που μου είπαν και μόλις έληγε το Claim από το Paypal τους ενημέρωσα πάλι και στείλανα το <<Tracking Number>>

Και τι θα κάνεις τώρα φίλε μου?

Από τη στιγμή που κάνει claim το PayPal δεν σου πιστώνει το ποσό κανονικά, ή λάθος έχω καταλάβει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο το PANDAWILL δεν εχεια ποτε θεμα. Μια χαρα ηρθαν παντα. Εχω ακουσει απο πολλους οτι οι ταχυδρομοι τα σουφρονουν (και απο ταχυδρομο το εχω ακουσει)!

δυστυχώς κι εγώ τείνω να το πιστέψω αυτό

από 24/8 δεν ήρθαν ποτέ από meri

όπως και κάτι που παρήγγειλα από αγγλία σχεδόν ένα μήνα πριν.. (delivery time 3-5 business days)..

αν δεν είναι συστημένο μου φαίνεται παίζει πολύ να "χαθεί"..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι θα κάνεις τώρα φίλε μου?

Από τη στιγμή που κάνει claim το PayPal δεν σου πιστώνει το ποσό κανονικά, ή λάθος έχω καταλάβει?

Το Paypal μάλλον θα τσεκάρει το Tracking Number που έστειλαν από οτι καταλαβαίνω, γιατί εμένα δεν με αφήνει να κάνω κάτι. Και μετά θα πράξει αναλόγως. Περιμένω να δω τι θα πει πραγματικά....Γιατί τόσες φορές που έχω αγοράσει μέσω Ebay ποτέ δεν είχα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...