Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν το διαβασες καλα μαλλον, ειναι ενα update το οποιο δεν μπορει να μου το κανει εδω και πολυ καιρο,απλα δεν θελω να αφησω εκρεμμοτητα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το διαβασες καλα μαλλον, ειναι ενα update το οποιο δεν μπορει να μου το κανει εδω και πολυ καιρο,απλα δεν θελω να αφησω εκρεμμοτητα..

http://windows.microsoft.com/el-gr/windows7/windows-update-error-8024200d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το διαβασες καλα μαλλον, ειναι ενα update το οποιο δεν μπορει να μου το κανει εδω και πολυ καιρο,απλα δεν θελω να αφησω εκρεμμοτητα..

Και μένα το ίδιο δεν κάνει update, κάνει restart και μου πετάει αυτό που έχω στην εικόνα....

post-201035-0-92259600-1438129766_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα το ίδιο δεν κάνει update, κάνει restart και μου πετάει αυτό που έχω στην εικόνα....

attachicon.gifWP_20150729_01_06_38_Raw.jpg

Τι update ειναι αυτο; Εμενα δεν μου το εχει στα σημαντικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι update ειναι αυτο; Εμενα δεν μου το εχει στα σημαντικα

Δεν ξέρω σε ποιο χτυπάει αυτό είναι το πρόβλημα..... Μου λέει ότι τα κάνει install κάνει restart και πριν μπει στα win μου πετάει την προηγούμενη εικόνα

 

post-201035-0-78255900-1438130764_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω σε ποιο χτυπάει αυτό είναι το πρόβλημα..... Μου λέει ότι τα κάνει install κάνει restart και πριν μπει στα win μου πετάει την προηγούμενη εικόνα

 

attachicon.gifCapture.JPG

Εμενα το εκανε μια χαρα αυτο που εχεις highlighted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, σας παρακαλώ απάντησε μου.... Αν πατήσω "keep nothing", θα χρειαστεί να ξανά εγκαταστήσω drivers κλπ?? Ή απλώς θα σβήστουν απλώς αρχεία και προγράμματα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα νέο εχουμε ; δεν βλεπω να κανει τιποτα ο υ πολογιστης μου ..... μολις ξυπνησα για να φυγω για δουλεια ... δεν θα επρεπε να κατεβαζει κατι ; εχει ένα κρυφο φακελο που είναι 140 mb εδώ και 1 ωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...