Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδες ενεργοποιηθηκα :D μετα απο καμια 10αρια κλικ στο store

Offtopic: Εεεεε εμένα έτσι είχε κάνει με τα 8 που είχε βγει εκείνη η αναβάθμιση με 20€ και πατουσα ώσπου έμεινε το κουμπί μέσα στο touchpad του laptop - end offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περασα κι εγω πανω σε εκδοση φοιτητικων windows 8....

 

σε upgrade , δουλευουν....μια χαρα...ολα ΟΚ

 

σε clean install , αφ'ενος δε μου δεχεται το serial number (το πηρα αφου περασα τα 10 πανω στα 8) και αφ'ετερου μου εχει θεμα με τους drivers της Dell οθονης....την οποια ομως αναγνωριζει κανονικα στο upgrade....αντε να βγαλεις ακρη...

 

επισης , ευτυχως και παραδοξως, ενω εκανα format στο C , μου κρατησε την αρχικη εγκατασταση..δεν ξερω πως και γιατι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περασα κι εγω πανω σε εκδοση φοιτητικων windows 8....

 

 

σε upgrade , δουλευουν....μια χαρα...ολα ΟΚ

 

σε clean install , αφ'ενος δε μου δεχεται το serial number (το πηρα αφου περασα τα 10 πανω στα 8) και αφ'ετερου μου εχει θεμα με τους drivers της Dell οθονης....την οποια ομως αναγνωριζει κανονικα στο upgrade....αντε να βγαλεις ακρη...

 

επισης , ευτυχως και παραδοξως, ενω εκανα format στο C , μου κρατησε την αρχικη εγκατασταση..δεν ξερω πως και γιατι....

Δες από την διαχείριση δισκων να σιγουρευτείς ότι δεν έγινε άλλο partition
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τα έχει βάλει κανένας σε ssd? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξουμε ή ολα οκ; Ευχαριστώ

Κανένα πρόβλημα εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας πούλησε η dell.

Δεν υπάρχει συμβατός driver για την 6470Μ+HD3000

και για να προλάβω μερικούς όχι δεν μπορώ να εγκαταστήσω ανεξάρτητους drivers  απο το site των κατασκευαστών γιατί είναι δεμένες οι κάρτες μέσα απ τον catalyst.

Χωρίς το ενα δεν δουλεύει το αλλο κλπ.

εφαγα 3ώρες για το update και αλλη μια για κάνω επαναφορά ειδώλου των 7.

Κρίμα.

 

Και εγώ έφαγα τα μούτρα μου με ένα Turbo-x με 520Μ+HD 2000 μοντέλο του 2011. Roll back στα win 7 μέσα σε 10 λεπτά (πάλι καλά).

Επίσης πάρα πολύ σπαστικό το γεγονός ότι δεν μπορείς να επιλέξεις ποιες ενημερώσεις θες και μπαίνουν αυτόματα χωρίς την άδεια σου. Να παίζεις κάνα counter strike και να σου πάει το ping 300 να ρίχνεις καντήλια. Άμα δεν διορθωθεί αυτό δεν θα μπουν ούτε στο μεγάλο προς το παρόν. Μόνο για το dx 12 τα θέλω. Καλό το design αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε να εγκαταστήσετε τον οδηγό με αλλαγή συμβατότητας.

 

 

Δεν είναι λίγο χοντροκομμένος ο edge; Επίσης τα windows εμφανισιακά μου θυμίζουν Linux:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης πάρα πολύ σπαστικό το γεγονός ότι δεν μπορείς να επιλέξεις ποιες ενημερώσεις θες και μπαίνουν αυτόματα χωρίς την άδεια σου.

Στα Pro νομίζω μπορείς. Μήπως είχες την Home έκδοση που όντως δεν γίνεται;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Pro νομίζω μπορείς. Μήπως είχες την Home έκδοση που όντως δεν γίνεται;

Ναι, home έκδοση έβαλα. Σοβαρά μπορείς στην Pro?

Στο μεγάλο Pro θα μπει από dreamspark.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...