Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως! μετα απο καμποσα ρεσταρτ ενεργοποιηθηκαν μονα τους....

τιποτα ακομα. Συνεχιζει τα ιδια.

 

φωτο:

 

kZQQCVE.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα!


Είναι να αλλάξω τις επόμενες μέρες μητρική, cpu & μνήμες - περιμένω να μου έρθει η παραγγελία.


Σχετικά με την νέα αναβάθμιση στα Windows 10 τι προτείνετε να κάνω?


Να αναβαθμίσω στο υπάρχον pc/desktop ή όταν θα κάνω τις αλλαγές?


Με ποια σειρά θα πρέπει να γίνει η όλη αλλαγή??


 


ΥΓ. Τώρα έχω Windows 7 32bit αυθεντικά.


ΥΓ2. Στο νέο σύστημα επιθυμώ να έχω 64bit... 


 


Ευχαριστώ!!! 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάτησα clean install με το tool και με μια επανεκκίνηση ενεργοποιήθηκαν. το ελεγε στο site να κανετε upgrade για να νομιμοποιηθεί το κλειδί....

sorry, τι εννοεις να κανεις upgrade ? Εννοεις απλα να πας απο windows 8.1 ΠΧ windows 10 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑλησπερα σας...Εγινε σε κανεναν αλλγη γλωσσας η μονο εγω τα καταφερα??? δηλ απο win 7 pro eng σε win 10 pro Gr...και αν μπορω μετα την εγκατασταση να τα επεναφερ ωξανα σε αγγλικα ???

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σκατά το έκαναν τόσο περίπλοκο εκεί στην Microsoft ρε δες εκεί...ψήνετε κανείς να κάνει οδηγό αναλυτικό στα ελληνικά; Ή θα περιμένουμε πολύ; :-D

ουτε αναλυτικο οδηγο στα αγγλικα δεν εχουν ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλειδί πάντως π μ βγάζει είναι το ίδιο με Τ κλειδί π είχα από Τ insider... Εσάς τελειώνει σε 3V66T;

και εμενα σε αυτο τελειωνει...τι στο διαλο γινεται????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έλυσα το πρόβλημα της ενεργοποίησης... Πήγα στο dreamspark και παρήγγειλα τα 10, κι έβαλα εκεί που μου ζητούσε κωδικό τον καινούριο..

Το θέμα τώρα είναι αν έχω ουσιαστικά χάσει μια άδεια (δεν νομίζω). Όπως και να έχει δεν είχα σκοπό να τα βάλω σε άλλο pc οπότε κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αφού έλιωσα το κουμπί ενεργοποίηση πλεον μου εμφανίζει ότι τα windows είναι ενεργοποιημένα ΑΛΛΑ βλέπω ότι μου τα έχει ενεργοποιήσει με το generic κλειδί για τα pro, αυτό που τελειώνει σε 3V66T.

Θυμίζω ότι έκανα αναβάθμιση από 8,1 pro γνήσια με το tool όμως και ΟΧΙ μέσω windows update.

 

Θα ήθελα (από περιέργεια πάνω από όλα) κάποιος που έχει κάνει αναβάθμιση σε 10 αλλά μέσω windows update και έχει ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ τα windows να τσεκάρει με ΑΥΤΟ το εργαλείο το κλειδί και να μας πει αν είναι εντελώς διαφορετικό από τα generic που εμφανίζονται παρακάτω ή αν είναι ίσως το ίδιο με το κλειδί που είχε στην προηγούμενη εγκατάσταση.

 

 

 

Windows 10 Home - YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Windows 10 Home SL- BT79Q-G7N6G-PGBYW-4YWX6-6F4BT

Windows 10 Pro - VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Windows 10 Pro VL-MAK - QJNXR-7D97Q-K7WH4-RYWQ8-6MT6Y

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, αφού έλιωσα το κουμπί ενεργοποίηση πλεον μου εμφανίζει ότι τα windows είναι ενεργοποιημένα ΑΛΛΑ βλέπω ότι μου τα έχει ενεργοποιήσει με το generic κλειδί για τα pro, αυτό που τελειώνει σε 3V66T.

Θυμίζω ότι έκανα αναβάθμιση από 8,1 pro γνήσια με το tool όμως και ΟΧΙ μέσω windows update.

 

Θα ήθελα (από περιέργεια πάνω από όλα) κάποιος που έχει κάνει αναβάθμιση σε 10 αλλά μέσω windows update και έχει ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ τα windows να τσεκάρει με ΑΥΤΟ το εργαλείο το κλειδί και να μας πει αν είναι εντελώς διαφορετικό από τα generic που εμφανίζονται παρακάτω ή αν είναι ίσως το ίδιο με το κλειδί που είχε στην προηγούμενη εγκατάσταση.

 

 

 

Windows 10 Home - YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Windows 10 Home SL- BT79Q-G7N6G-PGBYW-4YWX6-6F4BT

Windows 10 Pro - VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Windows 10 Pro VL-MAK - QJNXR-7D97Q-K7WH4-RYWQ8-6MT6Y

 

 

εκανα στο λαπτοπ μου μεσω windows update apo win 7 και μου εβγαλε generic. στο pc με 8.1 pro εκανα με tool pali generic μου εβγαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...