Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολλά ευχαριστώ για το tip.

Μετά την αναβάθμιση στα 10 έχασα τη δυνατότητα σύνδεσης του κινητού με το pc σαν MTP και χρησιμοποιούσα ένα σωρό έμμεσους τρόπους για να πετύχω τη μεταφορά φακέλων και φωτο από το ένα στο άλλο. Φυσικά, ούτε λόγος να αλλάξω rom αφού είχε χαθεί η σύνδεση των δύο που είναι απαραίτητη.

 

Με το tip αυτό επανήλθε η κανονική σύνδεση :-D

Δεν ειμαι σιγουρος επειδη και εγω αυτο προσπαθουσα να το λυσω.Ισως φταιει η εκδοση των windows.Σε Windows 10 Home (Laptop) το διαβαζει μια χαρα το κινητο, σε Enterprise N(desktop) δε το διαβαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι σιγουρος επειδη και εγω αυτο προσπαθουσα να το λυσω.Ισως φταιει η εκδοση των windows.Σε Windows 10 Home (Laptop) το διαβαζει μια χαρα το κινητο, σε Enterprise N(desktop) δε το διαβαζει.

 

Πρέπει να έχει να κάνει με τις «Ν» εκδόσεις..

Είχα και εγώ «Ν» έκδοση και δεν μου αναγνώριζε κανένα κινητό ή τάμπλετ…

Αυτό το αναφέρουν πολλά άτομα σε ξένα φόρουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να έχει να κάνει με τις «Ν» εκδόσεις..

Είχα και εγώ «Ν» έκδοση και δεν μου αναγνώριζε κανένα κινητό ή τάμπλετ…

Αυτό το αναφέρουν πολλά άτομα σε ξένα φόρουμ

ναι επειδη δε υποστηριζει Media Player κατι τετοιο, στο επομενο φορματ οταν τυχει θα τις αποφυγω B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι σιγουρος επειδη και εγω αυτο προσπαθουσα να το λυσω.Ισως φταιει η εκδοση των windows.Σε Windows 10 Home (Laptop) το διαβαζει μια χαρα το κινητο, σε Enterprise N(desktop) δε το διαβαζει.

 

Έχω τα 10 Pro 1607 (από 7 Ultimate) και από τότε που έκανα την αναβάθμιση έχασα τη σύνδεση.

Δεν ξέρω αν φταίει η έκδοση ή κάτι άλλο αλλά το συμπέρασμα είναι ότι μ το tip επανήλθε η σωστή επικοινωνία με καλώδιο του κινητού μου (Jiayu S3 Plus) με το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μαγκες βρηκα τη λυση για αυτο το προβλημα (σε εμενα δουλεψε μολις τωρα το δοκιμασα)

https://www.youtube.com/watch?v=9lM5aqFR-6g (αν θελετε δωστε ενα view στο παλικαρι [δεν ειμαι εγω απλα ειδα τη λυση απο το βιντεο])

Αλλιως κατεβαζετε αυτο και ειστε οκ. https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53356

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κάτι που έχω παρατηρήσει ως νέος στα 10. Ανοίγω τον File Explorer από το εικονίδιο στην taskbar (ή με Win+E), μετά από ανοίξω ένα αρχείο, πχ φωτογραφία ή .pdf, μου κλείνει στον File Explorer. Δηλαδή αν βγω από το .pdf πρέπει να ξανανοίξω τον File Explorer και να ξαναπάω στον φάκελο που ήμουν. Είναι φυσιολογική συμπεριφορά αυτή; Είναι κάποια ρύθμιση; Ή κάποιο bug;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω κάτι που έχω παρατηρήσει ως νέος στα 10. Ανοίγω τον File Explorer από το εικονίδιο στην taskbar (ή με Win+E), μετά από ανοίξω ένα αρχείο, πχ φωτογραφία ή .pdf, μου κλείνει στον File Explorer. Δηλαδή αν βγω από το .pdf πρέπει να ξανανοίξω τον File Explorer και να ξαναπάω στον φάκελο που ήμουν. Είναι φυσιολογική συμπεριφορά αυτή; Είναι κάποια ρύθμιση; Ή κάποιο bug;

https://www.tenforums.com/general-support/48543-file-explorer-keeps-crashing-restarting-flickering.html#post865365

 

Δικο μου ποστ και λυση πιο κατω. Δυστυχως πολυ νωρις σε επιασε το προβλημα το οποιο ομως εχω δει να αναφερεται και παλαιοτερα. Εψαχνα να βρω κοινα με καποιον ακομη που το ειχε. Και οι 2 ειχαμε τις τελευταιες εκδοσεις του potplayer, επισης ΚΑΙ οι δυο το comodo internet security. Το Δεκεμβριο μου ξανακανε το προβλημα, και εκτοτε , κανοντας τη λυση που περιγραφω, δεν το εκανε ξανα, ομως δεν εβαλα τα παραπανω προγραμματα..

 

Πηγαινε στο start και πατα event viewer οταν σου κανει αυτο το προβλημα. Σου λεει κατι για καποιο storage.dll ? Αν ναι , το προβλημα ειναι το ιδιο. Μπορει να σου λεει για ενα αλλο dll (ntdll.dll). 

Τσεκαρε το αν θες. 

 

Διαβασε αν θες το ιστορικο, η λυση ειναι να κανεις νεο user account. Δυστυχως, δε βρηκα κατι αλλο ως λυση! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.tenforums.com/general-support/48543-file-explorer-keeps-crashing-restarting-flickering.html#post865365

 

Δικο μου ποστ και λυση πιο κατω. Δυστυχως πολυ νωρις σε επιασε το προβλημα το οποιο ομως εχω δει να αναφερεται και παλαιοτερα. Εψαχνα να βρω κοινα με καποιον ακομη που το ειχε. Και οι 2 ειχαμε τις τελευταιες εκδοσεις του potplayer, επισης ΚΑΙ οι δυο το comodo internet security. Το Δεκεμβριο μου ξανακανε το προβλημα, και εκτοτε , κανοντας τη λυση που περιγραφω, δεν το εκανε ξανα, ομως δεν εβαλα τα παραπανω προγραμματα..

 

Πηγαινε στο start και πατα event viewer οταν σου κανει αυτο το προβλημα. Σου λεει κατι για καποιο storage.dll ? Αν ναι , το προβλημα ειναι το ιδιο. Μπορει να σου λεει για ενα αλλο dll (ntdll.dll). 

Τσεκαρε το αν θες. 

 

Διαβασε αν θες το ιστορικο, η λυση ειναι να κανεις νεο user account. Δυστυχως, δε βρηκα κατι αλλο ως λυση! 

 

Και τα 2 μου τα έχει βγάλει. Και με το windows.storage.dll και με το ntdl.dll..

 

Νέο user account και να περάσω τα προγράμματα από την αρχή δεν αποτελεί επιλογή αυτή την στιγμή δυστυχώς, εκτός του ότι έφαγα πόσες μέρες να το στήσω όπως ήθελα, πρέπει να δουλέψω κιόλας αυτές τις μέρες. Ίσως δοκιμάσω τίποτα άλλο από αυτά που αναφέρουν οι ΠΟΛΛΟΙ που έχουν το ίδιο θέμα και σε κάποια φάση να δοκιμάσω με νεο user account,

 

Πφφφφ... Ίσα που ξαναβάζω τα 7άρια...

 

EDIT: Χωρίς να ξέρω αν ισχύει για όλους, πάντως σε εμένα σαν να διορθώθηκε (έστω προσωρινά, δεν ξέρω) όταν πήρα και άρχισα να απεγκαθιστώ προγράμματα της Nvidia. Βέβαια πάνω στην φούρια μου (επειδή θέλω να δουλέψω άμεσα) έκανα το λάθος και δεν δοκίμαζα κάθε φορά μετά από κάθε ένα που απεγκαθιστούσα, αλλά αφού έσβησα 4-5 από την λίτα (GeForce Experience, 1-2 τελευταίες εκδόσεις drivers, κάτι 3D Vision που είχε), τουλάχιστον τώρα ανοίγω μια φωτογραφία ή ένα pdf και ΔΕΝ κρασάρει ο explorer. Θα το κρατήσω 1-2 μέρες έτσι, να δουλέψω τουλάχιστον υπό καλύτερες συνθήκες και μετά θα τα περάσω ένα-ένα πάλι για να δω πού μπορεί να τρώει σκάλωμα. Επαναλαμβάνω ΑΝ είναι αυτό από μόνο του η αιτία...

Βασικά, τώρα που το παρατηρώ πάλι, κάνει ένα μικρό flickering στην taskbar όταν ανοίγω ένα αρχείο, αλλά τουλάχιστον δεν κλείνει τελείως ο explorer. Με flickering μπορώ να δουλέψω. Με το να κλείνει κάθε φορά και να πρέπει να ξαναπάω στον φάκελο ξεκινώντας από το root δεν μπορώ...

 

EDIT2: Ξαναπαρατηρώντας το Event Viewer, βλέπω ότι τώρα βγάζει Error μόνο με:

Faulting module name: ntdll.dll

και όχι με το windows.storage.dll

 

Επίσης, παρατήρησα ότι μου κάνει και το άλλο που αναφέρει ο TS στο link που μου παρέθεσες, ότι με double-click σε έναν φάκελο τον ανοίγει σε ΔΥΟ διαφορετικά παράθυρα. Αυτό οκ, ψιλοαστείο μου φαίνεται, αλλά τουλάχιστον δεν είναι δυσλειτουργικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥτο το εκανε και σε εμενα με τα διαφορετικα παραθυρα. Συντομα θα επανελθει το προβλημα σου δυστυχως. Ειχα κανει clean boot και ειχα απορριψει οτιδηποτε σχετικο με drivers, οποτε δε ξερω πως γινεται και σε σενα λειτουργει (εστω και ετσι). 

Το new user acc δεν σημαινει περασμα ολων απο την αρχη. Θα αντιγραψεις, ΟΛΑ οσα εχεις στο current user acc , εκτος απο τα αρχεια ntuser.dat και ntuser.ini (δε μπορεις να τα αντιγραψεις ετσι κ αλλιως - μονο με take ownership ή μεσω linux). 

Θα τα κανεις paste στο νεο. Θα δεις το desktop σου να ανασχηματιζεται και μετα απο restart ολα θα ειναι οπως πριν. Εχω κανει 3ο διαδοχικο user account γιατι το προβλημα αυτο ηταν αγκαθι. 

 

Ειπα οτι θα ζουσα με αυτο, αλλα σε καποια φαση, εκανα unrar καποια αρχεια και με το που πατουσα, με πετουσε τελειως και προσπαθουσα αιωνιως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι να'ναι.. Για να διορθώσω το διπλό παράθυρο πήγα στα Folder Options και απενεργοποίησα το "Launch folder windows in a separate process", το οποίο είχα ενεργοποίησει επειδή κάπου το είδα ως πιθανή λύση για το κρασάρισμα του File Explorer και επανήλθε το κρασάρισμα του File Explorer με το που άνοιγα μια φωτογραφία. Το επανενεργοποίησα, πήγα και στα General στο Browse folder, ενώ ήταν ήδη στο open each folder in the same window το πήγα στην άλλη επιλογή, apply, το επανέφερα στην πρώτη, πάλι apply και reboot. Μόνο αυτό το flickering κάνει στην taskbar, ΧΩΡΙΣ να κλείνει αυτά τα παράθυρα του explorer που έχω ανοιχτά ενώ επίσης στο reboot μου επαναφέρει κάτι desktop icons σε μια άκυρη τοποθεσία που είχαν πάει όταν απεγκαθιστώντας drivers της μητρικής είχε αλλάξει για λίγο η ανάλυση...

 

Βέβαια σε 1-2 reboots δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να προκύψει πάλι..

 

Ό,τι να'ναι πραγματικά. Και να φανταστείς ότι ΤΟΣΟ καιρό δεν έκανα την μετάβαση από 7 σε 10 γιατί περίμενα να διορθωθούν ακριβώς κάτι τέτοιες παιδικές ασθένειες και χαζοbugs...

 

Θα έχω υπόψην μου κι αυτό με το νέο user account που λες, αφού δεν χρειάζεται επανεγκατάσταση όλων των προγραμμάτων πάλι καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το χαζοbug που λες, στο τοσο ψαξιμο που εριξα, ειδα να το αναφερουν και σε win 7, 8 κλπ. Πρεπει να ειναι MS Bug γενικοτερα. 

Καλο αυτο το lead που εδωσες. Δηλαδη βαζεις να ανοιγει σε ξεχωριστο φακελο , και σταματαει το crashαρισμα. Μιλαμε για anorthodox behaviour εντελως. 

 

Εχε το στο νου, γιατι και εγω το'κανα "συστημα" :P Ετσι ειμαι τωρα απο το Δεκεμβρη που ειχε επανεμφανιστει το προβλημα. Καθαρη εγκατασταση ειχα κανει τον Αυγουστο, το εμφανισε το Νοεμβριο , και μετα τον Δεκεμβρη ξανα. ΠΑΝΤΑ ομως ειχα το COMODO και το Pot Player. Τωρα το comodo δε το εβαλα , και εχω παλια εκδοση pot player. Ιδωμεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

8 δεν έβαλα ποτέ, στα 7 εμένα δεν μου το έκανε ποτέ. Οκ, είχα κάποια κρασαρίσματα (προφανώς), αλλά ήταν λίγο πολύ random και δεν ήταν κάθε φορά που άνοιγα ένα αρχείο εικόνας. Έλεος..

 

Όσο για το lead, δεν είναι ακριβώς αυτό, τώρα τόσες φορές που το ανοιγόκλεισα δεν ξέρω τι να σου πω. Δεν το έχω να ανοίγει σε ξεχωριστό παράθυρο, αυτό το έκανα για δοκιμή μια φορά toggle, apply και πίσω στην αρχική μου ρύθμιση, δεν ξέρω καν αν έκανε κάτι αυτό. Είχα βάλει να ανοίγει κάθε παράθυρο σε διαφορετικό process (από τα Folder Options, στο View και στα advanced settings -> Launch folder windows in a separate process)

 

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ, έχω ενεργοποιημένο αυτό το Launch folder windows in a separate process, από το General tab έχω Open each folder in the same window και μετά από 2-3 reboot που έκανα για δοκιμή φαίνεται να δουλεύει ΣΧΕΤΙΚΑ καλά (ή τουλάχιστον όχι ΠΟΛΥ σπαστικά):

Κρασάρισμα στον Explorer δεν μου κάνει ανοίγοντας αρχεία, κάνει ένα flickering στην taskbar σαν να κάνει reset το shell (κάτι τέτοιο πρέπει να κανει από ό,τι κατάλαβα από το Event Viewer), αλλά ΧΩΡΙΣ να κλείνει τα ανοιχτά παράθυρα, από τα Frequent Folders ΚΑΠΟΙΟΥΣ φακέλους τους ανοίγει 2 φορές (τους ανοίγει σε ξεχωριστό παράθυρο), αλλά μετά όταν μπαίνω σε υποφάκελους εκεί μέσα, ή αν πάω στον C και μπω σε έναν φάκελο ανοίγει κανονικά στο ίδιο παράθυρο κι αυτό μια φορά.

 

Ό,τι να'ναι..

 

Α, και μου κάνει και το άλλο bug (κι αυτό σύνηθες από ό,τι είδα), στο reboot επαναφέρει σε μια στάνταρ θέση τα εικονίδια. Αυτό από όσο κατάλαβα έχει να κάνει και με την κάρτρα γραφικών, κάποια στιγμή θα κάνω δοκιμές με τους drivers, να περάσω μία-μία έκδοση και να παρατηρήσω συμπεριφορά. Αλλά αυτό θα το αφήσω για κάποια φάση που δεν θα έχω δουλειά..

 

Ούτε Comodo έχω προσωπικά ούτε Pot Player...

 

Άντε να δούμε..

 

EDIT: Τώρα παρατήρησα κάτι άλλο, ο explorer δεν κάνει αυτόματα refresh. Εβαλα ένα νέο αρχείο σε έναν φάκελο και δεν το έβλεπα, έλεγα μήπως το είχα σώσει αλλού. Πατάω Ctrl-R για refresh και το βλέπω.. Βλέπω πάντως αρκετά συχνά να κάνει refresh η taskbar, ευτυχώς δεν κλείνουν τουλάχιστον τα παράθυρα...

 

Ό'τι να'ναι ^2

 

Ίσα που στην πρώτη ευκαιρία περνάω και windows 7 σε δεύτερο partition για dual boot να δουλεύω όπως δούλευα μέχρι και πριν μια εβδομάδα, με το αναβαθμισμένο μου hardware. Τουλάχιστον με τα εκεί bugs είχα συνηθίσει και συμβιβαστεί, δεν μου έσπαζαν τα νεύρα κάθε τρεις και λίγο. Ευτυχώς προνόησα και πήρα 525άρη SSD..

 

Για το κρασάρισμα πάντως, ψιλιάζομαι ότι (στην δική μου περίπτωση τουλάχιστον) συνδέεται άμεσα με την κάρτα γραφικών και τους drivers ή το συνοδευτικό software..

Επεξ/σία από Sadako
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tommybertsen

Μήπως έχεις NVidia κάρτα γραφικών; Γιατί όσο ψαχουλεύω, και ένα freeze που μου έκανε κανά 2 φορές σήμερα, στο γκουγκλάρισμα είδα να αναφέρουν ότι διορθώθηκε με uninstall και install τους drivers της κάρτας γραφικών. Φαίνεται να έχουν θέματα γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@tommybertsen

Μήπως έχεις NVidia κάρτα γραφικών; Γιατί όσο ψαχουλεύω, και ένα freeze που μου έκανε κανά 2 φορές σήμερα, στο γκουγκλάρισμα είδα να αναφέρουν ότι διορθώθηκε με uninstall και install τους drivers της κάρτας γραφικών. Φαίνεται να έχουν θέματα γενικά...

Με τους προτελευταιους drivers ναι, ειχε κατι freezαρισματα, ειδικα αν εβλεπες 2 ταυτοχρονα βιντεο.Και κατι τυχαια (του ενος δευτερολεπτου) στο chrome.

Nvidia gtx 1070 εχω  , φαινεται στην υπογραφη μου :)

 

Edit: Φριζαρε και προηγουμενως. Νομιζω οτι η nvidia δε μπορει... Ετσι απλα. Και νομιζω οτι συμβαινει μονο στα 10ρια , γιατι στα 7 που εχω στο διπλανο πισι (της κοπελας μου) , με την gtx770 , ειναι κομπλε, δεν εχει παρατηρησει κατι τετοιο, ειναι με latest drivers

 

 

 

8 δεν έβαλα ποτέ, στα 7 εμένα δεν μου το έκανε ποτέ. Οκ, είχα κάποια κρασαρίσματα (προφανώς), αλλά ήταν λίγο πολύ random και δεν ήταν κάθε φορά που άνοιγα ένα αρχείο εικόνας. Έλεος..

 

Όσο για το lead, δεν είναι ακριβώς αυτό, τώρα τόσες φορές που το ανοιγόκλεισα δεν ξέρω τι να σου πω. Δεν το έχω να ανοίγει σε ξεχωριστό παράθυρο, αυτό το έκανα για δοκιμή μια φορά toggle, apply και πίσω στην αρχική μου ρύθμιση, δεν ξέρω καν αν έκανε κάτι αυτό. Είχα βάλει να ανοίγει κάθε παράθυρο σε διαφορετικό process (από τα Folder Options, στο View και στα advanced settings -> Launch folder windows in a separate process)

 

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ, έχω ενεργοποιημένο αυτό το Launch folder windows in a separate process, από το General tab έχω Open each folder in the same window και μετά από 2-3 reboot που έκανα για δοκιμή φαίνεται να δουλεύει ΣΧΕΤΙΚΑ καλά (ή τουλάχιστον όχι ΠΟΛΥ σπαστικά):

Κρασάρισμα στον Explorer δεν μου κάνει ανοίγοντας αρχεία, κάνει ένα flickering στην taskbar σαν να κάνει reset το shell (κάτι τέτοιο πρέπει να κανει από ό,τι κατάλαβα από το Event Viewer), αλλά ΧΩΡΙΣ να κλείνει τα ανοιχτά παράθυρα, από τα Frequent Folders ΚΑΠΟΙΟΥΣ φακέλους τους ανοίγει 2 φορές (τους ανοίγει σε ξεχωριστό παράθυρο), αλλά μετά όταν μπαίνω σε υποφάκελους εκεί μέσα, ή αν πάω στον C και μπω σε έναν φάκελο ανοίγει κανονικά στο ίδιο παράθυρο κι αυτό μια φορά.

 

Ό,τι να'ναι..

 

  1. Α, και μου κάνει και το άλλο bug (κι αυτό σύνηθες από ό,τι είδα), στο reboot επαναφέρει σε μια στάνταρ θέση τα εικονίδια. Αυτό από όσο κατάλαβα έχει να κάνει και με την κάρτρα γραφικών, κάποια στιγμή θα κάνω δοκιμές με τους drivers, να περάσω μία-μία έκδοση και να παρατηρήσω συμπεριφορά. Αλλά αυτό θα το αφήσω για κάποια φάση που δεν θα έχω δουλειά..

 

Ούτε Comodo έχω προσωπικά ούτε Pot Player...

 

Άντε να δούμε..

 

  • EDIT: Τώρα παρατήρησα κάτι άλλο, ο explorer δεν κάνει αυτόματα refresh. Εβαλα ένα νέο αρχείο σε έναν φάκελο και δεν το έβλεπα, έλεγα μήπως το είχα σώσει αλλού. Πατάω Ctrl-R για refresh και το βλέπω.. Βλέπω πάντως αρκετά συχνά να κάνει refresh η taskbar, ευτυχώς δεν κλείνουν τουλάχιστον τα παράθυρα...

 

Ό'τι να'ναι ^2

 

Ίσα που στην πρώτη ευκαιρία περνάω και windows 7 σε δεύτερο partition για dual boot να δουλεύω όπως δούλευα μέχρι και πριν μια εβδομάδα, με το αναβαθμισμένο μου hardware. Τουλάχιστον με τα εκεί bugs είχα συνηθίσει και συμβιβαστεί, δεν μου έσπαζαν τα νεύρα κάθε τρεις και λίγο. Ευτυχώς προνόησα και πήρα 525άρη SSD..

 

Για το κρασάρισμα πάντως, ψιλιάζομαι ότι (στην δική μου περίπτωση τουλάχιστον) συνδέεται άμεσα με την κάρτα γραφικών και τους drivers ή το συνοδευτικό software..

 

  1. Αυτο ειναι στανταρ issue, αλλα επειδη εχω το rainmeter ,δε το παρατηρω και πολυ. 
  • Αυτο το εκανε και σε εμενα. Ακριβως το ιδιο. Εχεις το προβλημα , απλα δε βλεπεις το κρασαρισμα του explorer. Το flickering που λες, ειναι το ιδιο πραγμα που εκανε και σε εμενα, alongside with explorer. Το ολο θεμα αυτο , λυνεται με new user account στα σιγουρα παντως! 
Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...