Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπερδευτικα λιγο. Aυτο λεει για την συντομευση control panel στο μενου, αν το κανω θα εχω λυση στο προβλημα μου η απευθυνεσε αλλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λες οτι δεν εχεις control panel. Αυτο ειναι για να το επαναφερεις ή να μπαινεις απο εδω: 

 

%LocalAppData%\Microsoft\Windows\WinX 

 

Group2 νομιζω ειναι το Control Panel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν με πειραζει που δεν εχω Control Panel στο menu, ειπα στον @dhmak οτι δεν εχω ''Οθονη'' στην ''Εμφανιση και Εξατομικευση'' του control panel.

Σωστα εισαι στο κοντρολ πανελ. 

 

Δεξι κλικ και screen settings δε σε βοηθαει για να πας και να αλλαξεις το μεγεθος; μετα πας στα προχωρημενα settings και απο εκει 

advanced sizing (δε ξερω πως το 'χει στα ελληνικα). Απο εκει δεν αλλαζει; 

Ή δεν εχει screen settings στο δεξι κλικ στο desktop; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LoooL , δηλαδη δεν υπαρχει αυτο; 

 

post-269452-0-11198500-1490349017_thumb.jpg

 

Καλα παμε... Εγω δεν ειμαι ινσαιντερ κλπ, αλλα ετσι οπως το κοβω, μανταρα τα κανανε παλι...

Καπου αλλου θα ειναι το setting δε γινεται να μη μπορεις να μπεις στα advanced display settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LoooL , δηλαδη δεν υπαρχει αυτο; 

 

attachicon.gifScreenshot_3.jpg

 

Οχι   :lol:

 

Capture22_zpstlam6wsz.png

 

Καλα παμε... Εγω δεν ειμαι ινσαιντερ κλπ, αλλα ετσι οπως το κοβω, μανταρα τα κανανε παλι...

Καπου αλλου θα ειναι το setting δε γινεται να μη μπορεις να μπεις στα advanced display settings.

 

Δεν βρισκω πουθενα ''advanced display settings'', μονο αν κατεβασω ''Winaero Tweaker''  http://winaero.com/comment.php?comment.news.1836 θα αλλαξω Fonts κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε κατι μεσα απο το μενου των fonts μεσα απο το control panel ? Καποιος που το βρηκε ας πει. Γιατι καποια στιγμη θα το βαλουμε που θα το βαλουμε το update, μη ψαχνομαστε αν χρειαστουμε κατι :P 

 

Αυτο που εχει για scaling εξω απο το display fonts , το εχει; Βοηθαει καθολου; Αν και δεν ειναι ακριβως το ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε κατι μεσα απο το μενου των fonts μεσα απο το control panel ? Καποιος που το βρηκε ας πει.

Eγω δεν το βλεπω πουθενα 

 

Αυτο που εχει για scaling εξω απο το display fonts , το εχει; Βοηθαει καθολου; Αν και δεν ειναι ακριβως το ιδιο..

Οχι εκεινο τα κανει τεραστια ολα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προγραμμα της Asus που κανει OC στην καρτα δεν με αφηνει να το βαλω ουτε το Malwarebytes ουτε το driver του ethernet και ακομα δεν εχω ξεκινησει να βαζω προγραμματα παλι σκατα τα εκαναν; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προγραμμα της Asus που κανει OC στην καρτα δεν με αφηνει να το βαλω ουτε το Malwarebytes ουτε το driver του ethernet και ακομα δεν εχω ξεκινησει να βαζω προγραμματα παλι σκατα τα εκαναν; :lol:

Βαλε το msi afterburner. 

Οσο για τα υπολοιπα, πραγματικα, θα το τρεναρω μεχρι να τα διορθωσουν, ΕΚΤΟΣ και αν ειναι κλασικα μεμονωμενα περιστατικα... Τι να πει κανεις. . .

Γενικα ομως, τι drivers θες για ethernet? Συνηθως λειτουργει μια χαρουλα χωρις καποιον (δηλαδη με αυτον που ειναι ηδη μεσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι   :lol:

 

Capture22_zpstlam6wsz.png

 

 

 

 

Είναι διαφορετικά τα περιεχόμενα του Display.

Δεν έχεις Apps & Features, Default Apps, Offline maps, Apps for websit και έχεις Shared experiences.

 

Μήπως έχεις άλλη έκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι διαφορετικά τα περιεχόμενα του Display.

Δεν έχεις Apps & Features, Default Apps, Offline maps, Apps for websit και έχεις Shared experiences.

 

Ok

 

Μήπως έχεις άλλη έκδοση;

Eχω την τελευταια αν δεν κανω λαθος.

Ver: 1703, Build: 15063.0

 

hgfhtfh_zpspzzq9arw.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...