Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω αν το εχει προσεξει αλλος αλλα πολλες φορες μου τραβαει ολο το ιντερνετ χωρις να κατεβαζει updates απλα στην διαχειριση εργασιων βλεπω να τραβαει οση ταχυτητα εχω.

 

Μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα. Απλά στέλνει τα δεδομένα που συλλέγει κάθε τόσο πίσω στη Micro$oft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην ανησυχείς, δεν είναι τίποτα. Απλά στέλνει τα δεδομένα που συλλέγει κάθε τόσο πίσω στη Micro$oft.

 

Μα δεν εχω upload ταχυτητα αλλα download λες και εγω κατι κατεβαζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω.

 

 

Μα δεν εχω upload ταχυτητα αλλα download λες και εγω κατι κατεβαζω.

 

Επειδή για κάποιο λόγο μου ανοίγει ένα XML χωρίς κάποια δομή και χάνομαι εκεί μέσα, υποθέτω πως είναι ιστότοπος της MS?

 

Αν είναι έτσι, είσαι ok, πιθανότατα κατεβάζει στο παρασκήνιο πράγματα χωρίς να ενημερώνει μέσω WinUpdt.

 

Άλλες εφαρμογές/προγράμματα που πέρασες μετά το (υποθέτω) format?

 

Υπάρχει περίπτωση κάτι να μην έχει κάτσει καλά?

 

Αν είσαι εντελώς φρέσκος ακόμα, ίσως αξίζει να κατεβάσεις το "καθαρό" iso που η MS κυκλοφόρησε σήμερα (βλ. Νεα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή για κάποιο λόγο μου ανοίγει ένα XML χωρίς κάποια δομή και χάνομαι εκεί μέσα, υποθέτω πως είναι ιστότοπος της MS?

 

Αν είναι έτσι, είσαι ok, πιθανότατα κατεβάζει στο παρασκήνιο πράγματα χωρίς να ενημερώνει μέσω WinUpdt.

 

Άλλες εφαρμογές/προγράμματα που πέρασες μετά το (υποθέτω) format?

 

Υπάρχει περίπτωση κάτι να μην έχει κάτσει καλά?

 

Αν είσαι εντελώς φρέσκος ακόμα, ίσως αξίζει να κατεβάσεις το "καθαρό" iso που η MS κυκλοφόρησε σήμερα (βλ. Νεα).

 

 

Αυτο εδω λες;

 

http://www.insomnia.gr/_/articles/operating-systems-browsers/windows-10/%ce%b1%ce%b8%cf%8c%cf%81%cf%85%ce%b2%ce%b1-%ce%b7-microsoft-%ce%be%ce%b5%ce%ba%ce%b9%ce%bd%ce%ac-%cf%84%ce%b7-%ce%b4%ce%b9%ce%ac%ce%b8%ce%b5%cf%83%ce%b7-%cf%84%ce%bf%cf%85-creat-r13806

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά από ότι κατάλαβα πλέον δεν λειτουργεί.

 

Είτε το απέσυραν προσωρινά, είτε κάτι κόλλησε.

 

Κάπου διάβασα πως ίσως θα πρέπει να έχεις ήδη γραφτεί ως Insider για νασε αφήσει να το κατεβάσεις.

 

Συνεχίζει την ίδια συμπεριφορά ο υπολογιστής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πωλητής reenterprise15 στο ebay , που πουλάει άδειες windows10 και γράφει επίσης

 

INSTANTLY RECEIVE YOUR LIFETIME WINDOWS KEY!

 

-GENUINE WINDOWS 10 PRO LIFETIME KEY WITH DOWNLOAD LINK 

-EACH LICENSE KEY IS FOR ONE COMPUTER ONLY

-THE PRODUCT WE OFFER ARE FULL, OEM, MULTI LANGUAGE, 32 AND 64 BIT VERSIONS THAT COME WITH A GENUINE LICENSE KEY

 

*YOU WILL BE ABLE REGISTER THE LICENSE KEY ONLINE, AS WELL AS DOWNLOAD UPDATES. YOU CAN VERIFY THE AUTHENTICITY OF ANY KEY WITH THE MICROSOFT WINDOWS GENUINE ADVANTAGE (WGA) TOOL*


YOU WILL GET A FAULTY MOTHERBOARD THAT COMES WITH THE OEM KEY AS REQUIRED TO COMPLY WITH EBAY POLICY OF OEM SOFTWARE. MORE INFO AFTER PAYMENT

 

Our listing Complies with the Intellectual Property Copyright: We are acting as a system builder,  transfering the OEM license and a original hardware to the other user. More info on ''License selling policy'' tab bellow.

 

είναι εντάξει ; Τον έχει δοκιμάσει κανει ; Έχει 700+ πωλήσεις !

Και δίνει το κλειδί για τα 10ρια 5 λίρες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η creators update είναι RTM; Μπορώ να την κατεβάσω από κάπου;

Βρήκα ένα tool από ένα youtube video που λέει ότι είναι της Microsoft και σε αφήνει να κάνεις upgrade αλλά το ψιλοφοβάμαι αν και λέει ότι είναι της Microsoft.

Microsoft10upgrade9194.exe

 

*Edit: Άκυρο αυτό με το tool, μου βγάζει ότι έχω την τελευταία έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα κλειδί για 10άρια Pro από εδώ, δούλεψε κανονικά για όποιον ενδιαφέρεται με 6,5 ευρώ.

 

 

Πρέπει να είναι η καλύτερη τιμή αυτή την εποχή ;

Έχει και retail στα 15 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα κλειδί για 10άρια Pro από εδώ, δούλεψε κανονικά για όποιον ενδιαφέρεται με 6,5 ευρώ.

Το θέμα δεν είναι αν δούλεψε κανονικά αλλά αν θα δουλεύει μετά από κάποιους μήνες μιας και εκεί παρουσιάζονται συνήθως τα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...