Προς το περιεχόμενο

To iPhone μεγάλωσε. Σε δύο μεγέθη το νέο iPhone 6 της Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 687
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν θες περισσοτερα mp τοτε αγορασε ψηφιακη ..ασε που και με λιγοτερα mp και χρωματα βγαζει πολλη καλυτερες φωτογραφιες απο άλλα κινητα τηλεφωνα

 

μπα δεν χρειαζεται ενα απλο lg g2 των 285 ευρω εχω και ειναι σαν να εχω τα παντα! Οποτε σε καμια 10ετια θα παρουσιαστει iphone που θα φτανει τα specs του g2 μου..
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλύτερο φάουλ που συνεχίζει να κάνει θεωρώ την αυτονομία ξανά. Μεγάλωσε η μπαταρία αλλά και η οθόνη οπότε δεν βλέπω κατι θετικό σε αυτό.

 

Μπράβο για το watch, αλλά όχι για το 6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δεν χρειαζεται ενα απλο lg g2 των 285 ευρω εχω και ειναι σαν να εχω τα παντα! Οποτε σε καμια 10ετια θα παρουσιαστει iphone που θα φτανει τα specs του g2 μου..

Tο ξερεις οτι τα specs δεν παιζουν παντα ρολο ετσι;Παιζει ρολο και το software..Και σε δυο τρια χρονακια,το g2,αμφιβαλλω αμα θα τρεχει το ιδιο καλα με το 6ρι η το 5s..Παρε για συγκριση το s3 με το 5ρι..

 

Mην μου πεις για custom rom,γιατι απευθυνεται σε ενα συγκεκριμενο κοινο και οχι στο γενικο καταναλωτη..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα πολυ καλη συσκευη τηλεφωνου...
Η τιμη προφανως θα ειναι απαραδεκτη παλι..
Περα απο το 3g που ειχα πρωτοπαρει μολις κυκλοφορησε, 
μετα το γυρισα ανεπιστροφη στα android και ειμαι καταευχαριστημενος..
παρολα αυτα επιτλους αναβαθμισε τις συσκευες της σε χαρακτηριστικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μείνετε στο θέμα μας όσο είναι ακόμη νωρίς. Έχω πιει μια κανάτα καφέ και μπορώ να μείνω ξύπνιος για ...μέρες! :P

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την επομενη φορα να ρωτησουν  ολους τους ειδικους στο insomnia για να μας πουν πως πρεπει να φτιαξει ολοκληρη εταιρια κινητο τηλεφωνο.Και απορω υπηρξε ποτε τηλεφωνο που ανακοινωθηκε και δεν κραξατε?

 

οσο αφορα τα iphone 6's θα μεινω αλλη μια χρονια με το G2 ΜΟΥ

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο ξερεις οτι τα specs δεν παιζουν παντα ρολο ετσι;Παιζει ρολο και το software..Και σε δυο τρια χρονακια,το g2,αμφιβαλλω αμα θα τρεχει το ιδιο καλα με το 6ρι η το 5s..Παρε για συγκριση το s3 με το 5ρι..

 

Mην μου πεις για custom rom,γιατι απευθυνεται σε ενα συγκεκριμενο κοινο και οχι στο γενικο καταναλωτη..

μεχρι το 5αρι που ειχα παρει εκανα reset καθε 24 ωρες γιατι κολλουσε χωρις να εχω τιποτα μεσα..... Παντως το g2 παροτι ενος χρονου παει τελεια
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο ξερεις οτι τα specs δεν παιζουν παντα ρολο ετσι;Παιζει ρολο και το software..Και σε δυο τρια χρονακια,το g2,αμφιβαλλω αμα θα τρεχει το ιδιο καλα με το 6ρι η το 5s..Παρε για συγκριση το s3 με το 5ρι..

 

 

Off topic mode on: 

To VFM του LG G2 είναι πέρα κάθε συναγωνισμού. Σχεδόν κλέβουν την εταιρεία όσοι το έχουν :)

Off topic mode off:

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι το 5αρι που ειχα παρει εκανα reset καθε 24 ωρες γιατι κολλουσε χωρις να εχω τιποτα μεσα..... Παντως το g2 παροτι ενος χρονου παει τελεια

Εγω που ειχα το 5ρι,πηγαινε σφαιρα,και ειχε μονο 100mb ελευθερα..Απο την αλλη,ουτε θεμα με την μπαταρια αντιμετωπισα ποτε και κραταγε πολυ περισσοτερο απο το nexus 5 που εχω τωρα..Ισως με θελουν οι συσκευες :P

 

Off topic mode on: 

To VFM του LG G2 είναι πέρα κάθε συναγωνισμού. Σχεδόν κλέβουν την εταιρεία όσοι το έχουν :)

Off topic mode off:

Και το Nexus 5 ειναι καλο value for money κυριως λογω software που θεωρω ειναι οτι πoλυ καλο σε response,μαζι με το νεο sense

 

 

 

 

 

 

Oι τιμες βγηκαν για το unlocked version;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...