Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει κανείς θέμα με το redeem του κωδικού για τα χρήματα ? Σε εμένα δεν περνάει. Το αγόρασα κανονικό, όχι digital και είχε ενα φυλλάδιο μέσα με τον κωδικό. Το κουτι ηταν σφραγισμένο. Απ ότι είδα το έχουν και άλλοι το πρόβλημα στο εξωτερικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTA V 1.04 PS4 update live with mystery notes

gta-v-ps4-update-live1.jpg

http://www.product-reviews.net/2014/11/26/gta-v-1-04-ps4-update-with-mystery-notes/

το update είναι 1.14 gb....εγω αυτό που ειδα είναι ότι εξαφανιστηκαν τα οποια frame drops ... δοκιμασα στα συγκεκριμένα σημεια που ειχα τα frame drops με ένα γρηγορο αμαξι και όλα μια χαρα.. :-D  :-D  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έχει κωδικό και το δικό μου. Το πήρα σε bundle 400€ από Γερμανό με άσπρη κονσόλα. Τωρα, ή δε μπήκε όλο το πόσο ή καθόλου και ειχα ήδη 700.000στην άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

GTA V 1.04 PS4 update live with mystery notes

gta-v-ps4-update-live1.jpg

http://www.product-reviews.net/2014/11/26/gta-v-1-04-ps4-update-with-mystery-notes/

το update είναι 1.14 gb....εγω αυτό που ειδα είναι ότι εξαφανιστηκαν τα οποια frame drops ... δοκιμασα στα συγκεκριμένα σημεια που ειχα τα frame drops με ένα γρηγορο αμαξι και όλα μια χαρα.. :-D  :-D  :-D 

 

 

 

Στην αρχη και γω νομιζα οτι δεν εχει framedrops αλλα σκατουλες, το ιδιο ειναι.

 

Το matchmaking σιγουρα εστρωσε.

 

Αυτο που λέει ο hollow...το patch έχει να κάνει με το GTA Online πάλι...

Pro-tip : Στο PS4, πας πάνω στην καρτέλα του κάθε παιχνιδιού και πατάς το κουμπί OPTIONS, απο εκεί έχει επιλογή UPDATE HISTORY όπου και σου βγάζει αναλυτικά τις πληροφορίες για το εκάστοτε patch (βλέπε: το τι διορθώνει) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λέει ο hollow...το patch έχει να κάνει με το GTA Online πάλι...

Pro-tip : Στο PS4, πας πάνω στην καρτέλα του κάθε παιχνιδιού και πατάς το κουμπί OPTIONS, απο εκεί έχει επιλογή UPDATE HISTORY όπου και σου βγάζει αναλυτικά τις πληροφορίες για το εκάστοτε patch (βλέπε: το τι διορθώνει) :)

.....το ξερω τι διορθωνει ...

Additional fixes for GTA Online to improve stability and other minor fixes. This patch is currently live on PS4 and will be coming to Xbox One on Friday, November 28th.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/203983576--11-26-14-GTAV-Title-Update-1-04-PS4-Xbox-One-

.....απλα μετα το patch μπηκα να δω σε καποια σημεια που ειχα  frame drops με γρηγορα αμαξια και δεν ειδα τιποτα......τη αλλο να πω???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το μόνο που δεν μ αρέσει ή δεν έχω βρει , είναι η διαχείριση με τα αμάξια. Το ότι δεν μπορώ να αλλάξω το default αμάξι και το πηγαινέλα με τα γκαράζ/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το μόνο που δεν μ αρέσει ή δεν έχω βρει , είναι η διαχείριση με τα αμάξια. Το ότι δεν μπορώ να αλλάξω το default αμάξι και το πηγαινέλα με τα γκαράζ/

Μαλλον δεν γινεται να αλλαξεις το default οχημα για τον καθε χαρακτηρα. Αυτο που μπορεις βεβαια να κανεις ειναι να τα πειραξεις εμφανισιακα οπως θελεις. Αλλα ναι ο Franklin με το καγκουραμαξο ειναι, ο Trevor με το αγροτικο τζιπακι ή οτι ειναι αυτο, και o Michael με το Audi.

 

Οντως μλκια που δεν μπορεις να ορισεις εσυ ποιο αμαξι θελεις να εχει ο καθε χαρακτηρας. Βεβαια υπαρχουν και τα garage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...