Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα να χαλαρωσω να παιξω λιγο το gta μ, να το ευχαριστηθω ρε συ και εφαγα φρικη. Βρισκεις ελευθερο χρονο το βραδακι να παιξεις και μου την σπαει ετσι. Δεν μου το εχει ξανακανει και φοβηθηκα οτι θα πρεπει να κανω ολα αυτη την διαδικασια για το συγκεκριμενο error.

 

Υποτιθεται οτι προτιμησα να το τιμησω στην κονσολα και να μην περιμενω μεχρι τον Ιανουαριο για την pc εκδοση, για να ξεφυγω απο κατι τετοια προβληματα με errors/crashes.

 

Οι νεες κονσολες δυστυχως αρχιζουν να υιοθετουν τα κουσουρια των pc μιας και η αρχιτεκτονικη τους μοιαζει με pc πιο πολυ απο ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηγα να χαλαρωσω να παιξω λιγο το gta μ, να το ευχαριστηθω ρε συ και εφαγα φρικη. Βρισκεις ελευθερο χρονο το βραδακι να παιξεις και μου την σπαει ετσι. Δεν μου το εχει ξανακανει και φοβηθηκα οτι θα πρεπει να κανω ολα αυτη την διαδικασια για το συγκεκριμενο error.

 

Υποτιθεται οτι προτιμησα να το τιμησω στην κονσολα και να μην περιμενω μεχρι τον Ιανουαριο για την pc εκδοση, για να ξεφυγω απο κατι τετοια προβληματα με errors/crashes.

 

Οι νεες κονσολες δυστυχως αρχιζουν να υιοθετουν τα κουσουρια των pc μιας και η αρχιτεκτονικη τους μοιαζει με pc πιο πολυ απο ποτε.

....σημερα δεν ειχα ΟΥΤΕ ένα error (...μεχρι τωρα) σε σχεση με εχτες που δεν καταφερα να μπω online με τιποτα...παρ'αυτα το θεμα είναι γνωριμο στην Rockstar και θα το λυσει απο ότι ακουγετε.....οσο για το PC vs Consoles καλητερα να το αφήσουμε στην ακρη....και τα δυο εχουν τα υπερ τους και τα κατά τους......και το ξερεις και το ξερω παρα πολύ καλα....άλλο το console gaming και άλλο το PC gaming και κακως καποιοι το θεωρουν ιδιο... ;)  

Saved by a citizen GTA V PS4

 

 

 

...................................ΕΛΙΩΣΑ :D  :D  :D  :D  :D  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οντως πολυ σπαστικο να βρισκεις λιγο χρονο να λιωσεις και να σε κρεμαει ετσι.

 

για την ιστορια τα ιδια μου εκανε κι εμενα χτες βραδυ. Ειναι προφανες οτι παιζει θεμα, θα το φτιαξουν. Τα ιδια ειχαμε και περισυ στις αρχες της κυκλοφοριας του.

 

γιατι το πηρες digital? το βρηκες πιο φθηνο? Και επι της ευκαιριας, παιζει θεμα φθορας του blue ray σε ΜΗ digital εκδοσεις? Το gta απ οτι εχω καταλαβει απο δισκο δουλευει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανένας τίτλος δεν παίζει απο το δισκάκι, όλα δουλεύουν/παίζουν απο τον σκληρό.
Το δισκάκια είναι καθαρά για λόγους install/DRM.

Aκους να δουλεύει το drive στην αρχή γιατί ακριβώς το μηχάνημα ψάχνει/επιβεβαιώνει το DRM απο το δισκάκι (για να το πω πολύ απλά).

 

Θέμα "φθοράς" δεν παίζει, τώρα, το αν πας να τρέξεις το δισκάκι 20 χρόνια απο τώρα...Επίσης, η "στρώση" των BR δίσκων είναι πολύ πιο ανθεκτική απο αυτή των DVD, κοινώς, δεν γρατζουνίζονται το ίδιο εύκολα ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως που αγοράζω συνεχεια digital τελευταια λογο του οτι μοιράζομαι τα παιχνιδια με εναν φιλο δεν εχω συναντήσει καποιο προβλημα ουτε με το GTA που το πηραμε ετσι ουτε με καποιο αλλο, κ ισα ισα που καρα συμφέρει πιστευω οικονομικα, 35 ευρω ο καθενας κ το παιζουν 2 ατομα ταυτοχρονα.

 

Απο εκει κ περα πρωτη φορα ακουω οτι σε primary account μπορεις να κατεβασεις digital παιχνιδι ΜΟΝΟ μια φορα, που το διαβάσατε αυτο? Δεν νομιζω οτι ισχύει κατι τετοιο... Το δοκιμασα με το last of us, το ειχε κατεβασει ο φιλος μ στο δικο του που το ειχε primary, μετα εκανα εγω primary τον λογαριασμο του κ μια χαρα το κατεβαζε ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο απατη παντως το παιχνιδι για οσους ηρθαν απο την προηγουμενη γεννια.

 

Τπτ καινουριο. Η δικια μου αποψη ειναι οτι αν καποιος το ειχε στην προηγουμενη γεννια, δεν αξιζει να δωσει 60 ευρω για 1080p και μερικα δεντρα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο απατη παντως το παιχνιδι για οσους ηρθαν απο την προηγουμενη γεννια.

 

Τπτ καινουριο. Η δικια μου αποψη ειναι οτι αν καποιος το ειχε στην προηγουμενη γεννια, δεν αξιζει να δωσει 60 ευρω για 1080p και μερικα δεντρα παραπανω.

Ίσως. Για μας όμως που περιμέναμε είναι το καλύτερο παιχνίδι της χρονιάς...
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δε το εχεις ξαναπαιξει δε διαφωνω, γι'αυτο λεω για οσους ηρθαν απο την προηγουμενη γεννια.

 

Το παρατησα στο LVL 71 γιατι εγινε κουραστικο, και τωρα που ξεκινησα να το παιζω παλι με δυο φιλαρακια δεν εχει αλλαξει τπτ δυστυχως.

 

2 χρονια τα Heists περιμενουμε.

 

Anyway οποιος θελει παρεα για missions Hollowcupra, ας με κανει add, μπαινουμε εγω και αλλα δυο φιλαρακια συνηθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...