Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [Xbox One][PS4]


red1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Primary ομως μονο μια φορα μπορεις να το κατεβασεις νομιζω. Αν για οποιοδηποτε λογο σβηστει ή θελεις να το δωσεις σε κανενα φιλο σου, τι γινεται? Εγω το πηρα απο ps us, δεν μετανιωσα ουτε δολαριο που εδωσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Primary ομως μονο μια φορα μπορεις να το κατεβασεις νομιζω. Αν για οποιοδηποτε λογο σβηστει ή θελεις να το δωσεις σε κανενα φιλο σου, τι γινεται? Εγω το πηρα απο ps us, δεν μετανιωσα ουτε δολαριο που εδωσα :P

....GTA V και Far Cry 4 και εγω από US store....γιατι είναι Must Buy....τωρα το AC δεν με εκαιγε...ουτε  με καιει τοσο .....εμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Γραμένε/Ρούχλα, βρε αγόρια μου γλυκά, ααααανοίξτε λιγο τα options να δείτε, έχει 6 διαφορετικά control schemes τα vidjya με πλήρη επεξήγηση του τι κανει το κάθε κουμπί :D
Αντε, το να μην ανοίγει κάποιος manual να το καταλάβω αλλά τα options ρε γμτ ? ε οχιιιιιιι :D

Sprint μπάινει είτε στο Χ, είτε στο δεξί bumper, είτε πατώντας το αριστερό αναλογικό, "traditional FPS" ή καπως έτσι λεγεται το control scheme, θα το βρείτε μέσα στα OPTIONS :mrgreen:
Μπορείς επίσης να ρυθμίσεις το Field of view, το ΠΟΤΕ θα μπαίνει σε 1ου προσωπου καμερα το παιχνίδι και άλλα πολλά, again, θα το βρείτε μέσα στα OPTIONS

 

Aγαπώ σας

YΓ : βγάλτε όπως είστε την αηδία το auto-aim/assisted και χώστε το free-aim, γίνεται πιο δύσκολο ετσι το παιχνίδι αλλά εκεί είναι το γούστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....red1....thanks!!!!!!!!!!!!!!!Απλα περιμενα ΜΙΑ μερα να κατεβει και .......το εβαλα και βιαστηκα πριν ερθει η γυναικα από τη δουλεια,ειχα να το παιξω και από εποχη GTA III  και.....καταλαβαίνεις.....δεν προλαβα να μπω options και να κοιτάξω...από συνήθεια.....μονο με το sprint ειχα θεμα...... ;)  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....red1....thanks!!!!!!!!!!!!!!!Απλα περιμενα ΜΙΑ μερα να κατεβει και .......το εβαλα και βιαστηκα πριν ερθει η γυναικα από τη δουλεια,ειχα να το παιξω και από εποχη GTA III  και.....καταλαβαίνεις.....δεν προλαβα να μπω options και να κοιτάξω...από συνήθεια.....μονο με το sprint ειχα θεμα...... ;)  ;)

 

Χα, εννοείται φίλε, πλακιτσα κάνουμε έτσι ? :P

 

Το παιχνίδι πέρα απο την πλάκα έχει άπειρα options για τίτλο κονσόλας - ακόμα και το depth of field (θολούρα background/βάθους με λίγα λόγια) μπορείς να αλλάξεις...

Γι'αυτούς που παίζουν σε 1ο πρόσωπο επίσης, θα πρότεινα να ορίσουν την επιλογή "third person cover in 1st person" (Rainbow 6 φαση) καθώς το cover σε 1ο πρόσωπο είναι απλά...άχρηστο ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι εκει που ολα πηγαιναν τελεια και επιτελους απολαμβανα να παιζω το gta v, μου εβαλε εκει ενα update σημερα...και ΤΣΟΥΠ 

 

PS4 error code CE-34878-0  .. 

 

Τι κανουμε τωρα? Δοκιμασα να κλεισω το ps4, να το ανοιξω, να κανω restart το gta v αλλα λιγο πριν μπει μεσα στο game τρωει ακυρο.

 

Δουλευε τελεια πριν το τελευταιο update και τωρα μαμηθηκε. Ελεος. Οτι θα ετρωγα error σε κονσολα ειναι κατι που δεν θα το φανταζομουν με τιποτα..

 

Αν γνωριζει κατι καποιος ας μου προτεινει κατι, εκτος του να ξαναπερασω firmware στην κονσολα και το game μιας και η πατατα δεν εγινε απο εμενα, αλλα απο την rockstar. 

 

Edit: Επειτα απο πολλες προσπαθειες καταφερε να μπει. 

 

Διαβαζα τι επρεπε να κανω στην χειροτερη λυση και αν με εβαζε για οποιοδηποτε λογο σε διαδικασιες να κανω initiliase το ps4 που παιρνει γυρω στην μια ωρα, να κανω reinstall το game που θελει μια μερα+ να κατεβει και αλλες 4 ωρες να γινει το installation, ειναι deal breaker για μενα και μια εταιρεια, ειτε αυτη λεγεται Sony ειτε αυτη λεγεται rockstar.

 

Aυτο που μου την δινει, ειναι που λενε ολη αυτη την διαδικασια με μια ψυχραιμια στο support της Sony, ενω θα σου φαει ολη την μερα και την επομενη εαν εχεις το game αγορασμενο σε digital μορφη σαν την περιπτωση μου. 

 

Sorry αν φαινεται οτι ειμαι σε rage αλλα πραγματικα με αγχωσε ιλη η φαση. Πηγα ωραια και καλα να παιξω το παιχνιδι μου και μου προκαλεσε ολο αυτο το αγχος και μεσα στον πανικο μου, μπηκα εδω, αρχισα να διαβαζω απο εδω και απο εκει, αντι να περασω καλα μαζι του.

 

Αυτα δεν πρεπει να γινονται. Ειναι απαραδεκτο. Πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο.

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εκει που ολα πηγαιναν τελεια και επιτελους απολαμβανα να παιζω το gta v, μου εβαλε εκει ενα update σημερα...και ΤΣΟΥΠ 

 

PS4 error code CE-34878-0  .. 

 

....εγω να δεις εχτες....από τις 10μμ-2πμ μπηκα ΜΙΑ ΦΟΡΑ...κάθε φορα μου εβγαζε το error και αυτό gta-v-ps4-error.jpg

 ......σημερα από το πρωι που παιζω δεν ειχα ΟΥΤΕ ΕΝΑ error.....δεν είναι πρόβλημα ΟΥΤΕ του δισκου Ουτε της κονσολας....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gram, τo ίδιο και σε εμένα - ειχαν κλατάρει οι servers απλά ;)

Αλέξη, νιώθω φίλε αλλά προς τι το άγχος ? Είναι απο τα πιο συνηθισμένα error codes στην τελική, τέλος καλό όλα καλά...
Επίσης, αυτό που αναφέρεις, είναι ενας απο τους κύριους λόγους που δεν θα πήγαινα ποτέ σε Digital download, το PSN σέρνεται τις περισσότερες φορές, (και δεν φταίει η γραμμή μου), σφάλματα με pre-load κτλπ κτλπ...κανένας απολύτως λόγος - εκτός και αν γουστάρεις να γλυτώνεις κανα' φράγκο...Έχεις τα δισκάκια σου και είσαι καλυμμένος σε αντίθεση με τα digital...

Να το χ@σω το digital μέλλον αυτό, ούτε οι εταιρείες, αλλά ουτε και οι περισσοτεροι καταναλωτές διαθέτουν τα (σωστά) μέσα για να λειτουργήσει σωστά όπως πρέπει η όλη φαση με το ψηφιακό "κατέβασμα"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...