Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/7/2020 στις 10:53 ΜΜ, majnun είπε

Για τα φώτα που βλέπω ότι δεν έχεις xenon έχεις βάλει κάτι άλλο;

Xenon είναι, με απλή λάμπα αλογόνου για τα μακρινά επειδή δεν είναι BiXenon και led λαμπάκια για την μέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, majnun είπε

Δε νομίζω. Αν ήταν xenon θα είχε τα πιτσιλιστηρια στον προφυλακτηρα.

Απλό προτζέκτορα έχει.

Τα πτσιληστηρια που λες, είναι απλά για να καθαρίζουν το εξωτερικό. Και να κάνω μια απλή ερώτηση. Τι διαφορά εχει ένας Projector με Xenon ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει διαφορά η λάμπα που έχει μέσα πρακτικά. Είναι πολύ πιο δυνατό το φως στο xenon

Επειδή το ξέρω εκ των έσω για Giulietta, με προτζέκτορα δε βλέπεις πράμα, με xenon βλέπεις κανονικά.

Καλά ειδικά αν πας σε μοντέλα τύπου 147 που έχει απλές λάμπες είναι σαν να έχεις βάλει δύο κεράκια μπροστά όπως πριν 100 χρόνια οι άμαξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, majnun είπε

Έχει διαφορά η λάμπα που έχει μέσα πρακτικά. Είναι πολύ πιο δυνατό το φως στο xenon

Επειδή το ξέρω εκ των έσω για Giulietta, με προτζέκτορα δε βλέπεις πράμα, με xenon βλέπεις κανονικά.

Καλά ειδικά αν πας σε μοντέλα τύπου 147 που έχει απλές λάμπες είναι σαν να έχεις βάλει δύο κεράκια μπροστά όπως πριν 100 χρόνια οι άμαξες.

Στο 147 του αδερφού μου μια χαρά είναι τα εργοστασιακα φώτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

QmGCs73.jpg
Peugeot 106 2000 1.4 Quicksilver
Το πήρα πολύ πρόσφατα από φίλο μου, τα χρόνια του τα έχει, την δουλειά του την κάνει μια χαρά οικονομικά..
Οι φίλοι μου με τα 16ρια τους με ζηλεύουν για το μικρό σήμα (1360 στην άδεια), με μηχανικό ακόμα δεν είχαμε καμία γνωριμία (και ελπίζω να συνεχιστεί αυτό :P)  

  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...