Προς το περιεχόμενο

Photos of your car


HALF EVIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, liakinen είπε

Η Alfa τραβάει βλέμματα για την ομορφιά της, την ιστορία - μύθο της, της απόλαυση του ήχου της και της οδήγησης της.

Τα άλλα είναι απλά εργαλεία δουλειάς - εξυπηρέτησης, άψυχες λαμαρίνες, αυτοκίνητα του "κιλού".

 

Τα βλέμματα δεν με ενδιαφέρουν, ίσα ίσα είναι εκνευριστικό να βγαινεις βόλτα με τα παιδιά σου και να τα βλέπεις φάτσα φόρα σε ομάδες του φουμπου, τα οδηγώ για μένα πριν τα ιστορικά γίνουν μοδα και επένδυση. Το κέρδος για μένα είναι να ακούω τον Nord με τα δυο δίπλα IDF 40αρια Weber και να παίζω με το μπλοκε 😛 

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, pananton είπε

εντάξει όλα τα οχήματα καλά είναι.. αλλά τις AR και ειδικά τις γριές τις αγαπάμε λίγο παραπάνω! 

Joke aside ο τελευταίος φίλος μου που με κορόιδευε  για γριές και παλιατζούρες όταν τον έκανα γρήγορη βόλτα διονυσο και μερικές ακόμα διαδρομές Ανατολική Αττική  με μια 105 coupe που έχω με αρκετές βελτιώσεις πρώτα έχασε το χρωμα και την όψη του για καμία ώρα και τώρα φτιάχνει ίδια 😂

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Morosana

Επιτέλους, ένα πραγματικό αυτοκίνητο! Τα συγχαρητήρια μου για την επιλογή, πανέμορφο, να είσαι καλά να το χαίρεσαι! 

Επεξ/σία από getty
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, Morosana said:

Joke aside ο τελευταίος φίλος μου που με κορόιδευε  για γριές και παλιατζούρες όταν τον έκανα γρήγορη βόλτα διονυσο και μερικές ακόμα διαδρομές Ανατολική Αττική  με μια 105 coupe που έχω με αρκετές βελτιώσεις πρώτα έχασε το χρωμα και την όψη του για καμία ώρα και τώρα φτιάχνει ίδια 😂

εγώ θα πω, να είσαι καλά να συντηρείς τέτοια οχήματα που ομορφαίνουν τους δρόμους. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Pimping out my Meggy. Maxton Design Spoiler. Το αφηνω μαυρο ή το βαφω στο χρωμα του αυτοκινητου?? Διφορουμενες οι αποψεις, ο φιλος βαφεας που εχω λεει βαψιμο, θα δωσει ογκο…

IMG_0587.jpeg.86e478a7f380eee490d752d4af80d3fe.jpeg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...