Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ, δεν είναι η τεχνολογία που πληρώνεις, είναι το build quality που δεν υπάρχει αλλού. Έτσι μου λέγανε. Τώρα τελικά τι πληρώνεις; Που το αγόρασες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα λογικά θα περιμένουν να δουν αν θα γίνεται και με κινητά άλλων εταιριών για να πέσει η κλασική μήνυση για κλεμμένες πατέντες..

  • Like 27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΦΟΡΕΣ είναι guys.. Χαλαρώστε. Δεν το είδατε με τα μάτια ΣΑΣ. Ποιο πιθανο είναι να είναι Trolling παρά γεγονός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΦΟΡΕΣ είναι guys.. Χαλαρώστε. Δεν το είδατε με τα μάτια ΣΑΣ. Ποιο πιθανο είναι να είναι Trolling παρά γεγονός.

Δες το video.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος του Note 3 έχω να πω ότι σε στενές τσέπες δεν το βάζω ποτέ και κυκλοφορώ με τσαντάκι για να το μεταφέρω. Αυτοί που αγόρασαν ένα μεγαλύτερο σε μέγεθος κινητό δεν το σκέφτηκαν; 

 

Προσωπικά το θεωρώ πολύ πιθανό να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Όμως κι αυτοί δεν διάβασαν ένα review ή κάποιες πρώτες αναφορές πριν το αγοράσουν; Χαχαχαχα!  :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"το iPhone 6 Plus έχει λυγίσει, από την παραμονή στην μπροστινή τσέπη του παντελονιού για μεγάλο χρονικό διάστημα"

 

Θελω να δω τυπο με αυτο το τεραστιο κινητο στην μπροστινή τσέπη να περπαταει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΦΟΡΕΣ είναι guys.. Χαλαρώστε. Δεν το είδατε με τα μάτια ΣΑΣ. Ποιο πιθανο είναι να είναι Trolling παρά γεγονός.

Επειδή έχω δει 5άρι να παθαίνει το ίδιο, θεωρώ πολύ πιθανό να είναι αλήθεια

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Κι όμως λυγίζει!

Με λίγη ακόμα προσπάθεια η οθόνη γίνεται και "αναδιπλούμενη μιας χρήσης" και η apple θα κατωχυρώσει άλλη μια πατέντα κοιτώντας, για άλλη μια φορά, τον ανταγωνισμό "αφ' υψηλού"...

Πόση τεχνολογία ποια να μας δώσει για 8 ψωροκατοστάρικα; Κόστος το δίνει, ούτε τις βενζίνες για τη μεταφορά σε βγάζει... Α Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ο Ι !!! 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...