Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Παιζεις με τον πονο μας ...Η αναμονη για το Plus ειναι κατι παραπανω απο εκνευριστικη.Το δικο μου  κατι μου λεει  πως δεν θα στραβωσει παντως ,ισως να προσεξω και να μην κατσω πανω του με ολο μου το βαρος.

 

Παίζοντας πάντως χθες με το 6άρι space grey, νομίζω πως απομακρύνεται το 6plus από τα γούστα μου. Ήδη το 6 είναι αρκετά μεγαλύτερο από το 5S!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζοντας πάντως χθες με το 6άρι space grey, νομίζω πως απομακρύνεται το 6plus από τα γούστα μου. Ήδη το 6 είναι αρκετά μεγαλύτερο από το 5S!

Ναι, εγω εχω καταληξει  στο plus  και χτες κατεληξα και στο χρωμα  space grey  για αλλαγη ολο ασπρο ειχα .Εχω δωσει και προκαταβολη σε oteshop  και βραζω στο ζουμι μου στην αναμονη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αφού δίνετε που δίνετε 2 μισθούς για κινητό, πάρτε κάτι ποιοτικό http://www.gizchina.com/2014/09/25/oppo-use-spacecraft-grade-alloy-oppo-n3/

 

Α, να το παραγγείλουμε σήμερα ώστε να το έχουμε κατά το 2016? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εγω εχω καταληξει  στο plus  και χτες κατεληξα και στο χρωμα  space grey  για αλλαγη ολο ασπρο ειχα .Εχω δωσει και προκαταβολη σε oteshop  και βραζω στο ζουμι μου στην αναμονη .

Plus λευκό. Ελπίζω να έρθει σύντομα ο θείος και θα βάλω στο άβαταρ τον Τσίπρα να το κρατάει για να σκάσεις! Εσύ και ο άλλος ο πρασινοφρουρός! :devil: ... Τον οποίο τιμούμε, βεβαίως, βεβαίως! :fear:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Plus λευκό. Ελπίζω να έρθει σύντομα ο θείος και θα βάλω στο άβαταρ τον Τσίπρα να το κρατάει για να σκάσεις! Εσύ και ο άλλος ο πρασινοφρουρός! :devil: ... Τον οποίο τιμούμε, βεβαίως, βεβαίως! :fear:

 

Αφού προσπεράσω τις "αγάπες", να πως πως οι άσπρες λωρίδες που έχει πίσω το silver μοντέλο, είναι σα να φοράει το iphone ...βρακί! :P

 

Στο space grey φαίνονται λιγότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζεις με τον πονο μας ...Η αναμονη για το Plus ειναι κατι παραπανω απο εκνευριστικη.Το δικο μου  κατι μου λεει  πως δεν θα στραβωσει παντως ,ισως να προσεξω και να μην κατσω πανω του με ολο μου το βαρος.

Άντε με τους λοστούς το βάρος και τις τσιμεντογωνίες... τα παράπονα για τα στραβά Iphone αφορούν Iphone 6/6+ που ΣΜΙΛΕΥΤΗΚΑΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ έχοντας τα στην τσέπη... αρκεί δηλαδή απλά να το έχεις στην τσέπη για να πάθεις το κακό αλλιώς γιατι να γίνει σάλως λογικό είναι πως με ατυχήματα τα κινητά θα πάθουν ζημιά δεν είναι τανκς...

 

ελπίζω τώρα να καταλάβατε κάποιοι γιατι γίνετε τόσο νταβαντούρι..

 

= δεν αποτελούν προϊόντα ατυχημάτων!!! γιαυτό και η apple εξετάζει πρώτα το τηλέφωνο να δεί αν ΔΕΝ έπεσε αν ΔΕΝ έκατσε πάνω του βάρος κτλ και αν περάσει το τέστ σου το αλλάζουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άντε με τους λοστούς το βάρος και τις τσιμεντογωνίες... τα παράπονα για τα στραβά Iphone αφορούν Iphone 6/6+ που ΣΜΙΛΕΥΤΗΚΑΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ έχοντας τα στην τσέπη... 

 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο και το ξέρεις. Οι χρήστες άσκησαν πίεση στις συσκευές και δεν το έπαθαν από μόνες τους...

 

Και που είναι οι άπειρες αναφορές γιατί ακόμη τις ψάχνω! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο και το ξέρεις. Οι χρήστες άσκησαν πίεση στις συσκευές και δεν το έπαθαν από μόνες τους...

 

Και που είναι οι άπειρες αναφορές γιατί ακόμη τις ψάχνω! :P

Για το z1 που υπάρχει μια ολόκληρη φωτογραφία στο internet (μιας και με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη συσκευή, για τις άλλες δε ξέρω) δεν είχες θέμα να το ποστάρεις ούτε εσύ ούτε το alfista-bot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα epic!!

 

2gxjl0w.jpg

 

Ωπα γιατί note3 και όχι Note4 που θα έχει και το μεταλλικό του περίγραμμα??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

#bendgate explained

 

Καλό και χρήσιμο βίντεο και για αυτούς που κατηγορούν την Apple αλλά και για αυτούς που την υπερασπίζονται...

 

ο συγκεκριμένος λογικά λυγίζει τα κινητά επειδή έχει 3 ποδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για το z1 που υπάρχει μια ολόκληρη φωτογραφία στο internet (μιας και με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη συσκευή, για τις άλλες δε ξέρω) δεν είχες θέμα να το ποστάρεις ούτε εσύ ούτε το alfista-bot

 

Σε περίπτωση που δεν με κατάλαβες ακόμη, θεωρώ αυτονόητο πως ΟΛΑ τα κινητά έχουν θέμα άμα κάτσεις πάνω τους. 'Αλλα λιγότερο άλλα περισσότερο, ανάλογα με τα υλικά τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...