Προς το περιεχόμενο

Νέα επέκταση δικτύου VDSL ανακοινώνει ο ΟΤΕ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή τους έχω βαρεθεί όλους περιμένω απλά να φτάσει αυτή η εταιρεία http://www.hcn.gr/ στην περιοχή μου. Ξεκίνησε από την Καλαμαριά και σιγά σιγά επεκτείνεται στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Σου φέρνει οπτική ίνα στο σπίτι!! Έχει βάλει ένα φίλος που μένει Καλαμαριά και είναι τρισευτυχισμένος. Το συμβόλαιο τους είναι μηνιαίο και υποστηρίζουν ταχύτητες από 10Mbps έως 120Mbps!!! τηλέφωνο και TV. Όσο για τις τιμές μου φάνηκαν αξιοπρεπέστατες.

Ας έρθει και βλέπουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή τους έχω βαρεθεί όλους περιμένω απλά να φτάσει αυτή η εταιρεία http://www.hcn.gr/ στην περιοχή μου. Ξεκίνησε από την Καλαμαριά και σιγά σιγά επεκτείνεται στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Σου φέρνει οπτική ίνα στο σπίτι!! Έχει βάλει ένα φίλος που μένει Καλαμαριά και είναι τρισευτυχισμένος. Το συμβόλαιο τους είναι μηνιαίο και υποστηρίζουν ταχύτητες από 10Mbps έως 120Mbps!!! τηλέφωνο και TV. Όσο για τις τιμές μου φάνηκαν αξιοπρεπέστατες.

Ας έρθει και βλέπουμε.

 

Αυτό δείχνει και πως μπορεί να αναπτυχθεί μια μικρη εταιρεία εκτος οτε και οχι να περιμένει να πέσει η πιτα να την φάει όπως κάνουν όλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μπορεί να ακουστώ λίγο άσχετος αλλά ψάχνωντας online πριν απο λίγα λεπτά διαπίστωσα ότι στην περιοχή μου διαθέτει VDSL μόνο η WIND κι όχι ο ΟΤΕ , ούτε κάποιος άλλος πάροχος. Είναι δυνατόν να έχει η wind κι ο οτε να μη διαθετει?

 

Προφανος εχει μηχανημα στα κεντρικα του ΟΤΕ, εαν μενεις στα 500 μετρα απο το τοπικο κεντρο ΟΤΕ να βαλεις, θα παιξει καλα, εαν εισαι πιο μακρυα, ξεχασε το. Εαν δεν ξερεις βαλε χαρακτηριστικα γραμμης να σου πουμε τι σημαινουν τα νουμερα.

Υποθέτω ότι αυτό θες. Ευχαριστώ για τη βοήθεια Sent from my iPad using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος έγραψε τον πίνακα με auto correct και αντί για Μυτιλήνη έγραψε Μυτιληνιοί; ΒΤW μας έχουν τρελάνει στο σκάψιμο... Δεν έχουν αφήσει γωνιά που να μην την έχουν κάνει εργοτάξιο.

 

 

Ουπς τώρα είδα πως υπάρχει περιοχή Μυτιληνιοί στη Σαμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κεντρο "Αρης" τα ιδια χαλια

 

I know! Στο Αρης ήταν το προηγούμενο σπίτι και όταν μετακόμισα στο νέο ...έπεσα σε χειρότερο! :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε, αγνοεις βασικά στοιχεια της τεχνολογιας..με 800kbps  με απλο adsl μολις κλειδωσα σεvdsl καμπινα 50αρι καθαρο..και στο κατεβασμα!!!

 

Θέμα αποστασης ειναι απλα..να διαβαζεις τι υπογραφεις!

 

Πες μας που ερχομαστε να  σε φτυσουμε...Αμαν πια με τους Ελληναραδες που τα ξερουν ολα...τερμα πια ο μηδενισμος!

Μόλις με πήρε ο γείτονας και μου είπε ότι στα 50bmps έπιασε 52mbps χθες και 102mbps σήμερα. Το τσέκαρε και είναι πραγματικότητα, εκεί στο γυάλινο παράθυρο ( ναι, τον υπολογιστή εννοώ ) έδειξε ότι τα έπιασε και από τη στιγμή που τα είδε σημαίνει ότι είναι και τόσα! 

Επεξ/σία από billdanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τους έχω βαρεθεί όλους περιμένω απλά να φτάσει αυτή η εταιρεία http://www.hcn.gr/ στην περιοχή μου. Ξεκίνησε από την Καλαμαριά και σιγά σιγά επεκτείνεται στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Σου φέρνει οπτική ίνα στο σπίτι!! Έχει βάλει ένα φίλος που μένει Καλαμαριά και είναι τρισευτυχισμένος. Το συμβόλαιο τους είναι μηνιαίο και υποστηρίζουν ταχύτητες από 10Mbps έως 120Mbps!!! τηλέφωνο και TV. Όσο για τις τιμές μου φάνηκαν αξιοπρεπέστατες.

Ας έρθει και βλέπουμε.

 

Holy shit. Me likes...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τι να πω που ποιανω 5.2 μονο ουτε καν 16 εχω και παλιο μοντεμ απο την hol και πληρωνω για 24 τι να πω αντε να παμε για vdsl να τελειωνουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...