Προς το περιεχόμενο

Νέα επέκταση δικτύου VDSL ανακοινώνει ο ΟΤΕ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει βγει καποιο χρονοδιαγραμα για τα εργα ;

Στον Ασπροπυργο το αστικο κεντρο ειναι εξω απο το κεντρο της πολης.Αν ειναι απο αστικο κεντρο οχι 30 ουτε τα μισα σεν θα φτανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας ανέφερες Περιστέρι εχω ακουσει για άπειρα προβλήματα με τις συνδέσεις εκεί 

Απορίας άξιο είναι γιατι δεν έχουν μπεί καμπίνες σε τόσο προβληματικές περιοχές.

 

Γιατι απο το 2004 ο δημαρχος του Περιστεριου Μαεβιους Ανδρεας Παχατουριδης δεν αφηνει τον ΟΤΕ να σκαψει αν δεν το κανει με "δικους του"  ;)  ;) εργολαβους (κι οποιος καταλαβε καταλαβε). και καποια φαση ηρθε και η Deutsche Telecom και τα πηρε κρανα και πηρε πισω και το κομιστρο διελευσης που ειχε δωσει ο ΟΤΕ και ειπε στο δημο να πα να γ*μηθει και ας βαλει μονος του καλωδια και οταν και αν το κανει θα ερθει ο ΟΤΕ να του πουλησει υπηρεσεις. Σε γραπτα παραπονα προς τον δημαρχο που ζηταω εξηγησεις, με πηρε ο ιδιος τηλεφωνο (φυσικα για να μην απαντησει γραπτα) και μου μιλουσε σαν τον αντιπροεδρο του εδεσσαικου με καμια σαφη απαντηση και λογια του τυπου "ε κοιταχτε αγαπητε η αληθεια ειναι καπου στη μεση χα χα χα - ψευτικο γελιο πολιτικου κλπ".

 

Αυτα τα ωραια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι απο το 2004 ο δημαρχος του Περιστεριου Μαεβιους Ανδρεας Παχατουριδης δεν αφηνει τον ΟΤΕ να σκαψει αν δεν το κανει με "δικους του"  ;)  ;) εργολαβους (κι οποιος καταλαβε καταλαβε). και καποια φαση ηρθε και η Deutsche Telecom και τα πηρε κρανα και πηρε πισω και το κομιστρο διελευσης που ειχε δωσει ο ΟΤΕ και ειπε στο δημο να πα να γ*μηθει και ας βαλει μονος του καλωδια και οταν και αν το κανει θα ερθει ο ΟΤΕ να του πουλησει υπηρεσεις. Σε γραπτα παραπονα προς τον δημαρχο που ζηταω εξηγησεις, με πηρε ο ιδιος τηλεφωνο (φυσικα για να μην απαντησει γραπτα) και μου μιλουσε σαν τον αντιπροεδρο του εδεσσαικου με καμια σαφη απαντηση και λογια του τυπου "ε κοιταχτε αγαπητε η αληθεια ειναι καπου στη μεση χα χα χα - ψευτικο γελιο πολιτικου κλπ".

 

Αυτα τα ωραια.

Μάλιστα τραγικά ακούγονται όλα αυτά πραγματικά.

 

Η νεολαία θα πρέπει να αρχίσει να γίνεται ενεργή στον δήμο σας με την ψήφο της αν θέλει να δεί ενεργοποιημένες καμπίνες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι θες να κανει ο ΟΤΕ αν ο εκαστοτε δημαρχος δεν συνεργαζεται; Να κανει χαρακιρι;

 

Και σκεψου οτι ο Παχατουριδης βγηκε δημαρχος πολυ ανετα.

Οποτε ή αλλαζεις δημο ή δημαρχο.

 

μα δεν κατηγορω τον ΟΤΕ. κατηγορω την πολιτεια που επιτρεπει σε εναν ανθρωπο να βαζει εμποδια στη ζωη εκατονταδων χιλιαδων. δε θα επρεπε να υπαρχει μια κρατικη αρχη που να επιβλεπει τετοια εργα υποδομης και να υποχρεωνει τους δημους να τα εκτελουν;

Μάλιστα τραγικά ακούγονται όλα αυτά πραγματικά.

 

Η νεολαία θα πρέπει να αρχίσει να γίνεται ενεργή στον δήμο σας με την ψήφο της αν θέλει να δεί ενεργοποιημένες καμπίνες..

 

εχεις δει το μεσο επιπεδο της νεολαιας του περιστεριου; αν ο Παχατουριδης απαγορευσει τα φτιαγμενα αμαξια και τα διαπασων λαικομπουζουκα μπορει και να τον "ριξουν"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να ακουστώ λίγο άσχετος αλλά ψάχνωντας online πριν απο λίγα λεπτά διαπίστωσα ότι στην περιοχή μου διαθέτει VDSL μόνο η WIND κι όχι ο ΟΤΕ , ούτε κάποιος άλλος πάροχος. Είναι δυνατόν να έχει η wind κι ο οτε να μη διαθετει?

H wind δινει vdsl και στους πεθαμένους στο Α νεκροταφείο, εχει βαλει εκει δικιά την ντουλάπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι απο το 2004 ο δημαρχος του Περιστεριου Μαεβιους Ανδρεας Παχατουριδης δεν αφηνει τον ΟΤΕ να σκαψει αν δεν το κανει με "δικους του" ;) ;) εργολαβους (κι οποιος καταλαβε καταλαβε). και καποια φαση ηρθε και η Deutsche Telecom και τα πηρε κρανα και πηρε πισω και το κομιστρο διελευσης που ειχε δωσει ο ΟΤΕ και ειπε στο δημο να πα να γ*μηθει και ας βαλει μονος του καλωδια και οταν και αν το κανει θα ερθει ο ΟΤΕ να του πουλησει υπηρεσεις. Σε γραπτα παραπονα προς τον δημαρχο που ζηταω εξηγησεις, με πηρε ο ιδιος τηλεφωνο (φυσικα για να μην απαντησει γραπτα) και μου μιλουσε σαν τον αντιπροεδρο του εδεσσαικου με καμια σαφη απαντηση και λογια του τυπου "ε κοιταχτε αγαπητε η αληθεια ειναι καπου στη μεση χα χα χα - ψευτικο γελιο πολιτικου κλπ".

 

 

 

Αυτα τα ωραια.

off-topic, αλλά στην Πετρούπολη να δεις τι περνάμε, που κάνουμε τους επαναστάτες, κυνηγώντας και γκρεμίζοντας τις κεραίες κινητής....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να ακουστώ λίγο άσχετος αλλά ψάχνωντας online πριν απο λίγα λεπτά διαπίστωσα ότι στην περιοχή μου διαθέτει VDSL μόνο η WIND κι όχι ο ΟΤΕ , ούτε κάποιος άλλος πάροχος. Είναι δυνατόν να έχει η wind κι ο οτε να μη διαθετει?

 

Προφανος εχει μηχανημα στα κεντρικα του ΟΤΕ, εαν μενεις στα 500 μετρα απο το τοπικο κεντρο ΟΤΕ να βαλεις, θα παιξει καλα, εαν εισαι πιο μακρυα, ξεχασε το. Εαν δεν ξερεις βαλε χαρακτηριστικα γραμμης να σου πουμε τι σημαινουν τα νουμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιανω 4mbs και δεν ειμαι πολυ μακρια απο το κεντρο του οτε και με περνει ο ΟΤΕ και λεει :να σας το κανουμε 24 και τους λεω οχι γιατι δεν σικωνει η γραμη μολις το κανεται 24 θα κοπει θα εχω αποσινδεσεις μου λενε μισω λεπτο να το τσεκαρουμε και μου απαντανε το δικτιο σας οντος δε σικωνει πανω απο 4mb οποτε οσοι εχετε 24mbs να ειστε χαρουμενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...