Προς το περιεχόμενο

ιντελ vs ιντελ


joakim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα τη παναγια ,ετσι μου ερχετε να ανοιξω καινουργιο θεμα...... ELF VS BLACK ADDER.........,και μετα να κλεισω το pc για μια εβδομαδα.

Καπως ετσι ξεκινησε ο ΓΠΠ.

ηρεμαααα, δεν χρειαζονται ακροτητεεεες...!!!! 

 

ο καθενας εχει τις αποψεις του.  ΟΠΟΙΕΣ κι αν ειναι αυτες..! αν δεν σου αρεσουν, απλα μην ασχολεισαι..!  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 162
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ηρεμαααα, δεν χρειαζονται ακροτητεεεες...!!!! 

 

ο καθενας εχει τις αποψεις του.  ΟΠΟΙΕΣ κι αν ειναι αυτες..! αν δεν σου αρεσουν, απλα μην ασχολεισαι..!  

Μα για αυτο το εγραψα.Με χιουμορ.Νομιζει καποιος οτι με ενοχλουν οι αντιπαραθεσεις εδω μεσα;Ισα -ισα να αναβουν λιγο τα αιματα.Το μονο που πραγματικα δεν δεχομαι ,ειναι οι βρισιες.Τωρα να πει καποιος τον αλλον :εισαι νουμπας ρε-αντε διαβασε τιποτε να μαθεις -ανοιξε τα ματια σου ρεεεεε, κλπ για μενα ειναι το αλατοπιπερο.Αληθεια τωρα........ειδες πουθενα να μη δεχομαι την αποψη καποιου;θα ηταν σαν να μη θελω να ακουσουν τη δικη μου!!!!!!!Εξ αλλου αυτο κανουμε εδω μεσα:αποψεις ακουμε,γνωσεις που δεν εχουμε και περναμε ομορφα με το αντικειμενο που μας αρεσει.Φιλικοτατα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκια δεν ειναι το ποιος εχει τον πιο παλιο υπολογιστη ή τον πιο ισχυρο υπολογιστη, μαγκια ειναι να βοηθας αλλα ατομα στους υπολογιστες με τις οποιες γνωσεις εχεις ανευ πληρωμης απλα επειδη ετσι νιωθεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tου έσβηνε λέει ομως και ο υπολογιστής από την θερμοκρασία.

 

και εμένα υπερβολικό μου φαινεται. Ισως να είχε προβληματική ψύκτρα ή να έπεσε σε προβληματικό κομμάτι cpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην είχε τοποθετηθεί καλά η ψύκτρα ή να χε κάποιο ελάττωμα όπως λες,να ήθελε bios update ή να έφταιγε η τροφοδοσία.Δε κλείνει ο υπολογιστής με τη stock υπό φυσιολογικές συνθήκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδια.Εκανα οτι ξερω και δεν ξερω.Ψυκτρα after πηραμε,παστα απλωσα τελεια,την κουμπωσα με ακριβεια.......αλλα η θερμοκρασια δεν........να εφταιγε η τροφοδοσια ρωτας;μα και το τροφοδοτικο καινουργιο ειναι(corsair -δεν θυμαμαι μοντελο).Bios update αν ηθελε δεν γνωριζω,οπως και δεν ξερω να κανω. :fear: ειναι το επομενο που θα μαθω. :devil: Ποιανου φουκαρα η μητρικη θα την πληρωσει :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...