Προς το περιεχόμενο

Ο Tim Cook δηλώνει ανοιχτά ότι είναι ομοφυλόφιλος


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν μιλαμε για ομοφυλοφιλια,δε ειναι κατι που μπορεις να το στηριξεις με στοιχεια,γιατι απλα σοβαρα και επαληθευμενα επιστημονικα στοιχεια για το τι προκαλει την ομοφυλοφιλια,δεν υπαρχουν ακομη!

Οποταν μη το παιζετε και καλα ενημερομενοι και καλα σχετικοι με το θεμα και ψαγμενοι,γιατι δεν ειστε!

 

Και οσες αρλουμπες λεω εγω,αλλες τοσες λετε και εσεις!!!

 

Γι'αυτό που έγραψα παραπάνω έχεις κάτι να πεις ή επιλεκτικά θα πιάνεσαι απ'ότι σε βολεύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 709
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...ένα θύμα των οποίων έπεσε και ο πρώην CEO της Mozilla...

 

...και ο άλλος ο CEO της Mozilla...

 

Βρε καλέ μου obi τι κόλλυμα έχεις φάει με τον ceo της Mozilla... παίρνεις μια εξαίρεση την κάνεις κανόνα και την επιβάλεις σε ένα άλλο θέμα... αν αυτό είναι επιχείρημα που αποδεικνύει το αληθές ξανά σκέψου το... είσαι μακριά πολύ μακριά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες.

Δεν έχει άλλο νόημα,

αυτά είναι όταν πέφτει τόσο χαμηλά το επίπεδο της συζήτησης.

 

Καλά προσγειώσου και συ γιατί κάποιοι θα σε πουν και ψώνιο

Βρε καλέ μου obi τι κόλλυμα έχεις φάει με τον ceo της Mozilla... παίρνεις μια εξαίρεση την κάνεις κανόνα και την επιβάλεις σε ένα άλλο θέμα... αν αυτό είναι επιχείρημα που αποδεικνύει το αληθές ξανά σκέψου το... είσαι μακριά πολύ μακριά...

 

Μη του το χαλάς και ψάξει να βρει και άλλο παράδειγμα για να δικαιολογήσει την στάση εκατομμυρίων ανθρώπων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτασατε τα 138 σχολια γι αυτο το θεμα....τι να πεις...

Δεν είναι 138. Την ώρα που έγραφες το δικό σου ήταν 210+. Αυτά που δεν φαίνονται - κάνε την αφαίρεση- είναι θλιβερά. Γεμάτα βρισιές, ειρωνείες και χολή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά προσγειώσου και συ γιατί κάποιοι θα σε πουν και ψώνιο

 

Μη του το χαλάς και ψάξει να βρει και άλλο παράδειγμα για να δικαιολογήσει την στάση εκατομμυρίων ανθρώπων

Αν πιστεύεις ότι το φόρουμ είναι γεμάτο από κυνηγούς ταλέντων, κάνεις λάθος.

Δεν ξέρω αν εσύ ανήκεις στους κυνηγούς ή στα ταλέντα.

 

Καταλαβαίνω και το λόγο που τέτοιες ειδήσεις μαζεύουν και μύγες, από ένα σημείο και μετά κανένας δεν είναι απονήρευτος.

 

Γεια χαρά στην κοινότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες.

Δεν έχει άλλο νόημα,

αυτά είναι όταν πέφτει τόσο χαμηλά το επίπεδο της συζήτησης.

Μεγάλε, η Ελευθερια έκφρασης την οποία αρέσκεσαι να επικαλείσαι σε κάθε post σου ειναι κενή περιεχομένου όταν λες πραγματα που δεν μπορείς να υποστηρίξεις. Η Ελευθερια λόγου που επικαλείσαι ειναι η Ελευθερια να μπουρδολογεις; Γιατι εκεί καταντάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό που έγραψα παραπάνω έχεις κάτι να πεις ή επιλεκτικά θα πιάνεσαι απ'ότι σε βολεύει;

Οχι δεν εχω!

Ελπιζω να εχω αυτη την ελευθερια επιλογης να απαντω σε οποιο θελω και σε οτι θελω?

Αλλιως δηλωνω και εγω gay και περνετε ολοι τα...ξερετε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλε, η Ελευθερια έκφρασης την οποία αρέσκεσαι να επικαλείσαι σε κάθε post σου ειναι κενή περιεχομένου όταν λες πραγματα που δεν μπορείς να υποστηρίξεις. Η Ελευθερια λόγου που επικαλείσαι ειναι η Ελευθερια να μπουρδολογεις; Γιατι εκεί καταντάει...

Μεγάλε

Τη μόνη Ελευθερία που ξέρεις είναι η Αρβανιτάκη φαίνεται.

 

Καλό βράδυ στην κοινότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πιστεύεις ότι το φόρουμ είναι γεμάτο από κυνηγούς ταλέντων, κάνεις λάθος.

Δεν ξέρω αν εσύ ανήκεις στους κυνηγούς ή στα ταλέντα.

 

Καταλαβαίνω και το λόγο που τέτοιες ειδήσεις μαζεύουν και μύγες, από ένα σημείο και μετά κανένας δεν είναι απονήρευτος.

 

Γεια χαρά στην κοινότητα.

 

Γεια χαρά και καλά μυαλά. Την άλλη φορά δοκίμασε για αλλαγή να απαντάς και σε καμία ερώτηση και να μη μένεις στα αποφθέγματα σοφίας σου.;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να γίνουμε όλοι gay, με αυτόν τον τρόπο θα πάψουν αυτοί που πραγματικά είναι να αισθάνονται Special Snowflakes μπας και γλιτώσουμε από τη μουρμούρα τους που είναι χειρότερη από γκόμενας με περίοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πια,αν δεν είσαι ομοφυλόφιλος είσαι εκτός μόδας και οπισθοδρωμικός για αυτό ο παππούς το αναφέρει μη πέσουν οι πωλήσει γιατί από ότι φαίνεται πιο πολλοί είναι αυτοί από τους στρέιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

 

Καταλαβαίνω και το λόγο που τέτοιες ειδήσεις μαζεύουν τις μύγες, από ένα σημείο και μετά κανένας δεν είναι απονήρευτος.

Εντελώς τυχαία, παρατηρώ οτι εχεις τα περισσότερα μηνύματα απο οποιονδήποτε αλλο σε αυτό το thread. Πολλά μηνύματα για να εκφράσεις την ομοφοβία σου ρε παιδι μου.

 

Όντως, κανείς δεν ειναι απονηρευτος... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...