Προς το περιεχόμενο

Ραπτομηχανές πρόταση για αγορά


Zerg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Όχι γιατί είναι καλύτερη απαραίτητα. Απλά γιατί ηλεκτρονική δεν θα ξαναβρείς σε αυτή την τιμή. Αφού θες να πάρεις και είσαι ανάμεσα στις 2, θα σου πρότεινα την ηλεκτρονική. 
 

Σίγουρα έχει περισσότερες δυνατότητες η ηλεκτρονική γιατί έχει πάρα πολλές βελονιές και αρκετές κουμπότρυπες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε περίπου θα κυκλοφορήσει ξανά στα καταστήματα lidl η ραπτομηχανή Pfaff element 1080s, για να έχω τον νου μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα καποιος να μας πει μια αποψη για την pfaff e element 1090s?? Ειμαι ετοιμη να την παρω...αξιζει; εχει ελαστικες ραφες; απο σερβις; μηπως να καταφυγω σε πιο ασφαλη αγορα με σινγκερ; ειμαι ΑΡΧΑΡΙΑ!! :) ασχετη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα,

 

Η σύζυγος αγόρασε μεταχειρισμένη την ραπτομηχανη Pfaff 1080s που πούλαγε το lidl στο παρελθόν.

Το πρόβλημα είναι ότι η μηχανή ήρθε χωρίς το βιβλίο με τις οδηγίες. Υπάρχει κάποιος/ κάποια που να έχει το βιβλίο σε PDF?

Έχω βρει το αγγλικό αλλά ψάχνω το ελληνικό...

 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ υποτίθεται ότι βάζεις το IAN του προϊόντος και σου βγάζει το manual. Αλλά βάζω το 271513 (θεωρητικά είναι η δικιά σου) και δεν φέρνει αποτέλεσμα...

Επίσης δοκίμασα και εδώ, αλλά ομοίως κανένα αποτέλεσμα...

 

spacer.png

 

 

 

Επεξ/σία από Tzimmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Γεια σας!Εμενα η θεληση μου για να μαθω να ραβω,με την πωληση της pfaff 1095s του lidl που ειχε τον προηγουμενο μηνα,(111€)δε συγχρονιστηκαν!!!Ψαχνοντας,να παρω καποια λοιπον με λιγες δυνατοτητες παραπανω,κατεληξα σε πολυ μεγαλυτερο μπατζετ και ειδικα για ηλεκτρονικη οπως αυτη του lidl.Τα μοντελα που κατεληξα ειναι η singer heavy duty 4432(μηχανικη),brother innov-is a50(ηλεκτρονικη) και bernette sew and go 8(ηλεκτρονικη).Αν υπαρχει καποιος να με βοηθησει...Να δωσω τοσα η να περιμενω να βγαλει ξανα του λιντλ???Και αν ξερει καποιος καθε ποτε περιπου βγαζουν προσφορες στα ειδη ραπτικης???Βοηθηστε Χριστιανοιιιι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, VassiMak είπε

Εμενα η θεληση μου για να μαθω να ραβω,με την πωληση της pfaff 1095s του lidl που ειχε τον προηγουμενο μηνα,

παλι καλα να λες....

αυτες οι φτηνες μηχανες ειναι μεχρι να χαλασουν... μετα πανε για πεταμα...

οι πλαστικοι τσαγανοι παιζουν και αρχιζουν να σπανε βελονες, 20-30 ευρο ειναι μονο τα εργατικα βαλε και ανταλλακτικα "αν υπαρχουν" θα σου βγει τριπλασια τιμη σε περιπου 3 χρονια

 

η καλυτερη λυση για σενα ειναι να πας στην singer και να παρεις μια μηχανη περιπου 300 ευρο

η singer που λες ειναι πολυ καλη επιλογη υπαρχει και η ελαφρως φτηνοτερη heavy duty 4423

η διαφορα ειναι η 4432 που γραφεις εχει 9 σχεδια παραπανω.... που τα 6 διακοσμιτικα δεν θα τα χρησιμοποιησεις ποτε

https://aef.gr/index.php?route=product%2Fproduct&path=25_115_118&product_id=71&sort=p.price&order=DESC&fbclid=IwAR3eN2v_pPFYVslQymn1Z7iOYkX5CieCJxbeYS0flvSdpupwovKHC_Ufitg

Επεξ/σία από Donalhioy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 17/5/2020 στις 11:12 ΠΜ, Pintsie είπε

Ναι. Όχι γιατί είναι καλύτερη απαραίτητα. Απλά γιατί ηλεκτρονική δεν θα ξαναβρείς σε αυτή την τιμή. Αφού θες να πάρεις και είσαι ανάμεσα στις 2, θα σου πρότεινα την ηλεκτρονική. 
 

Σίγουρα έχει περισσότερες δυνατότητες η ηλεκτρονική γιατί έχει πάρα πολλές βελονιές και αρκετές κουμπότρυπες

 

Καλησπέρα!Μηπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε πως να επιλέξω ραπτική μηχανή;Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σκέφτομαι να αγοράσω την Pfaff Element 1095s από το Lidl, όμως δεν βρίσκω σχεδόν καμία πληροφορία για αυτό το μοντέλο στο ίντερνετ, ούτε κάποια κριτική... Μήπως έχει κάποιος γνώμη πάνω στη συγκεκριμένη ραπτομηχανή;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...