Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει κατέβει ολόκληρο το παιχνίδι; Πάτα options - information να δεις. Πλέον, επειδή τα παιχνίδια είναι τεράστια, συνήθως κατεβάζουν ένα τμήμα τους για να μπορείς να παίξεις λίγο όσο κατεβαίνει το υπόλοιπο. Για κάτι τέτοιο ακούγεται αυτό που λες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Στο US Store:

 

playstationstore20thanniversarysale.jpg

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/ps-anniversary-sale/cid=STORE-MSF77008-PS20THSALE_S_LP

 

PlayStation 4(+Ps plus)

  • Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition – $45.00
  • Call of Duty: Ghosts Gold Edition – $21.00
  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – $19.99
  • Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Collector’s Edition – $29.99
  • Killzone: Shadow Fall – $19.99
  • Need for Speed Rivals – $12.00
  • ..........κ.ο.κ....
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς οι Ευρωπαίοι κατουρήσαμε στο πηγάδι :(

 

*Δεν είναι ακριβώς προσφορά, αλλά ίσως να ενδιαφέρει. Δοκίμασα το loadout που είναι free από το store και έχει αρκετή πλακίτσα, δοκιμάστε το! Δεν ξέρω αν θα συνεχίσει να είναι για πάντα free γι αυτό το βάζω εδώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς οι Ευρωπαίοι κατουρήσαμε στο πηγάδι :(

 

*Δεν είναι ακριβώς προσφορά, αλλά ίσως να ενδιαφέρει. Δοκίμασα το loadout που είναι free από το store και έχει αρκετή πλακίτσα, δοκιμάστε το! Δεν ξέρω αν θα συνεχίσει να είναι για πάντα free γι αυτό το βάζω εδώ!

ειναι free2play, και θα παραμεινει ετσι -οπως και στο pc.

 

το εχω αναφερει στο βασικο θεμα ps4 ως προτεινομενο να το δοκιμασουν ολοι.

 

oσο για αυτο που ειχα γραψει για το οτι δεν ειναι τοσο ομαλα τα κοντρολ οπως στο pc,

τελικα αυτο που συμβαινει ειναι οτι στο ps4 δεν τρεχει στα 60fps αλλα στα 30fps.

προκειται παντως για ενα διασκεδαστικο shooter.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς οι Ευρωπαίοι κατουρήσαμε στο πηγάδι :(

 

 

....γιατι...σε εμποδισε κανενας να εχεις οσους λογαριασμούς θελεις(τροπος του λεγειν...μεχρι 16)???Εγω εχω  EU/US/HK....οπου γης και πατρις.... :P  :P

ειναι free2play, και θα παραμεινει ετσι -οπως και στο pc.

 

το εχω αναφερει στο βασικο θεμα ps4 ως προτεινομενο να το δοκιμασουν ολοι.

 

oσο για αυτο που ειχα γραψει για το οτι δεν ειναι τοσο ομαλα τα κοντρολ οπως στο pc,

τελικα αυτο που συμβαινει ειναι οτι στο ps4 δεν τρεχει στα 60fps αλλα στα 30fps.

προκειται παντως για ενα διασκεδαστικο shooter.

Phase Zero Update:

(Note, update is live in NA. Europe will go live ASAP.)

https://www.loadout.com/forums/index.php?threads/phase-zero-update-now-live.13599/#post-159089

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alien: Isolation Nostromo Edition, PS4 

 

http://www.thegamecollection.net/alien-isolation-nostromo-edition-ps4.html

 

20 λιροπουλα στο Ελλαντα, των μεταφορικων συμπεριλαμβανομενων...

 

Εγω το τσιμπησα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alien: Isolation Nostromo Edition, PS4 

 

http://www.thegamecollection.net/alien-isolation-nostromo-edition-ps4.html

 

20 λιροπουλα στο Ελλαντα, των μεταφορικων συμπεριλαμβανομενων...

 

Εγω το τσιμπησα.

 

awesome.jpg

 

Ετοιμάσου για συχνή αλλαγή εσωρούχου Κωστάτορα...το παιχνίδι απλά...δεν υπάρχει...απο την καλλιτεχνική διεύθυνση (άριστη δουλειά, εξαιρετικά retro-φουτουριστικό όπως το Αlien) μέχρι τον ήχο - και θέλω να το τονίσω αυτό - ο ήχος στο συγκεκριμένο παιχνίδι είναι Α-Ψ-Ο-Γ-Ο-Σ και μέρος του gameplay.

Δεν μπορώ να δώσω έμφαση στο πόσο κ@υλερό sound design έχει...ο μισός τρόμος προέρχεται απο αυτόν ;)

 

Προσοχή, το παιχνίδι ΑΠΑΙΤΕΙ ενα καλό surround setup ή ενα καλό ζεύγος ακουστικών (αν το αντέχει η καρδιά σας), χωρίς αυτά..δεν..."χάνει" αρκετά...

 

Pro-tip για να μην βρεθείτε προ εκπλήξεων : Το Α.Ι του Alien είναι τελείως απρόβλεπτο, κάτι το οποίο - ευτυχώς ή δυστυχώς - κάνει το παιχνίδι αρκετά trial and error.Χάνεις πολλές φορές στο παιχνίδι και κάθε φορά πρέπει να είσαι διατεθειμένος και έτοιμος να χάσεις, κάτι σαν τα Demon/Dark souls ένα πράμα και δεν υπερβάλλω...

 

Αν δεν σας πειράζει να χάνετε συνέχεια ΟΚ, αν ναι και θέλετε απλά να το παίξετε για την υπόθεση/ατμόσφαιρα χώστε το στο easy...

Ηard mode it's where it's at όμως για το full λερωμένο εσώρουχο effect :D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PRO TIP...παίξε το με headset χωρίς σώβρακο  :-D

Την καθαρίστρια και το στεγνοκαθαριστήριο τα πληρώνεις εσύ όμως στην συγκεκριμένη περίπτωση, amirite ? :D

 

Παiχνιδάρα μάγκες, αυτό και το Evil Within είναι μακράν απο τα καλύτερα single player που έχω παίξει τα τελευταία χρόνια...Επίσης, SP που "σέβονται" τον παίκτη και τα χρήματα του καθώς δεν τερματίζονται σε...6-7 ώρες.

Σέβας ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...