Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Battlefield 4 στα 23,99$ μαζι με το Premium.

 

Χθες το ειχε 13,99$ που κοιταξα,αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος.

 

Στο Ελληνικο Store το εχουν ακομα στα 69,99e χωρις το Premium.Η χαμηλοτερη προσφορα που υπηρξε στο Ελληνικο ηταν στα 35 e πριν αρκετους μηνες.Αν και το παιχνιδι εχει βγει πριν 15 μηνες η τιμη ειναι πολυ καλη.Οταν βγηκε κοστιζε 70(Game)+50(Premium).

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/search/q=battlefield%204

 

Όντως καλή προσφορά αν και τα χριστούγεννα το έδινε και με 8$ αν δεν κάνω λάθος..

Επίσης κρατάω και μια πισινή γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να δοθεί και δωρεάν από κανά ps+ το συγκεκριμένο παιχνιδάκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαιρετικη τιμη το Evil Within στο e-shop, στα 29,90.

http://www.e-shop.gr/the-evil-within-p-PS4.00075

 

Μάγκες, σ'αυτή την τιμή...

 

Παίξτε το, απο τους απίστευτα υποτιμημένους τίτλους αυτής της γενιάς, στο gameplay (που είναι και το πιο σημαντικό) τα σπάει...Επίσης, 1ο playthrough ενδέχεται και να σας πάρει ενα 18-ωρο/20-ωρο χαλαρά...

 

Πολύ καλό παιχνιδάκι και value for money, ο replay παράγοντας είναι επίσης υψηλός με πολλά unlockables κτλπ.

 

Αφού παίξετε αυτό, ριξτε μια ματιά και στο Alien Isolation - αλλος (απίστευτα) υποτιμημενος τίτλος αυτής της γενιάς ο οποίος δεν πούλησε δυστυχώς (αμα το παίξετε θα καταλάβετε που πάει το "δυστυχώς")  ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεχνικά άθλιο το Evil Within.Εμενα που δε με νοιαζει ο οπτικός τομεας σε σχεση με το gameplay έφριξα απο την προχειροδουλεια.Το είχα βάλει να το τσεκάρω και μόλις είδα τις μπάρες και το frame rate βγήκε έξω με συνοπτικές διαδικασίες.Θα παιχτεί στο pc με το patch γιατί λατρεύω τα παιχνίδια του είδους του και δεν υπάρχουν και πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Εμενα που δε με νοιαζει ο οπτικός τομεας σε σχεση με το gameplay έφριξα απο την προχειροδουλεια.

...και στη PC version εχει μπαρες και είναι locked στα 30Ffps(...υπαρχει τροπος να βγουν οι μπαρες και να ξεκλειδωσουν τα fps)....όπως και στη PC version τρεχει χαλια...οσο για τις διαφορες στον οπτικο τομεα!!!!!Αν τις δεις ,πες μου και εμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφω και στο post μου πιο πανω.Έχει βγει patch επίσημο και για full screen και για 60αρι.Οχι οτι γίνεται και απίστευτη δουλειά με το patch αλλά η αθλιότητα της κονσόλας δεν είναι.Δε μίλησα για βελτίωση των γραφικών.Και μόνο οτι το παιχνίδι σε pc ειναι ίδιο με της κονσόλας δείχνει τι άθλια δουλειά έχει πέσει σε αυτό το κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται προσφορά alien isolation για ps4 από base.com γύρω στα 22 ευρώ με τα μεταφορικά Link.png Site: link

Kαλes τιμες εχει δεν το ηξερα αυτο το site  thanks .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται προσφορά alien isolation για ps4 από base.com γύρω στα 22 ευρώ με τα μεταφορικά Link.png Site: link

Έχει ξαναγοράσει κανείς από αυτό το site?

Είναι έμπιστο για να βάλεις τα στοιχεία της κάρτας σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To base ειναι στην ουσια το dvd.co.uk για οσους το θυμουνται. Μια επισκεψη στη σελιδα του και και ενα γρηγορο googlarisma θα δειτε οτι είναι μια χαρά site. Δε θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου αλλά εγω παράγγειλα και περιμένω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...