Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Alien Isolation όπως είπα και στο thread του PC είναι GOTY 2014 για εμενα άνετα. Το ευχαριστήθηκα, και από τα λίγα παιχνίδια που με κρατάνε στην τσίτα τελείως. Το sound deisgn όντως άψογο. Το παίζω με τα Sennheiser 598 που έχουν σχετικά ανοιχτό soundstage και είναι απλά αγχωτικό.

 

Κρίμα που δεν έπεσε παρα πολύ καλο optimization στις κονσόλες όμως, δεν ξέρω άμα το φτιάξανε με update αλλα στο PC τρέχει 60 fps στα 1440p maxed ακατέβατα με μια 970 (είναι υποδειγματικό port όσο αφορά το optimization στο PC).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Alien Isolation όπως είπα και στο thread του PC είναι GOTY 2014 για εμενα άνετα. Το ευχαριστήθηκα, και από τα λίγα παιχνίδια που με κρατάνε στην τσίτα τελείως. Το sound deisgn όντως άψογο. Το παίζω με τα Sennheiser 598 που έχουν σχετικά ανοιχτό soundstage και είναι απλά αγχωτικό.

 

Κρίμα που δεν έπεσε παρα πολύ καλο optimization στις κονσόλες όμως, δεν ξέρω άμα το φτιάξανε με update αλλα στο PC τρέχει 60 fps στα 1440p maxed ακατέβατα με μια 970 (είναι υποδειγματικό port όσο αφορά το optimization στο PC).

 

Παιχνιδάρα! Horror στα καλύτερά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχετε ξαναπαραγγείλει από το thegamecollection.net?

Εμένα ένας φίλος που παρήγγειλε, δεν του ήρθε το παιχνίδι, τους έστειλε μέηλ, είπαν ότι το ξαναέστειλαν, πάλι δεν το έλαβε και τελικά του δώσανε refund..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παραγγείλει πολλές φορές, είναι πολύ σωστο site.

πες του φίλου σου οτι λογικά θα το παραλάβει το παιχνίδι δυο φορές. και να έιναι σωστός να το επιστρέψει πίσω.

γιατί μετά θα σταματήσει στο site να στέλνει ελλάδα όπως πολλά άλλα.

 

το χειρότερο όλων και πιο επικύνδινο είναι το zavvi. παλια εβαζε καλες τιμες. τώρα το shopto gamecollection simplygames το χτυπάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παραγγείλει πολλές φορές, είναι πολύ σωστο site.

πες του φίλου σου οτι λογικά θα το παραλάβει το παιχνίδι δυο φορές. και να έιναι σωστός να το επιστρέψει πίσω.

γιατί μετά θα σταματήσει στο site να στέλνει ελλάδα όπως πολλά άλλα.

 

το χειρότερο όλων και πιο επικύνδινο είναι το zavvi. παλια εβαζε καλες τιμες. τώρα το shopto gamecollection simplygames το χτυπάνε.

Του είπαν οι ίδιοι ότι τους επιστράφηκε το παιχνίδι και τις 2 φορές! !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PRO TIP...παίξε το με headset χωρίς σώβρακο  :-D

Even pro-er tip: Στήνεις το home entertainment system στην τουαλέτα, να μη θες και καθαρίστριες που λέει ο red :P

 

 

Το χέσαμε λίγο, ε;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του είπαν οι ίδιοι ότι τους επιστράφηκε το παιχνίδι και τις 2 φορές! !

 

 

wtf! πως έγινε αυτό? που μένει ο φίλος σου, σε καμια βουνοκορφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...