Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθως νεος εδω στα κολπα για να παρω απο καποιο store ευρωπη ας πουμε πρεπει να εχω στο network live card ειτε τον 50Ε η των 15Ε (εχω κανει psn κωδικο απλα ακομα δεν εχω παρει καρτα)?επισεις μπορω εκτος απο ευρωπη να αγορασω και απο το αμερικανικω site θα παιζουν τα game??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε Τουκακι ολα good, πριν λιγο αγόρασα το President Evil HD απο το Αμερικάνικο store (βγαίνει στα 17€) και το παίζω κανονικά απο τον Ελληνικό λογαριασμό μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με μια σημαντικοτατη διαφορα ομως οτι εχεις το αμερικανικο account σου σαν primary στη κονσολα που εχεις και το ελληνικο σαν secondary account ετσι δεν ειναι?

 

Αν ειχες κανει το αντιστροφο δηλαδη να εχεις σαν primary το ελληνικο account και σαν secondary το αμερικανικο δεν θα μπορουσες να παιξεις οτι κατεβαζες στο αμερικανικο account και στο ελληνικο account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη μπορεις να εχεις πανω απο εναν λογαριασμο primary σε μια κονσολα?

 

Μεχρι ποσους λογαριασμους primary μπορεις να εχεις σε μια κονσολα και αν μπορεις να εχεις π.χ. 5 γιατι σε ολους τους οδηγους που σου λενε πως να κατεβασεις απο αλλα psn store εκτος του ελληνικου σου λενε να κανεις τη διαδικασια που περιεγραψα ποιο πανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτιαξα ρωσικο λογαριασμο,για να αγορασω απο το store πρεπει να παρω μια προπληρωμενη(κανουν οι ευρωπαικες ολες?) η υπαρχει τροπος και με τη χρεωστικη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν κανουν ολες οι ευρωπαικες.

Αν θελεις να αγορασεις απο αμερικη ή καποια αλλη χωρα πρεπει να παρεις και τα αντιστοιχα λεφτα για αυτη τη χωρα.

 

Εγω θα σου προτεινα να κοιταξεις εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη μπορεις να εχεις πανω απο εναν λογαριασμο primary σε μια κονσολα?

 

Μεχρι ποσους λογαριασμους primary μπορεις να εχεις σε μια κονσολα και αν μπορεις να εχεις π.χ. 5 γιατι σε ολους τους οδηγους που σου λενε πως να κατεβασεις απο αλλα psn store εκτος του ελληνικου σου λενε να κανεις τη διαδικασια που περιεγραψα ποιο πανω?

Ρε συ, ειλικρινά, μήπως να πας να τσεκάρεις τη μνήμη σου; Το έχουμε πει δεκάδες φορές αυτό το πράγμα και κάθε 2 βδομάδες ρωτάς τα ίδια. Τι συμβαίνει; 

 

Μέχρι 16 προφίλ μπορούν να έχουν ως primary την ίδια κονσόλα. Και δεν έχω δει κανέναν οδηγό που να λέει αυτό που έγραψες. 

 

Σοβαρά, όμως, άμα ξαναρωτήσεις το ίδιο την επόμενη βδομάδα δε θα απαντήσω, έχει καταντήσει κουραστικό.

 

Αν αγοράσεις κάτι από το store, το έχεις στην κατοχή σου για πάντα ή μόνο όσο πληρώνεις για το psn;

Για πάντα. Μόνο τα δωρεάν παιχνίδια που έχει το Plus κάθε μήνα χρειάζονται συνδρομή για να είναι προσβάσιμα. Οτιδήποτε άλλο, ακόμα και οι προσφορές του Plus, σου μένουν για πάντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αμερικάνικο store όποιος ενδιαφέρεται έχει το battlefield 13$ αν δεν κάνω λάθος.

Ερωτήσεις:

1. Παίζει ονλάην ή χρειάζομαι να αγοράσω και το season pass ( ή αντί για το παιχνίδι κ το pass,κατευθείαν το bundle)??

2. αν το ψωνίσω, παίζουμε κανονικά 2 άτομα online ταυτόχρονα ? (primary-secondary)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ, ειλικρινά, μήπως να πας να τσεκάρεις τη μνήμη σου; Το έχουμε πει δεκάδες φορές αυτό το πράγμα και κάθε 2 βδομάδες ρωτάς τα ίδια. Τι συμβαίνει; 

 

Μέχρι 16 προφίλ μπορούν να έχουν ως primary την ίδια κονσόλα. Και δεν έχω δει κανέναν οδηγό που να λέει αυτό που έγραψες. 

 

Σοβαρά, όμως, άμα ξαναρωτήσεις το ίδιο την επόμενη βδομάδα δε θα απαντήσω, έχει καταντήσει κουραστικό.

 

Για πάντα. Μόνο τα δωρεάν παιχνίδια που έχει το Plus κάθε μήνα χρειάζονται συνδρομή για να είναι προσβάσιμα. Οτιδήποτε άλλο, ακόμα και οι προσφορές του Plus, σου μένουν για πάντα.

Ποτε δεν σε υποχρεωσα να απαντήσεις ξερεις.

 

Η ερωτηση εγινε γενικα στο τοπικ και οποιος ξερει απανταει δεν σε αναγκασα να απαντησεις μπορουσες πολυ απλα να με αγνοησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με υποχρεώσες, αλλά, πρώτον, σε εμένα απευθύνθηκες, και δεύτερον, όταν γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν κάθε τόσο και μετά ρωτάς πάλι τα ίδια, κάποιος που δεν παρακολουθεί το νήμα ή δε γνωρίζει θα μείνει με λανθασμένες πληροφορίες.

 

Συν ότι κάθε βδομάδα οι ίδιες ερωτήσεις από το ίδιο άτομο στο ίδιο topic, ε έλεος :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με υποχρεώσες, αλλά, πρώτον, σε εμένα απευθύνθηκες, και δεύτερον, όταν γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν κάθε τόσο και μετά ρωτάς πάλι τα ίδια, κάποιος που δεν παρακολουθεί το νήμα ή δε γνωρίζει θα μείνει με λανθασμένες πληροφορίες.

 

Συν ότι κάθε βδομάδα οι ίδιες ερωτήσεις από το ίδιο άτομο στο ίδιο topic, ε έλεος :P

Να μου επιτρεψεις να σου πω οτι κανεις λαθος.

 

Το οτι το ποστ ετυχε να ειναι κατω απο το δικο σου αυτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι απευθυνόμουν μονο σε εσενα γιατι αν απευθυνόμουν μονο σε εσενα και κανεναν αλλον θα ειχα κανει quote το ποστ σου ακομα και αν αυτο ηταν πανω απο το δικο μου.

 

Απο τη στιγμη λοιπον που δεν ειχα στο ποστ μου κανενα μα κανενα quote απευθυνομουν στο τοπικ γενικως δηλαδη και σε εσενα αλλα και σε ολους τους αλλους του φορουμ.

 

Αυτοι ειναι απλοι κανονες φορουμ ανα το κοσμο αν δεν τους γνωριζεις δεν φταιω εγω γι' αυτο.

 

 

Και δεν κανω καθε εβδομάδα τις ιδιες ερωτησεις στο ιδιο τοπικ.

Και επειδη εσυ θελεις να ανοιξουμε μια αντιπαραθεση εδω μεσα δεν θα πεσω στο σε αυτο το τριπακι.

 

Πιστευε οτι θελεις για εμενα οπως κι εγω μπορω να πιστευω οτι θελω για εσενα ή τον οποιονδηποτε αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield 4 στα 23,99$ μαζι με το Premium.

 

Χθες το ειχε 13,99$ που κοιταξα,αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος.

 

Στο Ελληνικο Store το εχουν ακομα στα 69,99e χωρις το Premium.Η χαμηλοτερη προσφορα που υπηρξε στο Ελληνικο ηταν στα 35 e πριν αρκετους μηνες.Αν και το παιχνιδι εχει βγει πριν 15 μηνες η τιμη ειναι πολυ καλη.Οταν βγηκε κοστιζε 70(Game)+50(Premium).

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/search/q=battlefield%204

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...