Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.you.gr/proionta/pc-parts/gaming/sony-ps4/paichnidia-ps4/dying-light-(ps4)

 

Πολυ καλη τιμη για pre-order της retail εκδοσης του Dying Light.

Σ'ωραίοςςςςς ;)

 

Να πω την άποψη μου ομως, μεγάλη γκάφα αυτό που έγινε με την κυκλοφορία του συγκεκριμένου τιτλου, θα το σκεφτόμουνα αν έβγαινε νωρίτερα αλλά τώρα πλέον...

 

Βέβαια, απο ολα τα video/streaming κτλπ που έχω δει μεχρι τώρα φαίνεται να ειναι άλλο ένα παιχνίδι φτιαγμένο κατόπιν συνελευσης γενικής επιτρόπής, κοινώς, το game "είναι" απλά για να "είναι", τικάρισμα σε όλα τα "κουτάκια" του μοντέρνου gaming, δεν ξέρω, το να "παίζει καλά" δεν μου λεει πλέον τίποτα απο μόνο του, άψυχοι τίτλοι που κυκλοφορούν απλά και μόνο για να γεμίζουν το "κενό" μεχρι να φτάσει το "βαρύ πυροβολικό"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε συ red, το Dying Light έχει πολύ πλακα, ειδικά άμα πας με co-op. Νομίζω ότι το κρίνεις άδικα χωρίς να το παίξεις. Είναι μια πολύ ωραία μίξη Mirrors Edge + Dead Island και εγώ κάτι παρόμοιο δεν έχω ξαναπαίξει, πολύ fun gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε συ red, το Dying Light έχει πολύ πλακα, ειδικά άμα πας με co-op. Νομίζω ότι το κρίνεις άδικα χωρίς να το παίξεις. Είναι μια πολύ ωραία μίξη Mirrors Edge + Dead Island και εγώ κάτι παρόμοιο δεν έχω ξαναπαίξει, πολύ fun gameplay.

Spartan, ένα δίκιο το έχεις φίλε αλλά το οτι είναι ενας τίτλος "γεμισμα", ή, το οτι "τσεκάρει κουτάκια" modern gaming...δεν νομίζω να μπορέις να το αμφισβητήσει κανείς...

 

Δεν λέω οτι είναι κακό πράμα, ιδίως απο την στιγμή που παίζει "ΟΚ", το θέμα είναι ομως (οπως εξήγησα και πιο πάνω) πως το "ΟΚ" πλέον αποτελεί χαμηλό πήχη και δεν λεει κατι απο μόνο του.

 

Πρόσεξε, δεν λέω οτι "οτι δεν αρέσει σε 'μενα = κακό", απλά το οτι έχουμε φτάσει στο σημείο να "βολευόμαστε" και μόνο με το γεγονός οτι ενας τιτλος δεν είναι broken (τελείως), ή, οτι κάνει τα βασικά απλά "καλά", αυτό και μόνο...

 

Επίσης, αυτη η μόδα του co-op, κοινώς, co-cop για χάρη του co-op (άλλο ένα "τσεκάρισμα κουτακίου")...  ευχαριστώ αλλά προσωπικά δεν θα πάρω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εμενα δεν με απασχολεί αυτό όσο το gameplay είναι ευχάριστο και μπορώ να παίξω το παιχνίδι ώρες, σίγουρα δεν είναι κάτι που θα μου μείνει στην μνήμη ως benchmark αλλα σίγουρα σε μια σχετικά νεκρή περίοδο δεν είναι άσχημο παιχνίδι για να περνάς την ώρα σου, και ίσως το καλύτερο implementation νύχτας/μέρας σε παιχνίδι που έχω παίξει. Αλλα απόψεις είναι αυτές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε συ red, το Dying Light έχει πολύ πλακα.....

....πλακα.....που την ειδες την πλακα????Αν θες το πιστευεις....αν σου πω ότι <<ιδρωνω>> κάθε φορα που το παιζω!!!!Αν σου πω ότι μολις βρησκω ένα στρωμα όταν σουρουπωνει την πεφτω  μεχρι να ξημερώσει!!!Βεβαια δεν το αποφευγεις το βραδυ καποια challenges πρεπει να τα κανεις βραδιάτικα...γενικα πολύ τρεξιμο...πανω-κατω.......οσο για την μουσικη...ενα πραμα μεσοανατολιτικοδυτικο ψυχεδελικο που σου σηκωνεται η τριχα καγκελο....για μενα παντος ηταν ενας τιτλος εκπληξη από την Techland που με ξαφνιασε ευχαριστα και μπραβο της....παιδια να ξεκαθαρησω ότι ειναι προσωπικη μου γνωμη....και να πω ότι ημαστε και λιγο ...off topic!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ξέρετε κανένα site που να έχει prepaid psn κάρτες για το αμερικλάνικο φθηνότερα από maxplay?
Ευκαιρεία να τσιμπήσουμε κανένα παιχνιδάκι τώρα με το flash sale..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dualshock 4 στα 47 ευρώ από public και κοτσόβολο. Πιθανόν και άλλα καταστήματα να έχουν την προσφορά αλλά το skroutz δεν μου έβγαλε τίποτα προς το παρών. Link.png Site: public  Link.png Site: kotsovolos

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Destiny Full Game Download (PS4) + 500 Playstation Reward Points

28,99$

destiny-ps4-boxart.jpg

Η προσφορα ισχυει ΜΟΝΟ για digital και ΜΟΝΟ από US store....

http://boxeddeal.com/gaming/playstation-4/destiny-full-game-download-ps4.html

Υ.Γ....εχω αγορασει και εγω από το boxddeal και ο κωδικος ερχεται μεσο email σε λιγοτερο από λεπτο....επεισης για  αγορες από Boxdeal πρεπει να δηλώσετε αμερικανικη διευθηνση..

Επεξ/σία από ggramenos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα!

Εχει παρει κανεις την απο πανω προσφορα του Destiny ?

Ειδα οτι εχει καλη τιμη και για το FarCry4, στα $29,99.

 

Επειδη πρωτη φορα θα ασχοληθω με το US store, το μονο που χρειαζεται ειναι να κανω ενα US account, και να του δηλωσω primary την κονσολα μου, και οτι παιχνιδι βαζω απο εκει, θα το παιζω και με το GR account, σωστα?

Για γεμισμα του US wallet, εκτος απο το maxplay που αναφερθηκε πιο πανω, υπαρχουν αλλες επιλογες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Για γεμισμα του US wallet, εκτος απο το maxplay που αναφερθηκε πιο πανω, υπαρχουν αλλες επιλογες?

...από Boxdeal ειχα αγορασει το LOU(...το εχω ηδη το Destiny) και ο κωδικος σου ερχετε με email και μενει μεσα στον προσωπικο σου λογαριασμο στο Boxdeal ....εγω αγοραζω από Amazon.com μιας και η ισοτιμια είναι στο ακεραιο ;) ....το μονο που κανεις και εδώ είναι ότι προσθετεις και μια αμερικανικη διευθηνση που την δηλωνεις ως shipped και τελος......επισης υπαρχει και το ebay,το pcgamesupply,κ.ο.κ...

Επεξ/σία από ggramenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφορά save μεταξύ προφίλ παίζει?Για 2k15 ενδιαφέρομαι...

 

edit: Sorry admin, είχα ανοιχτό αυτό το παράθυρο και το "The official Playstation 4 topic", εκεί ήθελα να το γράψω, όποτε μπορείτε μεταφέρετέ το...Θενκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...