Προς το περιεχόμενο

PS4 Προσφορές


ariskard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τραγελαφικη...Ιδιως απο τη στιγμη που θα εχει διαρκεια τριων ημερων. Ουτως ή αλλως τραγικη, γελοια και δεν γνωριζω ποιον αλλο χαρακτηρισμο θα μπορουσα να χρησιμοποιησω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν θα χρησιμοποιήσω το συγκεκριμένο "discount" και ελπίζω να μην τη χρησιμοποιήσουν κι άλλοι μπας και καταλάβει η sony οτι δεν μπορεί να μας χαρίζει "σκουπίδια" και να περιμένει να τα δεχτουμε κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το μοναδικο τμημα της εταιρειας που πηγαινει καλα. Παρ' ολα αυτα,δεν μας επιβραβευουν, αλλα μας δουλευουν. Αν δεν γουσταρα τα αποκλειστικα τους,δεν θα εβλεπαν ευρω ξανα απο εμενα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η γελοιότητα συνεχίζεται...είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω την έκπτωση στο pre-order του Bloodbone και με update στο κείμενο, βγάλανε τα preorders εκτός

 

http://blog.us.playstation.com/2015/01/19/psn-members-get-one-time-10-ps-store-discount-this-weekend/#sf7044009

χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή βάζεις 10% έκπτωση ή δεν βάζεις. Τι στο καλο είχαν στο μυαλό τους όταν το έκαναν αυτό δεν ξέρω, ίσως κάποιοι που θέλαν να πάρουν κάτι συγκεκριμένο που ήδη έχει βγει το βρούν χρήσιμο... Και εγώ για Bloodborne έλεγα να το χρησιμοποιήσω. Ευτυχώς υπάρχει και το αμερικάνικο store που είναι 24/7 με discount :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η γελοιότητα συνεχίζεται...είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω την έκπτωση στο pre-order του Bloodbone και με update στο κείμενο, βγάλανε τα preorders εκτός

 

http://blog.us.playstation.com/2015/01/19/psn-members-get-one-time-10-ps-store-discount-this-weekend/#sf7044009

 

χαχαχαχα

Εγώ θα το χρησιμοποιήσω για το Resi Remaster, πάντως, μιας και ήταν καλό το timing και θα το έπαιρνα ούτως ή άλλως.

 

Ανεξαρτήτως βολικού timing, όμως, είναι όντως γελοίοι σε κάποια πράγματα. Καλύτερα να μην έδιναν τίποτα πέρα από 5 έξτρα μέρες στους συνδρομητές. Χειρότερη εικόνα δημιουργούν με αυτό που κάνουν τώρα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FLASH SALES στο ΑμεριΚλάνικο store...

 

Shadow warrior στα...5$...τρέεεεχτεεεε  ;)

 

Ωραίος! Και είχα $6 στο λογαριασμό μου και κάθονταν.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι νεος με το ps4 :P, μπορω να κανω 2ο account αμερικάνικο, και οταν αγοράσω ενα game απο αυτο το store, και το κατεβάσω, μπορώ μετα να το παίξω με το κανονικό μου account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...