Προς το περιεχόμενο

Vodafone Ipad Air 16GB 359€ - Ipad Mini Retina 16GB 259€


bitbull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή βλέπω ότι η συζήτηση έχει ξεφύγει.... Η προσφορά ισχύει για όλα τα καταστήματα Vodafone, η έκπτωση γίνεται μέσω κουπονιού (και δεν φαίνεται στην ονομαστική τιμή στον κατάλογο) και θα ισχύει μέχρι τις 15/1 (αν υπάρχει απόθεμα). Η πληροφορία για την προσφορά υπάρχει μέσα στο site για τα καταστήματα (a.k.a. infoportal) και αν σε κάποιο κατάστημα ισχυριστούν ότι δεν την ξέρουν, ζητήστε τους απλά να κοιτάξουν ξανά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πάντως, στα καταστήματα Θεσσαλονίκης α)γνώριζαν για την προσφορά, β)δεν έχουν απόθεμα. Η προσφορά είναι ενεργή εδώ και 3 ημέρες, οπότε προφανώς και εξαντληθηκαν εδώ τουλάχιστον τα όποια αποθέματα

 

Όπως και να έχει, ευχαριστώ τον TS για την ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν έχει λογική να ήταν οι WiFi εκδόσεις αλλά μονο οι cellular δεδομένου οτι η voda δεν στοκαρει tablets χωρίς σύνδεση (εξαίρεση το HP των 69 ευρώ).
Στην περιπτωση αυτή βέβαια η προσφορά θα ηταν πολυ καλή και για να την παραδέχονται και για να μείνουν κομματια. Ειδικά τα mini θα τα πήραν όλα πωλητές (μην ξεχνάμε και πόσα παίρνουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Όσοι έχουν φοιτητικό CU, έχουν και επιπλέον έκπτωση 5% με ένα SMS.

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/gia-foitites/apokleistikes-prosfores-gia-foitites/

 

Ανοίγουμε ματάκια....

Εγώ γιατί βλέπω 10% έκπτωση και όχι 5%;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρηγγειλα το mini τελικα με 9 ευρω επιπλεον στην επιδοτηση...Για να δουμε, μεχρι αυριο θα ξερω αν θα το εχω.

 

Ποια επιδότηση? Μιλάμε για του κοινωνικού μερίσματος? Αν ναι που βρήκες το κουπόνι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια επιδότηση? Μιλάμε για του κοινωνικού μερίσματος? Αν ναι που βρήκες το κουπόνι?

 

Παει μακρια η σκέψη σου :) :) Υποθέτω οτι εννοεί επιδότηση συμβολαίου για το νούμερο που έχει !!! Ας απαντήσει ο ίδιος βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρασα από το κατάστημα καλαμάτας και βρήκα 2 κομμάτια mini retina 4g. το ένα βρίσκεται δίπλα μου αυτή την στιγμή. Ευχαριστώ τον TS. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O bitbull τα γράφει καλά, χθές είδα με τα μάτια μου ικανοποιητικ´η διαθεσιμότητα σε όλα τα μοντέλα στο σ´υστημα παραγγελιών της vodafone. Παράγγειλα 1mini retina 32gb 4g στα 299. Η προσφορά έιναι -200 ευρώ σε όλα τα ipad προηγ. Γενιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...