Προς το περιεχόμενο

Vodafone Ipad Air 16GB 359€ - Ipad Mini Retina 16GB 259€


bitbull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην έχετε πολλές ελπίδες.

Εγώ παράγγειλα 17/12, έδειχνε ικανοποιητική διαθεσιμότητα και μου είπαν όλα καλά. Σήμερα μου λένε οτι μάλλον δεν θα έρθει ποτέ γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα...

Απαράδεκτη η vodafone...δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω κάτι να κινηθώ εναντίον τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην έχετε πολλές ελπίδες.

Εγώ παράγγειλα 17/12, έδειχνε ικανοποιητική διαθεσιμότητα και μου είπαν όλα καλά. Σήμερα μου λένε οτι μάλλον δεν θα έρθει ποτέ γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα...

Απαράδεκτη η vodafone...δεν ξέρω αν μπορώ να κάνω κάτι να κινηθώ εναντίον τους?

Ποιό παρήγγειλες και σου είπαν πως δεν έχει διαθεσιμότητα.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο μου ειπαν για το 16αρι mini αλλα και το 16αρι και 32αρι Air...Οποτε πηγα σε 32gb mini. Η προσφορα ισχυει για τα cellular μοντελα, στανταρακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ενταξυ ουτως ή αλλως αυτος που θελει Ipad air σε αυτη την τιμη μπορει να παρει το Wi fi http://www.skroutz.gr/c/1105/tablet.html?from=catspan&keyphrase=ipad+airή ακομα και να περιμενει μπας και πεσει λιγο το Ipad Air 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό παρήγγειλες και σου είπαν πως δεν έχει διαθεσιμότητα.?

mini retina 4g 32gb

αλλά δεν έχει σημασία. Δεν υπάρχει τίποτα στην αποθήκη τους, κανένα μοντέλο.

Είχε μερικά και τα πήραν οι πρώτοι, είναι όμως απαράδεκτοι που δεν ενημέρωσαν την αποθήκη τους και άφηναν να μπαίνουν παραγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηδη οι γνωστοι τυποι τα εβαλαν αγγελια με καπελο 60 ευρω. 

Ε και λογικα δεν θα τα αγορασει κανενας.Δεν νομιζω καποιος να δωσει 420ευρω για το Ipad Air 1 οταν με 440 μπορει να παρει το Air 2 και ας ειναι το Wi Fi μοντελο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω σημερα το mini 32gb

Παραγγελια στις 16/12...προς ενημερωση,υπηρχαν ολα σε διαθεσιμοτητα(16 και 32) εκεινη την ημερα

 

Τhanks @bitbull

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και λογικα δεν θα τα αγορασει κανενας.Δεν νομιζω καποιος να δωσει 420ευρω για το Ipad Air 1 οταν με 440 μπορει να παρει το Air 2 και ας ειναι το Wi Fi μοντελο.

Ισχυει αν και υπάρχει καμένος κόσμος. Να 'ναι καλα τα παιδιά να έχουν να δίνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει αν και υπάρχει καμένος κόσμος. Να 'ναι καλα τα παιδιά να έχουν να δίνουν.

Ναι μωρε σε αυτο δυστηχως εχεις δικιο.Ο κοσμος αν και προκειται για δικα του λεφτα δεν εχει μαθει να ψαχνει εστω και λιγακι,και οι περισσοτεροι δεν χρησιμοποιουν καν το Skroutz,παρολο που ειναι ολοι με ενα Smartphone/tablet/laptop στις καφετεριες και ενα desktop στο σπιτι.

Και εγω προσωπικα μιας και εχω Phablet και δεν πολυ αξιζει να πηγαινα σε Ipad Mini λογω ιντσων αλλα αξιζε μονο λογω χρηματων, θα περιμενω λιγο να πεσει η τιμη του Air 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα είναι ότι τα 16gb δεν επαρκούν. Στην πραγματικότητα είναι πολύ λιγότερα λόγω του λειτουργικού και αν βάλεις μερικές φωτογραφίες, καμιά ταινία, μουσική και 1-2 καλά παιχνίδια, γέμισε εύκολα

εκτός βέβαια αν το θες καθαρά για internet browsing στον καναπέ, όπου εκεί αλλάζει το πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηδη οι γνωστοι τυποι τα εβαλαν αγγελια με καπελο 60 ευρω. 

 

 

Ε και λογικα δεν θα τα αγορασει κανενας.Δεν νομιζω καποιος να δωσει 420ευρω για το Ipad Air 1 οταν με 440 μπορει να παρει το Air 2 και ας ειναι το Wi Fi μοντελο.

 

 

Ισχυει αν και υπάρχει καμένος κόσμος. Να 'ναι καλα τα παιδιά να έχουν να δίνουν.

 

 

Ναι μωρε σε αυτο δυστηχως εχεις δικιο.Ο κοσμος αν και προκειται για δικα του λεφτα δεν εχει μαθει να ψαχνει εστω και λιγακι,και οι περισσοτεροι δεν χρησιμοποιουν καν το Skroutz,παρολο που ειναι ολοι με ενα Smartphone/tablet/laptop στις καφετεριες και ενα desktop στο σπιτι.

Και εγω προσωπικα μιας και εχω Phablet και δεν πολυ αξιζει να πηγαινα σε Ipad Mini λογω ιντσων αλλα αξιζε μονο λογω χρηματων, θα περιμενω λιγο να πεσει η τιμη του Air 2.

 

 

εδώ, για όλους εμάς που δεν προλάβαμε, με ένα μικρό καπέλο έτσι να γουστάρουμε ;-)

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/apple/ipad/376077-ipad-mini-retina-32gb-wifi-cellular-4g-%CF%83%CF%86%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα θα ηταν να μην σχολιαζουμε Link αγγελιων και γενικα να μην βαζουμε καθολου Links. Ναι τα εχουμε πει και ειναι γνωστο το ολο σκηνικο οταν παιζουν τετοιες προσφορες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...