Προς το περιεχόμενο

Vodafone Ipad Air 16GB 359€ - Ipad Mini Retina 16GB 259€


bitbull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

δεν υπάρχει άλλο site αγγελιών? γιατί πρέπει να τα βάζουν εδώ? μακάρι να μπορούσαμε να σχολιάζουμε κάτω από τις αγγελίες να προειδοποιούμε κοσμο για τα ξεφτιλικια

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

δεν υπάρχει άλλο site αγγελιών? γιατί πρέπει να τα βάζουν εδώ? μακάρι να μπορούσαμε να σχολιάζουμε κάτω από τις αγγελίες να προειδοποιούμε κοσμο για τα ξεφτιλικια

 

 

 

και είναι ιδιαίτερα ειρωνικό αν σκεφτείς ότι το κάνουν στο site που φιλοξενεί το subforum "προσφορές" μέσω του οποίου ενημερώνονται!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το (ενδεχόμενο) πρόβλημα χώρου υπάρχει και μια τέτοια λύση:

 

 

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά είναι φθηνό. Υπάρχει η εφαρμογή της εταιρίας στο Playstore και στο iTunes. Εάν, λέω EAN πράγματι δουλεύει όπως λέει, προτιμώ να δώσω 15 ευρά στον κινέζο και να αξιοποιήσω έναν μικρό εξωτερικό δίσκο μου παρά άλλα 50 στη βόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαλέγεις και παίρνεις μαν. Από τα λίγα που βρήκα online δεν βλέπω γιατί να μη δουλέψει. Από το 1.50 περίπου που δείχνει το iPad δεν βλέπω τί ακριβώς σε κούρασε.

Η επιλογή είναι 15 ευρώ για μια συσκευή που θα λειτουργήσεις με όλα τα φλασάκια και τους εξωτερικούς δίσκους σου, καθώς και με όλες τις συσκευές σου, ή 40 ευρώ για 16g κλεισμένα μέσα στο iPad και τέλος.  Τεσπα, ούτε εγώ ξέρω εάν θα το έπαιρνα έτσι αβίαστα, απλά το παρέθεσα σαν μια από τις επιλογές.

 

Επίσης να προσθέσω ότι αυτές οι συσκευές δεν είναι για χόρταση. Έχεις πχ τη δουλειά σου και απαραίτητα πράγματα μέσα στα 16 ή 32γ, και όλα τα προαιρετικά (πχ ταινίεςκαι άλλα αρχεία που δεν θα ανοίξεις άμεσα) στον δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μετά απο επικοινωνία μου με κατάστημα με ενημέρωσαν ότι το air είναι δυνατόν να γίνει παραγγελία απο τις αποθήκες παρόλο που δεν είναι διαθέσιμο στο κατάστημα.Και οι υπάλληλοι γνώριζαν περί της προσφοράς,μάλιστα οι ίδιοι μου το ανέφεραν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο παραλαμβανω το μινι 16 gb μου ειπαν να δουμε

επεσα σε πολυ καλη υπαλληλο

 

ειχα παει και σε ενα αλλο καταστημα τους  και αφου μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια προσφορα 

αφησα λεει το τηλεφωνο για να με παρει αφου του εδειξα το εντυπο απο το site μας 

δεν με πηρε ποτε πισω μετα μια μερα  ξαναπηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εξατληθηκαν

αυτο θα πει σοβαροτητα και επαγγελματισμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

small update: και να μην υπάρχει διαθέσιμο στο κατάστημα, ΕΑΝ έχουν όρεξη σας το παραγγέλνουν και έρχεται ότι θέλετε.. ΕΑΝ... 

 

ps1: εάν έχετε φίλο / υπεύθυνο με κατάστημα μπορεί να κάνει την εξυπηρέτηση. το να πείτε ότι το κάνουν άλλοι σε συνδυασμό με προσφορά που είναι στα καταστήματα μόνον δεν θα αλλάξει και πολλά. 

 

ps2: χθες το βράδυ το έμαθα όταν για θεσσσαλονίκη που δεν είχαν πουθενά ούτε για δείγμα ipad παρήγγειλε φίλος υπεύθυνος για τον εαυτό του ένα από τα κεντρικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να κανετε δύσκολο το βλέπω...

Εγω συνεργάζομαι με κατάστημα vodafone και ενω έχει μπεί παραγγελία κανονικά, από τα κεντρικά μας λένε οτι δεν θα έρθει ποτέ!

Επίσης ως χρόνια εταιρικός πελάτης διαμαρτυρήθηκα για την κοροιδία με email. Με πήρανε τηλέφωνο από την εξυπηρέτηςη και μου ζητήσανε συγνώμη αλλα δεν μπορεί να γίνει κάτι γιατί δεν υπάρχουν διαθέσιμα τεμάχια...

Λογικά οτι υπ´ηρχε το πήρανε οι πρ´ωτες παραγγελίες, online αποθήκη δεν υπάρχει και οι υπόλοιπες παραγγελίες μείναν να περιμένουν stock που δεν θα έρθει ποτέ...

Αν ήταν σοβαρή εταιρεία θα κοιτούσε να βρεί να καλύψει τις εκρεμμείς παραγγελίες ή έστω θα έδινε κάποιο κουπόνι έκπτωσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που συνεργάζομαι με τα κεντρικά της Vodafone, μου απάντησαν ότι η μόνη προσφορά είναι αυτή του iPad με το broadband και όταν τους έστειλα τη φωτογραφία που δημοσιεύτηκε πιο πίσω με την προσφορά, μου είπαν ότι θα το ψάξουν και ακόμα το ψάχνουν :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε και λέμε:

- Δυστυχώς δεν υπάρχει απόθεμα

- Δυστυχώς δεν υπήρξε ποτέ απόθεμα

- Θα παραληφθούν, αλλά ελάχιστα για ολη την Ελλάδα, και είναι ήδη δεσμευμένα

- Δεν υπάρχει τέτοια προσφορά, πού το ακούσατε;

- Η προσφορά υπάρχει αλλά αφορά μόνο ό,τι στοκ βρείτε σε καταστήματα

- Στο σύστημα της αποθήκης δεν μου εμφανίζει καθόλου απόθεμα

- Στο σύστημα της αποθήκης μου εμφανίζει επαρκές απόθεμα, τί χρώμα θέλετε;

- Στο σύστημα της αποθήκης μου εμφανίζει απόθεμα μόνο για το μινι

- Η προσφορά αφορά μόνο wifi και όχι 4g (- Μα αφού δεν φέρνει η Vodafone σκέτα wifi - Δεν έχει σημασία, η προσφορά είναι μόνο για wifi)

- Μπορούμε να βάλουμε παραγγελία για παραλαβή με το νέο απόθεμα, μετά τις 10 Ιανουαρίου.

- Αν παραγγείλετε τώρα θα παραλάβετε αύριο

- Αν παραγγείλετε τώρα θα παραλάβετε Τρίτη

- Αν παραγγείλετε τώρα θα παραλάβετε την επόμενη εβδομάδα ή καθόλου

- Η προσφορά αφορά μόνο τα franchise

- H προσφορά αφορά μόνο τα μη-franchise

- .......

 

Όλες οι παραπάνω απαντήσεις δόθηκαν σε διάστημα 1-2 24ώρων, μερικές μάλιστα σε διάστημα λεπτών μεταξύ τους (με τηλέφωνα), από έναν απροσδιόριστο αριθμό καταστημάτων. Μερικές μάλιστα και από τα ίδια καταστήματα. Τελικά πρόλαβα ένα, αλλά όπως βλέπετε υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Δανιμαρκίας. Δεν θα κρίνω το τί συνέβη ούτε θα εκφέρω γνώμη για την εταιρία (άλλωστε τα παραπάνω αφορούν απαντήσεις μεμονωμένων υπαλλήλων και δεν μπορώ να ξέρω ποιά ήταν η επίσημη πολιτική της εταιρίας στο θέμα), αλλά η εκτίμησή μου είναι ότι αν δεν πήρατε ακόμη, ή αν σκοπεύετε να το ψάξετε τις επόμενες ημέρες, καλύτερα μην ξοδεύετε ενέργεια. Όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ μου (παρόλο που τελικά στάθηκα τυχερός ίσως και λόγω επιμονής) δεν πιστεύω ότι θα παραλάβει κανείς πλέον, εκτός εάν έχει πάρει σαφή επιβεβαίωση για αυτό.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε και λέμε:

- Δυστυχώς δεν υπάρχει απόθεμα

- Δυστυχώς δεν υπήρξε ποτέ απόθεμα

- Θα παραληφθούν, αλλά ελάχιστα για ολη την Ελλάδα, και είναι ήδη δεσμευμένα

- Δεν υπάρχει τέτοια προσφορά, πού το ακούσατε;

- Η προσφορά υπάρχει αλλά αφορά μόνο ό,τι στοκ βρείτε σε καταστήματα

- Στο σύστημα της αποθήκης δεν μου εμφανίζει καθόλου απόθεμα

- Στο σύστημα της αποθήκης μου εμφανίζει επαρκές απόθεμα, τί χρώμα θέλετε;

- Στο σύστημα της αποθήκης μου εμφανίζει απόθεμα μόνο για το μινι

- Η προσφορά αφορά μόνο wifi και όχι 4g (- Μα αφού δεν φέρνει η Vodafone σκέτα wifi - Δεν έχει σημασία, η προσφορά είναι μόνο για wifi)

- Μπορούμε να βάλουμε παραγγελία για παραλαβή με το νέο απόθεμα, μετά τις 10 Ιανουαρίου.

- Αν παραγγείλετε τώρα θα παραλάβετε αύριο

- Αν παραγγείλετε τώρα θα παραλάβετε Τρίτη

- Αν παραγγείλετε τώρα θα παραλάβετε την επόμενη εβδομάδα ή καθόλου

- Η προσφορά αφορά μόνο τα franchise

- H προσφορά αφορά μόνο τα μη-franchise

- .......

 

 

 

 

χρονια πολλα αν και πηρα σαφη επιβεβαιωση πηρα τα μην πω οταν πηγα και ενω μου ειχαν πει οτι θα παραλαβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία έπεσε 17/12/14 για ένα silver ipad Air 16GB.

Μετά από όσα διάβαζα τόσες μέρες είχα απογοητευτεί.Σήμερα το πρωί λέω δεν τους κάνω ένα τηλέφωνο να μην πηγαίνω και στο κατάστημα μπας και...

Ναι καλημέρα χρόνια πολλά ένα ipad είχα παραγγείλει μήπως ήρθε τιποτα;

Μισό λεπτό παρακαλώ να ελέγξω.Ναι έχει έρθει ελάτε να το πάρετε.

Σφαίρα στο κατάστημα 359 Ευρώ και ναι είναι το 4G.

Εψαχνα πάρα πολύ καιρό για μια προσφορά σε ipad και τελικά έκατσε αυτό.

Οι κοπέλες στο κατάστημα ευγενέστατες και ειδικά η προϊσταμένη φοβερή.

Ευχαριστώ θερμά τον TS! Χρόνια πολλά καλή χρονιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...