Προς το περιεχόμενο

Vodafone Ipad Air 16GB 359€ - Ipad Mini Retina 16GB 259€


bitbull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια δωρα κανεις! Βλεπω πολλους οταν παιρνουν δυο-δυο, τρια-τρια προιοντα σε προσφορα (τηλεορασεις, σκληρους, ταμπλετ...) να δηλωνουν οτι προοριζονται για δωρα... μπραβο παιδια, τονωνετε τις σχεσεις!

Και μετα σου λεει κριση :P ή καποιοι που τα γραφουν αυτα ας δουλευουν ή δεν ξερω και εγω τι(δωρο τηλεοραση λεει :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο καταστημα σταδίου στο σύνταγμα που ρωτησα δεν ήξεραν τίποτα απολυτως και οι τιμές που μου είπαν ηταν οι κανονικές.

Καλό θα ηταν τέτοιες "προσφορές" χωρίς καμια τεκμηρίωση να μην μπαινουν.

 

 

Δεν το καταλαβαίνω το ύφος....... Τι έλεος ;;;;

Πήγα, ρώτησα, κοίταξε στο τερματικό της, είδαμε μαζί τις τιμές στο εσωτερικό τους δίκτυο. Τις είδα με τα μάτια μου. Δεν υπήρχε τέτοια τιμή πουθενά. Ειχα και ενα συνάδελφο μαζί που ήρθε γιατι του καλόφάνηκαν οι τιμές. Σοβαροί γραβατωμένοι άνθρωποι 40 + είμασταν. Δεν νομίζω να είχαν κανα λόγο να μας κοροϊδέψουν. Ουτε φυσικά μπορώ να πάω εγω και ενω κοιτάει και μου δειχνει τον τιμοκατάλογο της εταιρείας απο το pc με ολα τα μοντέλα σε σύνδεση και μη να της πω εγω οχι κανεις λάθος, δες άλλου, χωρις να ξέρω που....

Για αυτο και λέω οτι τέτοιες ατεκμηρίωτες προσφορές καλό θα ηταν να κλειδώνονται απο τους διαχειριστές καθως άλλωστε αντιβαίνουν και τους κανόνες του φόρουμ για τις προσφορές.

Αν ειναι μιλητη προσφορα δεν ειναι προσφορα.

 

εσύ μας έκραζες/ νόμιζες ότι λέγαμε ψέματα και τώρα βοηθάς και το πως θα εξυπηρετηθούν οι συμφορήτες μας. πως αλλάζουν οι καιροί  : p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ μας έκραζες/ νόμιζες ότι λέγαμε ψέματα και τώρα βοηθάς και το πως θα εξυπηρετηθούν οι συμφορήτες μας. πως αλλάζουν οι καιροί  : p

 

Εσένα που σε χαλάει αυτό; 

Το forum με έχει βοηθήσει και πάντα βοηθάω και εγώ!

Και τη γκρίνια και το κράξιμο για να βοηθήσω τα έκανα μιας και η πληροφορία ήταν τόσο χύμα και ανερμάτιστη που εύκολα κάποιος θα μπορούσε να μπερδευτεί ή ταλαιπωρηθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο με ενημέρωσαν ότι παραλαμβάνω ipad mini retina 32gb 4g στα €299, χωρίς προκαταβολή τελικά..

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον OP, κάποιος θα γίνει πολύ χαρούμενος με αυτό το δώρο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα έριξες παραγγελία? πήγες σε κατάστημα ή online? 

 

Προχθές τηλεφωνικά, πήρα 3-4 καταστήματα μέχρι να βρώ ευγενικό άτομο με όρεξη να εξυπηρετήσει.. κρίμα..

 

Δεν είχε τίποτα σε στοκ, έβαλε παραγγελία επιτόπου και το επόμενο πρωί (χθες) πήρε τηλέφωνο για να την επιβεβαιώσει. Την ενημέρωσαν ότι δεν παίζει 16gb αλλά μπορούν να βρούν 32άρι. Με πήρε, είπα το ΟΚ και το παρήγγειλε.

Είχα υποσχεθεί να περάσω να αφήσω προκαταβολή μέχρι το βράδυ αλλά δεν πρόλαβα. Παρόλα αυτά προχωράει κανονικά η παραγγελία.

 

Ήμουν έτοιμος να πάρω το απλό 16άρι retina (wifi) οπότε τώρα στην ίδια τιμή μου βγαίνει 32άρι 4G + από "γνωστό" κατάστημα.. not bad at all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα κι εγώ σε κατάστημα και ρώτησα σήμερα το απόγευμα γυρνώντας από το γραφείο. ο πολύ ευγενικός υπάλληλος του καταστήματος μου έδειξε το διαφημιστικό που υπάρχει στο εταιρικό site (αναρωτιέμαι γιατί είχε διαφημιστικό αφού το κρατάνε μεταξύ τους) και δείχνει 200 ευρώ έκπτωση (με θαυμαστικό!) για το ipad mini & to ipad air, χωρίς όμως να αναφέρει αν είναι το 4G. βέβαια έγραφε την αρχική τιμή που αντιστοιχούσε στα cellular μοντέλα και μου είπε ότι δε φέρνουν καθόλου wifi μοντέλα. 

Ο ίδιος προσφέρθηκε να πάει στην αποθήκη να κοιτάξει και βγήκε μετά από 5 λεπτά κρατώντας ένα σφραγισμένο ipad air. Πριν προλάβω να σκουπίσω τα σάλια μου λέει "κάτσε να τσεκάρω αν είναι αυτό, γιατί μου φαίνεται ότι είναι μόνο wifi", και του λέω : "μα καλά, τώρα δε μου ειπες ότι δε φέρνετε wifi?". Σημείωση : στο ταμπελάκι από πίσω έγραφε cellular. 

Τέλος πάντων, αφού μαζεύτηκαν 2-3 άτομα για να βρούνε τί σόι ipad air ήταν αυτό που ξετρύπωσαν από την αποθήκη και αφού έψαχναν έναν έναν τους κωδικούς, ανακάλυψαν ότι ήταν το ipad air 2... ζντουπ. Από μέσα μου ήλπιζα μέσα στην ασχετοσύνη τους να μου κάνουν την ίδια έκπτωση (200 ευρώ) σε αυτό το μοντέλο, ήμουνα έτοιμος να πληρώσω και να φύγω τρέχοντας πριν το καταλάβουν... αλλά δυστυχώς μια γάτα στο ταμείο το μυρίστηκε και πήρα τα @@ μου.

είχε σασπένς πάντως, δεν μπορώ να πω. Το αποτέλεσμα ήταν αναμενόμενο, αλλά εκτυλίχτηκε ωραία η υπόθεση. Πάντως πολύ εξυπηρετικά τα παιδιά χωρίς πλάκα. 

Αυτό που έχει σημασία είναι ότι μπήκαν στο σύστημα και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κανένα κομμάτι στα καταστήματα vodafone, αλλά ίσως να υπάρχει κάτι στα franchise τα οποία δεν μπορούν να τα δούν από το σύστημα

Νομίζω ότι το διαφημιστικό με τα -200 ευρώ  προοριζόταν για να μπει online, αλλά φοβήθηκαν μην πάθουν τα ίδια με το Γερμανο (βλέπε iphone 5) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συχνό το μπέρδεμα με το iPad Air και iPad Air 2 καθως η ετικέτα του 2 γράφει απλά iPad Air. Συνήθως το λάθος εντοπίζεται απο το συστημα στην τιμολόγηση που το βγάζει στην παραπάνω τιμή και βεβαια με ενα απλό search του κωδικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι πηγα σε δυο καταστήματα voda ρε παιδια επαρχιας και τσιμπησα τα τετοια μου; Μου λενε οχι δεν υπαρχει τετοια προσφορα, δεν έχουμε κατι τετοιο, που το ακουσες κ.λ.π. Διαβάζω τα τελευταία σχολια και μου έρχεται να παω να τους κοπανησω το κεφαλι. Τι παίζει ρε παιδια, βοηθηστε λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι πηγα σε δυο καταστήματα voda ρε παιδια επαρχιας και τσιμπησα τα τετοια μου; Μου λενε οχι δεν υπαρχει τετοια προσφορα, δεν έχουμε κατι τετοιο, που το ακουσες κ.λ.π. Διαβάζω τα τελευταία σχολια και μου έρχεται να παω να τους κοπανησω το κεφαλι. Τι παίζει ρε παιδια, βοηθηστε λιγο.

Πες τους να αφήσουν τις @@ και δείξε τους την φώτο

 

post-239414-0-72811200-1418946745_thumb.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τους να αφήσουν τις @@ και δείξε τους την φώτο

attachicon.gifIMG-1418893831426-V.jpg

Αυτο ειναι που λέμε μια εικονα χίλιες λέξεις. Εύγε φίλε μου! Αυτο επρεπε να ειχε μπει εξαρχής στο thread και οχι να πηγαίνουμε παρακαλετά και συνωμοτικά και να μας κοροϊδεύει καθε πωλητακος που μαζέψανε οτι υπήρχε σε στοκ (ειδικα τα 16αρια) και μετα έκαναν τους κινέζους....... Εύγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...