Προς το περιεχόμενο

Vodafone Ipad Air 16GB 359€ - Ipad Mini Retina 16GB 259€


bitbull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαίνω γιατί τα καταστήματα λένε δεν υπάρχει τίποτε και ούτε θα υπάρξει. Δεν γίνεται άλλοι υπάλληλοι να βλέπουν επαρκή διαθεσιμότητα και άλλοι τίποτε απολύτως. Κάτι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή κι εγώ παρήγγειλα προχτές ενα ipad mini 3 και φοβήθηκα ότι τσάμπα ελπίζω και είμαι σε αναμονή, έστειλα mail για να δω τι παίζει από διαθεσιμότητα και πήρα την παρακάτω απάντηση. Απ'ότι καταλαβαίνω με το (φτωχό) μυαλό μου, θα το έχω τις επόμενες μέρες..... :)
 

 

vodafone_logo.gif        
Αγαπητέ /ή πελάτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την προτίμησή σου στο Vodafone eShop. Η παραγγελία σου με κωδικό 1345086 θα είναι σύντομα διαθέσιμη στο κατάστημα της επιλογής σου (Ι.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ ΦΙΛΛΥΡΑΣ 17 - ΚΙΑΤΟ).

Για τον ακριβή χρόνο παράδοσης της παραγγελίας σου θα ενημερωθείς τηλεφωνικά ή / και με email.

Είμαστε εδώ κάθε φορά που μας χρειάζεσαι.
Vodafone

------

Dear Customer,

Thank you very much for your purchase at Vodafone eShop. Your order with id 1345086 will soon be available at your selected Vodafone shop (Ι.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ ΦΙΛΛΥΡΑΣ 17 - ΚΙΑΤΟ).

You will be informed for the exact delivery time by phone and / or email.

We are here every time you need us.
Vodafone
      dots_footer.gif    
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος καλος συμφορουμιτης της παλιοσειρας μας αν βρει ενα να μου το κρατήσει και να παω να το πάρω?

Αθηνα ειμαι, περιμενω καλά νέα με ΠΜ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός, εγώ το πήρα ΣΑΝ προσφορά γιατί ήθελα και ίντερνετ δωρεάν παράλληλα.....

Τι εννοείς "σαν" προσφορά; Από ό,τι καταλαβαίνω πήρες ένα μίνι 3 (για το οποίο έτσι κι αλλιώς δεν υπήρχε ποτέ θέμα διαθεσιμότητας) και το πήρες φθηνότερα επειδή έκανες και σύνδεση. Δεν καταλαβαίνω που κολλάει αυτό με το συγκεκριμένο θέμα. Εκτός αν κατάλαβα λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κατάλαβες, απλά εγώ από μόνος μου θεώρησα ότι ήταν κι αυτό προσφορά μιας και έδιναν μια τόσο καινούρια συσκευή σε προνομιακή τιμή. Λάθος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι απο τις τρομερες προσφορες της Vodafone που πρεπει να εισαι μεσα σε τεχνολογικο Forum την ωρα ακριβως που θα ανεβασει καποιος την σχετικη προσφορα για να προλαβεις....


επειδή από χθες την ξέρω την προσφορά, ισχύει ΜΟΝΟ για όσα καταστήματα έχουν απόθεμα και με είπαν ότι πρέπει να παίρνεις κάθε κατάστημα να ρωτάς εάν έχει κάποιο από αυτά εάν ενδιαφέρεται κάποιος να αγοράσει

Αυτο ακριβως το post τα λεει ολα για την ταχα μου προσφορα.Δουλεια δεν εχει ο καθενας να κυνηγαει τα καταστηματα της Vodafone για το αν εχουν αποθεμα σε προσφορα που εχουν ανεβασει...Αν ειναι δυνατον δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Στα καταστήματα της Vodafone από χτες ισχύουν οι παρακάτω τιμές :</p> <p> </p> <p>Ipad Air 16 GB 4G-> 359€</p> <p> </p> <p>Ipad Mini Retina 16 GB 4G -> 259 €</p> <p> </p> <p>Lumia 635 -> 119€</p> <p> </p> <p>Δεν υπάρχει online και δεν έχει γίνει διαφήμιση, οπότε η διαθεσιμότητα ακόμα θα είναι μεγάλη.</p>

 

Ένα τεράστιο ευχαριστώ.. Τσιμπισα δυο iPads mini retina cellular 16 GB.. :) το ένα για δώρο κ το άλλο για ίδια χρήση..

 

Και πάλι ευχαριστώ τον συμφορουμιτη.. Κ όλα τα παιδιά για τα κατατοπιστικοτατα μηνύματα..

 

Καλές γιορτές :)

 

<TTStyledTextFrame: 0x1453eb10>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τεράστιο ευχαριστώ.. Τσιμπισα δυο iPads mini retina cellular 16 GB.. :) το ένα για δώρο κ το άλλο για ίδια χρήση..

 

Και πάλι ευχαριστώ τον συμφορουμιτη.. Κ όλα τα παιδιά για τα κατατοπιστικοτατα μηνύματα..

 

Καλές γιορτές :)

 

<TTStyledTextFrame: 0x1453eb10>

 

εεεεεπ, άσε και για τους άλλους κανένα! just joking :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τεράστιο ευχαριστώ.. Τσιμπισα δυο iPads mini retina cellular 16 GB.. :) το ένα για δώρο κ το άλλο για ίδια χρήση..

 

Και πάλι ευχαριστώ τον συμφορουμιτη.. Κ όλα τα παιδιά για τα κατατοπιστικοτατα μηνύματα..

 

Καλές γιορτές :)

 

<TTStyledTextFrame: 0x1453eb10>

Ωραια δωρα κανεις! Βλεπω πολλους οταν παιρνουν δυο-δυο, τρια-τρια προιοντα σε προσφορα (τηλεορασεις, σκληρους, ταμπλετ...) να δηλωνουν οτι προοριζονται για δωρα... μπραβο παιδια, τονωνετε τις σχεσεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...