Προς το περιεχόμενο

Vodafone Ipad Air 16GB 359€ - Ipad Mini Retina 16GB 259€


bitbull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες τους να αφήσουν τις @@ και δείξε τους την φώτο

 

attachicon.gifIMG-1418893831426-V.jpg

 

Είσαι θεός ρε φίλε μπράβο!

 

Εκτύπωσα την εικόνα του φίλτατου και πήγα στα καταστήματα, ξαφνικά θυμήθηκαν/βρήκαν τη προωθητική ενέργεια αλλά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα πουθενά! Μάλιστα στο ένα μου είπαν αν παραγγέλναμε χθες, της λέω ρε κοπελιά "χθες δεν ήρθα και με τάισες @@;" απάντηση "αχ ναι συγνώμη, όταν κλείσαμε ψαξαμε και βρήκαμε τη προσφορά". Γ@@ω τα μαϊμούνια τους που περιμεναν να κλεισουν για να δουν και να καβατζώσουν. Πήρα σε 6 καταστήμα συμπεριλαμβανομένου όμορων νομών αλλά @@ μόνο παραγγελία και αν. Τι γίνεται, τα τρώνε μεταξύ τους, σπίρτο και βενζίνη, τώρα που είναι φτηνή, μήπως είναι η λύση;! Μάλλον δεν είναι το τυχερό μου τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο ειναι που λέμε μια εικονα χίλιες λέξεις. Εύγε φίλε μου! Αυτο επρεπε να ειχε μπει εξαρχής στο thread και οχι να πηγαίνουμε παρακαλετά και συνωμοτικά και να μας κοροϊδεύει καθε πωλητακος που μαζέψανε οτι υπήρχε σε στοκ (ειδικα τα 16αρια) και μετα έκαναν τους κινέζους....... Εύγε!

 

Είσαι θεός ρε φίλε μπράβο!

 

Εκτύπωσα την εικόνα του φίλτατου και πήγα στα καταστήματα, ξαφνικά θυμήθηκαν/βρήκαν τη προωθητική ενέργεια αλλά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα πουθενά! Μάλιστα στο ένα μου είπαν αν παραγγέλναμε χθες, της λέω ρε κοπελιά "χθες δεν ήρθα και με τάισες @@;" απάντηση "αχ ναι συγνώμη, όταν κλείσαμε ψαξαμε και βρήκαμε τη προσφορά". Γ@@ω τα μαϊμούνια τους που περιμεναν να κλεισουν για να δουν και να καβατζώσουν. Πήρα σε 6 καταστήμα συμπεριλαμβανομένου όμορων νομών αλλά @@ μόνο παραγγελία και αν. Τι γίνεται, τα τρώνε μεταξύ τους, σπίρτο και βενζίνη, τώρα που είναι φτηνή, μήπως είναι η λύση;! Μάλλον δεν είναι το τυχερό μου τι να πω.

 

 

Πηγα σε πανω απο 10 καταστηματα για να το πετυχω σε ολη την Αθηνα.Απο οσα πηρα μονο αλλο ενα καταστημα ειχε σε αποθεμα ενα αιρ αλλα ηταν κρατημενο απο πελατη μου ειπε.

 

παντως δεν μου ειπε κανεις οτι δεν υπαρχει η προσφορα και τετοια...μαλλον αυτοι που το εκαναν ειχαν αποθεμα 2-3 και τα θελανε για παρτυ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα τελικά έκανα μια παραγγελία το 32GB στα 299, μου ειπαν μετά τα Χριστούγεννα θα έρθει, λέω καλά άμα ερθει θα μπω απο την καμινάδα σας να κανω τον αη-βασίλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες διάβαζα ένα συγκριτικό που έλεγε ότι ενώ έχουν την ίδια ανάλυση, το air έχει καλύτερη οθόνη γιατί είναι πιο φωτεινή και έχει μεγαλύτερο κοντραστ (1000 vs 766). Και τα 2 καλά είναι. Πιστεύω ότι είναι πιο πολύ θέμα ποιο μέγεθος σε βολεύει περισσότερο και αν διατίθεσαι να δώσεις 100 ευρώ παραπάνω για μεγαλύτερη (και λίγο καλύτερη) οθόνη και μεγαλύτερη αυτονομία μπαταρίας.

Εγώ θα προτιμούσα το air, γιατί το μίνι έχω βαρεθεί να το βλέπω και δεν είναι και τόσο μικρό που να πεις ότι το βάζεις στην τσέπη του μπουφάν.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες διάβαζα ένα συγκριτικό που έλεγε ότι ενώ έχουν την ίδια ανάλυση, το air έχει καλύτερη οθόνη γιατί είναι πιο φωτεινή και έχει μεγαλύτερο κοντραστ (1000 vs 766). Και τα 2 καλά είναι. Πιστεύω ότι είναι πιο πολύ θέμα ποιο μέγεθος σε βολεύει περισσότερο και αν διατίθεσαι να δώσεις 100 ευρώ παραπάνω για μεγαλύτερη (και λίγο καλύτερη) οθόνη και μεγαλύτερη αυτονομία μπαταρίας.

Εγώ θα προτιμούσα το air, γιατί το μίνι έχω βαρεθεί να το βλέπω και δεν είναι και τόσο μικρό που να πεις ότι το βάζεις στην τσέπη του μπουφάν.  Retina 

Eπιβεβαιώνω για τη μεγαλύτερη φωτεινότητα του air. Τα έχω και τα 2 και είναι εμφανης σε κάθε συνθήκη φωτισμού. Απλά το mini είναι απίστευτα βολικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εχω πάρει τηλ σε 30 καταστήματα βονταφον Θεσσ και δεν υπάρχει πουθενά :(

 

γενικά φίλε δεν πρέπει να υπάρχει πουθενά. εγώ ενδιαφέρομαι για το μινι και μεσω της εξυπηρετησης πελατων ενημερωθηκα πως δεν υπαρχει σε κανενα κατάστημα τους πανελλαδικά με εξαίρεση ένα κομμάτι σε κατάστημα της Αττικής το οποιο και ειναι κρατημενο. με κάθε επιφύλαξη λοιπον θα πω πως δύσκολα να βρεθούν πλέον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα παλι τους επρηξα τον εγκεφαλο και πήρανε τηλέφωνο στη αποθηκη στα κεντρικα και δεν υπαρχει τιποτα απο mini. Η απαντηση τους, ε να βγαλανε λιγα κομματια και δεν προλαβατε, καλα λεω μεχρι χθες εσεις εδω κανατε τη παπια για τη προσφορα ποτε προλαβανε. Απαραδεκτοι ειλικρινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έλαβα μήνυμα ότι έφτασε στο κατάστημα και το παρέλαβα πριν λίγο.

Ευχαριστώ και πάλι τον OP, ήμουν έτοιμος να πάρω το 16άρι με WiFi στην ίδια τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έλαβα μήνυμα ότι έφτασε στο κατάστημα και το παρέλαβα πριν λίγο.

Ευχαριστώ και πάλι τον OP, ήμουν έτοιμος να πάρω το 16άρι με WiFi στην ίδια τιμή..

τυχερος απο τους λιγους που πηραμε μαλλον...θα ηθελα να δω ενα πολλ με το ποσοι ψαξαμε και πηραμε τελικα...πιστευω λιγοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...