Προς το περιεχόμενο

TV 40'' Samsung UE40H5000 285 ευρώ στον Κωτσόβολο [ΤΕΛΟΣ]


Lazorik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιούργησα καινούριο θέμα μετά την παρότρυνση του φίλου.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/140867-samsung-ue40h5000

 

Στο site έχει και μια ένδειξη για κέρδος 10 ευρώ για παραλαβή απ'το κατάστημα. Αν ισχύει πάμε στα 275 ευρώ.

Την πήρα πριν ένα μήνα περίπου 299 ευρώ με την προσφορά του Media Markt. Παίζει κανονικά ταινίες και υπότιτλους και γενικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

 

που γράφει για τα 10 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από Πλαίσιο και Ηλεκτρονική.

http://www.skroutz.gr/s/4867088/Samsung-UE40H5000.html

 

που γράφει για τα 10 ευρώ?

Το έγραφε δίπλα στην τιμή, πλέον δεν το γράφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά αν κάποιος παραλάβει σήμερα/αύριο ας γράψει και εντυπώσεις γιατί είμαι έτοιμος να την πάρω. 

Υπάρχει περίπτωση να βγει καμια άλλη προσφορά για 40αρα σε χαμηλή τιμή (<300)  ώστε να αξίζει να περιμένουμε;

Επεξ/σία από tab0u
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πηρε συγγενικο μου προσωπο 299 απο media τοτε.

 

ειναι αψογη ειδα ταινια σε αυτη πολυ καλη υποτιτλους διαβασε κανονικα και το usb ολα κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν κάποιος παραλάβει σήμερα/αύριο ας γράψει και εντυπώσεις γιατί είμαι έτοιμος να την πάρω. 

Υπάρχει περίπτωση να βγει καμια άλλη προσφορά για 40αρα σε χαμηλή τιμή (<300) λέτε ώστε να αξίζει να περιμένουμε;

Μέχρι αύριο μπορεί να μην υπάρχει!

Μια χαρά είναι και δη για τα λεφτά της .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα τσεκαρει κ την περίμενα εδώ κ καιρό σε τέτοια τιμη. Μόλις πήρα το τελευταιο κομματι σε ηλεκτρονικη Τσιμισκή Θεσσαλονίκη.με επιστροφη eurobank βγαίνει περιπου 170 ευρώ. Ελπίζω όσα έχω ακούσει για αυτήν να επαληθευτουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα τσεκαρει κ την περίμενα εδώ κ καιρό σε τέτοια τιμη. Μόλις πήρα το τελευταιο κομματι σε ηλεκτρονικη Τσιμισκή Θεσσαλονίκη.με επιστροφη eurobank βγαίνει περιπου 170 ευρώ. Ελπίζω όσα έχω ακούσει για αυτήν να επαληθευτουν

 

100 ευρώ επιστροφή έχει η eurobank?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα τσεκαρει κ την περίμενα εδώ κ καιρό σε τέτοια τιμη. Μόλις πήρα το τελευταιο κομματι σε ηλεκτρονικη Τσιμισκή Θεσσαλονίκη.με επιστροφη eurobank βγαίνει περιπου 170 ευρώ. Ελπίζω όσα έχω ακούσει για αυτήν να επαληθευτουν

 

Εξηγησε μας γιατι βγαινει 170 ευρω φιλε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς εννοεί 270 ευρώ. Η Ηλεκτρονική έχει 5% επιστροφή το Δεκέμβριο για αγορές με κάρτα Eurobank.

 

+ την δωροεπιταγη 50 Ευρω οπως λεει.. σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...