Προς το περιεχόμενο

TV 40'' Samsung UE40H5000 285 ευρώ στον Κωτσόβολο [ΤΕΛΟΣ]


Lazorik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αγόρασες την επέκταση εγγύησης που πουλάει το public τότε έρχονται και την παίρνουν από το σπίτι σου. Αν όχι πήγαινε την πίσω με τη συςκευαςια της και ζητά πίσω τα χρήματα σου η αντικατάσταση. Φοβάμαι ότι αν σου έβγαλε τέτοιο πρόβλημα στη μέρα πάνω τότε δυστυχώς έπεσες σε ελαττωματικό κομμάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αυτό σκεφτόμουν κι εγώ γιατί δεν είμαι και σε κατάσταση να κουβαλάω πράγματα λόγω μιας επέμβασης που έκανα πρόσφατα οπότε θα δω αν μπορούν να μου λύσουν κάπως το θέμα ή τουλάχιστον να ξέρω τι μπορεί να κάνουν στη διάρκεια της διετίας που διαρκεί η εγγύηση. Φαντάζομαι οτι αν έχει θέμα και δεν ήταν τυχαίο ( να κουνήθηκε κάτι όπως τη μετακινούσα για να τη κρεμασω στο τοίχο ή τη καθάριζα απο τις δαχτυλιές) θα εμφανίσει το πρόβλημα μες στη διετία, γιατί θα φαει πολλή χρήση. Λογικά θα το εμφανίσει αν είναι και μάλιστα σύντομα

 

Σήμερα πάντως δε το κάνει παρόλο που προσπάθησα να το προκαλέσω πιέζοντας την οθόνη με ένα πανάκι

 

Συμφωνα με ΑΥΤΟ δε θα χρειαστει να κουβαλησεις τπτ γιατι πανω απο 32'' 

Είδος Κάλυψης Στον χώρο του πελάτη

Στις μερες μας καλο ειναι να κανουμε και μια επεκταση εγγυησης στα 5 χρονια.

Για 285ε τηλεοραση να πληρωσεις 55€ για 5ετη εγγυηση τα θεωρω υπερβολικα. Σε 2 χρονια και 1 μερα η αξια της συγκεκριμενης θα ειναι κατω απο 55€ :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς ηταν πολύ μικρό το κόστος για επέκταση και αν ηταν να πάω σε παραπάνω χρήματα σίγουρα δε θα έπαιρνα Samsung. Αφού απο 32 και πάνω έρχονται σπίτι σου, μια χαρά

 

Αν είναι θα μιλήσω με Samsung απευθείας, επίσης θα πρέπει να εμφανιστεί και πάλι το πρόβλημα, γιατί αυτή τη στιγμή όπως είπα δουλεύει κανονικά οπότε δεν έχω και κάποιο πάτημα για αντικατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγόρασες την επέκταση εγγύησης που πουλάει το public τότε έρχονται και την παίρνουν από το σπίτι σου. Αν όχι πήγαινε την πίσω με τη συςκευαςια της και ζητά πίσω τα χρήματα σου η αντικατάσταση. Φοβάμαι ότι αν σου έβγαλε τέτοιο πρόβλημα στη μέρα πάνω τότε δυστυχώς έπεσες σε ελαττωματικό κομμάτι!

 

Eπειδή τό πρόβλημα δέν εμφανίζεται συνέχεια πιστεύω ότι θά την δοκιμάσουν επιτόπου καί θά τού πούν : << κύριε εδώ η τηλεόραση παίζει μιά χαρά χωρίς αυτήν τήν κάθετη γραμμή πού αναφέρετε >> οπότε θά φάει άκυρο,αν το προβλημα δέν εμφανίζεται συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή τό πρόβλημα δέν εμφανίζεται συνέχεια πιστεύω ότι θά την δοκιμάσουν επιτόπου καί θά τού πούν : << κύριε εδώ η τηλεόραση παίζει μιά χαρά χωρίς αυτήν τήν κάθετη γραμμή πού αναφέρετε >> οπότε θά φάει άκυρο,αν το προβλημα δέν εμφανίζεται συνέχεια.

Στις 14 μερες αμα σου πουν ετσι τους λες μαγγες τα λεφτα μου πισω παω για ποτακι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον τη παρελαβα και γω τελικα χτες απο κωτσοβολο την ειχα παραγγειλει στις 22 δεκεμβριου για παραδοση σπιτι μου.

η τηλεοραση ειναι αριστη για αυτα τα λεφτα απλα.

 

καλη χρονια να εχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Την ξαναεβαλε στα 389 τωρα κι εριξε την τιμη της 48αρας στα 399.http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/141812-samsung-ue48h5000

Εγω περιμενω εδω και καιρο να βγαλει την 32αρα αλλα λογικα θα την ανεβασει κανενα 50αρικο ετσι για σπασιμο λες και ξερει οτι περιμενω να την παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...