Προς το περιεχόμενο

TV 40'' Samsung UE40H5000 285 ευρώ στον Κωτσόβολο [ΤΕΛΟΣ]


Lazorik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει βρει παιδιά δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο. Δηλαδή τόσα χρόνια δεν είχατε Full HD; Εγώ έχω από το 2008. Αν ήταν 3D τότε ναι, κάτι γινόταν αλλά απλή Full HD ή Smart δεν αξίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω την εχω παραγκειλει απο κωτσοβολο στις 22 του μηνα γαι αποστολη στο χωρο μου και η παραγγελια μου γραφει ακομα υπο εκτελεση.

ελπιζω να παραλαβω και να μην μου αρχισουν τις δικαιολογιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικα για σημερα μονο το mediamarkt δινει την ιδια σε 48' 399€. Samsung ue48h5000. Επομενη τιμη σκρουτζ 430€. edit.Μαλλον και ο κωτσος 399€... Ακολουθησε και το πλαισιο 399€ με 24 ατοκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κ γω εχω full hd 42 ,   5 χρονια , αλλα μιλαμε για την τιμη και αυτα που δινει ειναι παρα πολυ καλη προσφορα και αν χρειαζεσαι μια τηλεοραση δεν μπορεις παρα να μην την τσιμπησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω ρε γαμωτο ατύχησα, μου έβγαλε ολόκληρη γραμμή με κολλημένα πίξελ κάθετα μες στη μέση..

 

Μιλάω με public που την πήρα ή καλύτερα απευθείας με Samsung;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω ρε γαμωτο ατύχησα, μου έβγαλε ολόκληρη γραμμή με κολλημένα πίξελ κάθετα μες στη μέση..

 

Μιλάω με public που την πήρα ή καλύτερα απευθείας με Samsung;

 

Σοβαρά μιλάς? Πω ρε φίλε... Καμιά απότομη κίνηση? Ή έτσι ξαφνικά ενώ έπαιζε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο άσχετο αλλά τελικά επανήλθε.. Παράξενα πράγματα, θα το παρακολουθώ βέβαια

 

Αν στο ξαναεμφανισει καλύτερα επιστρέψε την με τη μία όσο έχει ακόμα το δικαίωμα αντικατάστασης για να μην μπλέκεις με εγγύηση. Σήμερα θα την βάλω και εγώ, ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ειναι κορωνα γραμματα. Κανε ενα τηλ στην Samsung Hellas και αναφερε το προβλημα. Νομιζω οτι θα διευθετησουν το θεμα χωρις να χρειαστει να κουνηθεις απο το σπιτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους

 

παρηγγειλα και γω απο media markt και περιμενω. η παραγγελια ειναι σε φαση ''Η παραγγελία σας εστάλη''    ελπιζω να μη φαμε ακυρο,παρηγγειλα 23/12 κατα τις 2...δεν ξερω τι παιζει ομως αν σου πουν δεν εχουμε αποθεμα ενω στα μαγαζια τους εχουν ακομη....τι κανουμε τοτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ειναι κορωνα γραμματα. Κανε ενα τηλ στην Samsung Hellas και αναφερε το προβλημα. Νομιζω οτι θα διευθετησουν το θεμα χωρις να χρειαστει να κουνηθεις απο το σπιτι σου.

Ναι αυτό σκεφτόμουν κι εγώ γιατί δεν είμαι και σε κατάσταση να κουβαλάω πράγματα λόγω μιας επέμβασης που έκανα πρόσφατα οπότε θα δω αν μπορούν να μου λύσουν κάπως το θέμα ή τουλάχιστον να ξέρω τι μπορεί να κάνουν στη διάρκεια της διετίας που διαρκεί η εγγύηση. Φαντάζομαι οτι αν έχει θέμα και δεν ήταν τυχαίο ( να κουνήθηκε κάτι όπως τη μετακινούσα για να τη κρεμασω στο τοίχο ή τη καθάριζα απο τις δαχτυλιές) θα εμφανίσει το πρόβλημα μες στη διετία, γιατί θα φαει πολλή χρήση. Λογικά θα το εμφανίσει αν είναι και μάλιστα σύντομα

 

Σήμερα πάντως δε το κάνει παρόλο που προσπάθησα να το προκαλέσω πιέζοντας την οθόνη με ένα πανάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...