Προς το περιεχόμενο

laptop/netbook/tablet μεσω ψηφιακης αλληλεγγυης


doryforika2012

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γάματα φίλε anthipitza..!

 

Να σας πω ότι μετά από πολλές μέρες ταλαιπωρίας, καυγάδων και ψαξίματος, πήρα τελικά το hp 250, χωρίς το dvd.

 

Η οθόνη του είναι εντελώς σάπια, της τάξης των 230, εντάξει. Σε επιδόσεις, για απλή χρήση, είναι μια χαρά. Και το καλό, είναι ότι έχει θήρα για το dvd. Δηλαδή στη θέση που λείπει το odd, μπορείς όντως να βάλεις απλά κουμπώνοντας το odd του άλλου μοντέλου. Το κακό είναι, ότι έχοντας ήδη 3 dvd slim από παλιά laptop, δεν έκανε κανένα και το ψάξιμό μου δεν απέδωσε καρπούς. Ξέρει κανείς πιο odd φοράει? Ή έχει πάρει κανείς το Hp 250 bind ODD, να το βγάλει μια στιγμή και να μας διαβάζει τον κωδικό του?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια παιδια μια και ειμαι και γω δικαιουχις και περιμενω τοσο καιρο για λαπτοπ τελικα μαλλον θα παω σε tablet. γιαυτο και θα θελα εδω τι βοηθεια σας πια ειναι η καλυτερη επιλογη απο αυτα που κυκλοφορουν στην αγορα.. μεχρι στιγμης εχω ξεχωτισει lg g pad 8 ,  mls bullet,

asus fonepad 8 και σαν (ερωτηματικο ;) το samsung galaxy tab. εκ πρωτης ματιας και βαση χαρακτηριστικων τινω προς Mls bullet λογω οτι ειναι 8πυρινο. δε ξερω ομως πολλα για mls και τι ρολο παιζουν και πως εινα.λογο εμπειριας εχω καταλαβει οτι δε παιζουν τοσο πολυ ρολο το ποσοι επεξεργαστες αλλα τι επεξεργαστες εχει η καθε συσκευη. το asus και το lg ειναι περιπου στην ιδια κατηγορια απλα ισως τα asus ειναι πιο αξιοπιστα απο τα lg. οσο για το samsung σαν εταιρια νομιζω πως ειναι η πιο αξιοπιστη απο ολες προσφερει 1,5gb Μνημη αλλα το αρνητικο ειναι οι μονο 2 πυρινες που εχει..

 

θα θελα τη γνωμη σας και τι πιστευεται περισσοτερο οτι αξιζει σαν επιλογη απο αυτα η καποια αλλα(lenovo) ;;

 

ευχαριστω.. :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα σημερα το Lenovo a5500-h αλλα δεν βλεπω προκοπη με το internet.Ολα καλα αλλα (sim την εχω βαλει,duh) δεν συνδεεται με τιποτα.Κανα ιδεα?

 

πάρε τηλέφωνο τον παροχο και θα συνδεθεις . καποια ρύθμιση θέλει στην χρήση δεδομένων .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια παιδια μια και ειμαι και γω δικαιουχις και περιμενω τοσο καιρο για λαπτοπ τελικα μαλλον θα παω σε tablet. γιαυτο και θα θελα εδω τι βοηθεια σας πια ειναι η καλυτερη επιλογη απο αυτα που κυκλοφορουν στην αγορα.. μεχρι στιγμης εχω ξεχωτισει lg g pad 8 ,  mls bullet,

asus fonepad 8 και σαν (ερωτηματικο ;) το samsung galaxy tab. εκ πρωτης ματιας και βαση χαρακτηριστικων τινω προς Mls bullet λογω οτι ειναι 8πυρινο. δε ξερω ομως πολλα για mls και τι ρολο παιζουν και πως εινα.λογο εμπειριας εχω καταλαβει οτι δε παιζουν τοσο πολυ ρολο το ποσοι επεξεργαστες αλλα τι επεξεργαστες εχει η καθε συσκευη. το asus και το lg ειναι περιπου στην ιδια κατηγορια απλα ισως τα asus ειναι πιο αξιοπιστα απο τα lg. οσο για το samsung σαν εταιρια νομιζω πως ειναι η πιο αξιοπιστη απο ολες προσφερει 1,5gb Μνημη αλλα το αρνητικο ειναι οι μονο 2 πυρινες που εχει..

 

θα θελα τη γνωμη σας και τι πιστευεται περισσοτερο οτι αξιζει σαν επιλογη απο αυτα η καποια αλλα(lenovo) ;;

 

ευχαριστω.. :))

Asus και Lg ειναι μονοδρομος,τα μονα που αξιζουν απο τις δωρεαν προσφορες της αλληλεγγυης.

Ομως,γνωμη μου μην το καθυστερεις αλλο γιατι μπορει να μην προλαβεις ουτε αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια η γνωμη σας για το Huawei mediapad Τ1 που υπαρχει δωρεαν με το κουπονι στην vodafone? Δεν ειδα να το αναφερει κανενας παραπανω, αλλα φανταζομαι πως τα υπολοιπα ειναι κορυφη σε θεμα κοστους αποδοσης. Το huawei ειναι ποιοτικο και αντεχει καθημερινη απλη χρηση? Το θελω βασικα για την μανα μου για απλη χρηση στο ιντερνετ που βλεπει τα νεα και προσφορες supermarket μηπως και ετσι αποσυμφορισω το laptop μου που του κανει καταληψη. Σκεπτομαι να παρω ενα huawei μαζι με sim στο απλο πακετο mobile ωστε να βγει το κουπονι ισα ισα, βασικα αυτο που δικαιουμαστε, μια συσκευη και συνδεση, μεσω της αλληλεγγυης στην τελικη. Πειτε καμια γνωμη για το μηχανηματακι αυτο αν αξιζει η αν ειναι εντελως χαμενη αγορα.

Επεξ/σία από alvin11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.phonearena.com/phones/compare/Huawei-MediaPad-T1-8.0,LG-G-Pad-8.0/phones/9005,8650?ft=2

 

πάρε μια σύγκριση με το LG G PAD 8 LTE.

Η διαφορά είναι ότι έχει 4G σου δίνει η cosmote 10GB μεγάλη διαφορά! Πίστεψε με το 4G θα το λατρέψεις!

Φοβερό user interface... και ότι θα πάρει Lolipop σίγουρα κατά Ιούνιο μεριά.

Κατά τα άλλα μοιρασμένα απ ότι βλέπω στα χαρακτηριστικά.

Το Asus ακούω καλά λόγια το + είναι ότι έχει να βάλεις 2 sim και να κάνεις κλήσεις κάτι που δεν έχει η LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το ήξερα γιατί στον 2ο μήνα που το έχω δεν έχω ξεπεράσει ποτέ τα 10GB, φοβερά νέα.

Επίσης η αλήθεια είναι ότι τα 5GB που δίνουν οι άλλοι δεν σου φτάνουν ούτε για πλάκα!

Νομίζω ότι η COSMOTE είναι μονόδρομος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν μιλάμε για το κοινωνικό μέρισμα τότε είναι δωρεάν το LG G PAD 8.0 LTE...

Ρώτα το κατάστημα τι απόθεμα έχει, για να είσαι πιο σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...