Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο banggood το κουπόνι -10% που δίνει μετά το κατέβασμα της εφαρμογής του σε ανδροιντ; Το έβαλα σε παραγγελία για ένα ταμπλετ και δεν δίνει την έκπτωση αλλά βγάζει αυτό το μήνυμα.

post-320252-0-21374400-1450539818_thumb.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο banggood το κουπόνι -10% που δίνει μετά το κατέβασμα της εφαρμογής του σε ανδροιντ; Το έβαλα σε παραγγελία για ένα ταμπλετ και δεν δίνει την έκπτωση αλλά βγάζει αυτό το μήνυμα.

 

 

Την αγορά θα πρέπει να την κάνεις μέσω της εφαρμογής, κι ας μπορείς να δεις το κουπόνι στο desktop

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κωδικό 10% πως και που τον εμφανίζει για αγορά απο την εφαρμογή του banggood..

 

Εγώ σκάναρα με ενα πρόγραμμα απο το android τον κωδικό και το λινκ το άνοιξε στην εφαρμογή του banggood.. Επειτα δεν βρήκα πουθενά τον κωδικό ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κωδικό 10% πως και που τον εμφανίζει για αγορά απο την εφαρμογή του banggood..

 

Εγώ σκάναρα με ενα πρόγραμμα απο το android τον κωδικό και το λινκ το άνοιξε στην εφαρμογή του banggood.. Επειτα δεν βρήκα πουθενά τον κωδικό ..

 

Αν είσαι καινούριος χρήστης της mobile εφαρμογής, θα σου εμφανιστεί στα κουπόνια σου όταν κάνεις login μέσα από την android εφαρμογή. Όταν πας να κάνεις checkout μετά από τη mobile εφαρμογή θα σου γίνει apply το κουπόνι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι καινούριος χρήστης της mobile εφαρμογής, θα σου εμφανιστεί στα κουπόνια σου όταν κάνεις login μέσα από την android εφαρμογή. Όταν πας να κάνεις checkout μετά από τη mobile εφαρμογή θα σου γίνει apply το κουπόνι..

Δεν εμφανίζει δυστηχώς ουτε στην εφαρμογή το κουπόνι 10% για αγορά απο το app.

 

Μόνο 1 κουπόνι 5% εχω διαθέσιμο.

 

Μήπως πρέπει να κάνω checkout απο την εφαρμογή χωρίς να βάλω κάποιο κουπόνι και θα το βάλει αυτό απο μόνο του;

Αυτο εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εμφανίζει δυστηχώς ουτε στην εφαρμογή το κουπόνι 10% για αγορά απο το app.

 

Μόνο 1 κουπόνι 5% εχω διαθέσιμο.

 

Μήπως πρέπει να κάνω checkout απο την εφαρμογή χωρίς να βάλω κάποιο κουπόνι και θα το βάλει αυτό απο μόνο του;

Αυτο εννοείς;

Μήπως την είχες κατεβάσει παλαιότερα την εφαρμογή και έληξε το κουπόνι 10% ?

Εγώ αυτό έκανα οπότε έφτιαξα καινούριο λογαριασμό από το pc, κατέβασα την εφαρμογή στο τάμπλετ που δεν την είχα κατεβάσει, έκανα login με τα καινούρια στοιχεία και κομπλέ.

Θα έπρεπε να στο εμφανίζει στα διαθέσιμα κουπόνια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως την είχες κατεβάσει παλαιότερα την εφαρμογή και έληξε το κουπόνι 10% ?

Εγώ αυτό έκανα οπότε έφτιαξα καινούριο λογαριασμό από το pc, κατέβασα την εφαρμογή στο τάμπλετ που δεν την είχα κατεβάσει, έκανα login με τα καινούρια στοιχεία και κομπλέ.

Θα έπρεπε να στο εμφανίζει στα διαθέσιμα κουπόνια

μπράβο αυτό έκανα τελικά. Είχε λήξει . Ανοιγεις νέο λογαριασμό και σου δίνει κωδικό.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Teclast X16 Pro 11' Tablet PC - 4GB RAM 64GB ROM Windows 10/ Android 5.1 - 243 ευρώ

 

 

16 κομμάτια απο gearbest

 

CPU: Intel Cherry Trail T4-Z8500 64bit Quad Core 1.44GHz ( up to 2.24GHz )

GPU: Intel HD Graphic Gen8 processor

4GB RAM + 64GB ROM

11.6 inch screen: 1920 x 1080 ( 190ppi )

Windows 10 + Android 5.1 system

32300mWh battery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία προσφορά δεν υπάρχει..

 

Από banggood με τα κουπόνια του newsletter πάει 243δολλαρια και με το κουπόνι της εφαρμογής 237δολλαρια.Δλδ 223 ευρω και 219 ευρώ αντίστοιχα..

 

20-25 ευρώ λιγότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εδώ γνώμες?

http://www.onda-tablet.com/onda-obook-11-cherry-trail-11-6-inch-tablet.html

Υπάρχει και στο bangood και βγαίνει φτηνότερα με καινούργιο account.

Προσωπική μου άποψη όχι.

1) Πολλά τα λεφτά για 2Gb ram

2) Μόνο 32Gb μνήμη (βέβαια μπορείς να βάλεις sd αλλά ως κατοχος win tablet σου λέω τα 32 είναι υπερβολικά λίγα)

 

Δες για teclast x98 plus με τον ίδιο επεξεργαστή 4Gb ram 64gb μνήμη και αυτονομία 6-7 ώρες. Και πιο φθηνό φυσικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται θα πάρω το plus με το που βγει σε dual boot, αυτο περιμένω.

Κοιτάω όμως και για δεύτερη συσκευή.

Το onda έχει "λιγες μνήμες" όπως είπες. Κάτι τέτοιο δείχνει ενδιαφέρων αλλά δεν έχω βρει παρόμοιο.

Ένα άλλο που σκέφτομαι ειναι το chuwi vi12 οταν βέβαια βγει.

http://techtablets.com/2015/12/chuwi-vi12-coming-soon-12-cherry-trail-windows-tablet/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται θα πάρω το plus με το που βγει σε dual boot, αυτο περιμένω.

Κοιτάω όμως και για δεύτερη συσκευή.

Το onda έχει "λιγες μνήμες" όπως είπες. Κάτι τέτοιο δείχνει ενδιαφέρων αλλά δεν έχω βρει παρόμοιο.

Ένα άλλο που σκέφτομαι ειναι το chuwi vi12 οταν βέβαια βγει.

http://techtablets.com/2015/12/chuwi-vi12-coming-soon-12-cherry-trail-windows-tablet/

Βλέπω οτι θες και διαλέγεις ποιο μεγάλες οθόνες.

Αν είναι πήγαινε στο teclast x16 pro. 11.6" 4gb ram dual boot.

 

To είχα στα χέρια μου για 3-4 μέρες. Από την μία ζήλεψα μιας και εγώ έχω το teclast x98pro γιατί η μεγαλύτερη οθόνη αξίζει τρελά μιας και εγώ χρησιμοποιώ μονο windows αλλά από άποψη φορητότητας λίγοο με κουρασε γιατί 12 ίντσες δεν τις κρατάς στο χέρι για να ξαπλώσεις στο κρεβάτι και να χαλαρώσεις.

 

Επειδή όμως εγώ το ήθελα για δουλειά προτείνω το teclast x16 pro και αν σε παίρνει σε λεφτά παρε το power.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έχουν καλούς χρόνους μπαταρίας αυτά και δεν ξέρω πόσο βολική ειναι η "μακροστενη οθόνη" αλλιώς θα τα έπαιρνα.

Η αλήθεια είναι ότι τα κοιταγα πριν 1 μήνα και τα είχα βρει 100$ κάτω απο την τιμή του bangood, στο gear αν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...