Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε στην μπαταρία, ούτε στην ρομ δεν είναι η ένστασή μου. Στην ποιότητα κατασκευής της Elephone είναι. Χ-Α-Μ-Ο-Σ από παράπονα!
Πιο πολύ κρατάει φυσικός χυμός έξω από το ψυγείο, παρά τα κινητά τους...

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω οτι ειναι καλη τιμη για τα χαρακτηριστικά του

 

http://www.geekbuying.com/item/Blackview-Omega-5-0Inch-IPS-FHD-18-0MP-Camera-Android4-4-SmartPhone-2GB-16GB-MTK6592W-Octa-Core-1-7GHz-3G-GPS---Black-341894.html

 

και αρκετα ομορφο δε βρισκετε?

 

Απλα δεν βλεπω αν περνει ελληνικα και δυστηχως ή βαζεις 2 sim ή βάζεις 1 sim και μια μνημη. Δηλαδη 2 sim + μνημη δεν παιζει!

 

 

Πολυ ομορφο ειναι αλλα με FHD και 2100mAh δεν πας πουθενα.Πολυ ακριβο για τα χαρακτηριστικα του.

 

Η μπαταρια ειναι σχετικη αναλογα με τη χρηση που κανει ο καθενας. Καταλαβαινω ειναι μικρη αλλα νομιζω σαν συνολο κατα τα αλλα δεν παιζεται! νομιζω αποτελει καλη προσφορα. στα 170 ευρω δεν νομιζω να υπαρχουν πολλες τετοιες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζεις μια SD και λύνεται το θέμα. Εγώ και πάλι κολλάω στη μπαταρία. 2050mah είναι πολύ μικρή. Θα μου πεις 65€ είναι αυτά αλλά αν με 20 παραπάνω λύνεις αυτό το πρόβλημα τότε τα 65 είναι πεταμένα λεφτά.

Δεν λυνεται με SD το θεμα.

 

 

Η μπαταρια ειναι σχετικη αναλογα με τη χρηση που κανει ο καθενας. Καταλαβαινω ειναι μικρη αλλα νομιζω σαν συνολο κατα τα αλλα δεν παιζεται! νομιζω αποτελει καλη προσφορα. στα 170 ευρω δεν νομιζω να υπαρχουν πολλες τετοιες επιλογες.

Η εταιρεια ειναι μικρη χωρις καποια ιδιαιτερη ποιοτητα-αξιοπιστια ενω τα χαρακτηριστικα του πλην της καμερας (που αν εχει οντως 18ΜΡ φακο ξεχωριζει) και του design,ειναι συνηθισμενα και μπορεις να τα βρεις με 110-120 Ευρω.Δεν ειναι προσφορα φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το vickmall δε στελνει γρηγορα δεματα, δεν εχει καλη εξυπηρετηση και οι τιμες ειναι παντα πανω απο τον ανταγωνισμο μ'αρεσει που καποιοι απο δω μεσα το εκθειαζατε, στην ελλαδα εχουμε πολλους παπαγαλους τελικα, κι ο λουμιδης στους καφεδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Σχετικά με τις αργίες τους από θα αρχίσουν να στέλνουν κανονικά;

Απο τώρα μεχρι τέλος Φλεβάρη ειναι ολο αργιες στη Κινα. Μη πω οτι θελετε παραγγειλτε το απο Μάρτιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα ιδια ειναι παρτο απο οπου ειναι φθηνοτερα εκτος απο αγνωστους πωλητες στο aliexpress

Μιλας με τα λεφτα σου;

 

Εχω αγορασει απο 4 - 5 κινεζομαγαζα και δεν τα προτεινα ολα με βαση τις εμπειριες μου.

Στο αλλο φορουμ τα ποσοστα των ευχαριστημενων μελων στο θεμα του καθε μαγαζιου ειναι ενας οδηγος αποφυγης

ταλαιπωριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα ελεγα να σταματήσει εδώ η κοντρα περι καταστημάτων. Το μονο σιγουρο είναι παντως ότι κυκλοφορουν πολλα παπαγαλάκια, ετσι προτείνω να βασιζεται καποιος μονο σε ατομα που γνωριζει και όχι σε αυτά που διαβαζει σε διαφορα φορουμς, χωρις να σημαινει φυσικα ότι είναι ολες οι αναφορες "fake". Απλα δεν μπορει καποιος να ξεχωρίσει τον καθαρο από το παπαγαλακι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε 56 λεπτά το :

Phicomm C230w Smartphone Quad Core Version MSM8212 Android 4.3 4.0 Inch 3G GPS Grey  29.99$  [ΕΛΗΞΕ]

 

http://www.pandawill.com/happy-hour?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2015-02-15

 

Για βασική χρήση ΜΟΝΟ, το κινητό το έχω και λειτουργεί απροβλημάτιστα. Επαναλαμβάνω όμως μόνο για βασική χρήση. Απλά σου προσφέρει και 10 πράγματα παραπάνω από τα αντίστοιχα ΝΟΚΙΑ των 25 ευρώ :)

 

Edit: Μην ψαρώνεται από την αρχική τιμή, το κινητό κανονικά είχε 59,99$ και 49,99$ και το κάνουν ξεστοκάρισμα.

 

 

40 δολαρια πλεον.

Επεξ/σία από matrixxx
ΕΛΗΞΕ μετα απο 2-3 λεπτα - τα κοκκινα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 56 λεπτά το :

Phicomm C230w Smartphone Quad Core Version MSM8212 Android 4.3 4.0 Inch 3G GPS Grey  29.99$

 

http://www.pandawill.com/happy-hour?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2015-02-15

 

Για βασική χρήση ΜΟΝΟ, το κινητό το έχω και λειτουργεί απροβλημάτιστα. Επαναλαμβάνω όμως μόνο για βασική χρήση. Απλά σου προσφέρει και 10 πράγματα παραπάνω από τα αντίστοιχα ΝΟΚΙΑ των 25 ευρώ :)

 

Edit: Μην ψαρώνεται από την αρχική τιμή, το κινητό κανονικά είχε 59,99$ και 49,99$ και το κάνουν ξεστοκάρισμα.

Total 5 Limited to 1 per customer

 

Θα γίνει σφαγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...