Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα πολύ καλό smartwatch λόγω της τιμής του και όχι μόνο

NO.1 G2 MT2502A smartphone 128MB ROM 32MB RAM 2.0MP 1.54" Gorilla Glass - Silver

http://www.vickmall.com/no-1-g2-mt2502a-smartphone-128mb-rom-32mb-ram-2-0mp-1-54-gorilla-glass-silver.html

 

Παρακαλώ όποιος το έχει πάρει να πεί την γνώμη του.

 

Νομίζω σε αυτή την τιμή είναι πολύ καλή προσφορά για όποιον θέλει ενα οικονομικό smartwatch Που κάνει σχεδόν τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ένα πολύ καλό smartwatch λόγω της τιμής του και όχι μόνο

NO.1 G2 MT2502A smartphone 128MB ROM 32MB RAM 2.0MP 1.54" Gorilla Glass - Silver

http://www.vickmall.com/no-1-g2-mt2502a-smartphone-128mb-rom-32mb-ram-2-0mp-1-54-gorilla-glass-silver.html

 

Παρακαλώ όποιος το έχει πάρει να πεί την γνώμη του.

 

Νομίζω σε αυτή την τιμή είναι πολύ καλή προσφορά για όποιον θέλει ενα οικονομικό smartwatch Που κάνει σχεδόν τα πάντα.

Αν εξαιρέσεις την μπαταρία που είναι μια μέρα, ολα τα άλλα τα κάνει μια χαρά. Αξίζει τα λεφτά του, αν ψάχνεις smartwatch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο επεξεργαστής του είναι αρκετά αργός για τα σημερινά δεδομένα.Πάντως μπορείς να σερφάρεις άνετα και να παίξεις αρκετά απαιτητικά παιχνίδια παλιότερα χωρίς να κολλάει όπως και να δεις mkv και youtube 1080p.. σε αυτά τα λεφτά θα περίμενα να μπει κανένα 6592 κινητό σε παρόμοια τιμή και αυτό θα τσίμπαγα ,στο λέω ως κάτοχος κινητού με 6589t .Σκέψου το πριν το αγοράσεις


Μήπως εχετε βρει στα 110$ καποιο αντιστοιχο με το ΑΜΟΙ για να το δω πλην πάρω το ΑΜΟΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημερωτικά ακόμα ισχύουν τα κουπόνια για από GeaBest:

Κουπόνια από το GeekBuying:

Από αυτό το μαγαζί iBuyGoo δεν ψόνισα ποτέ οπότε δεν γνωρίζω αξιοπιστία ΑΛΛΑ:

  • XIAOMI PISTONS SILVER 16$  (με part number 1143500022 που από όσο είδα είναι τα v2.1 με ένα απλό google)

 

Παιδιά αν κάπου υπάρχει καλύτερη τιμή μην με φάτε, δεν ξέρω όλα τα καταστήματα της Κίνας :)

Επεξ/σία από VirusKennen
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά ακόμα ισχύουν τα κουπόνια για από GeaBest:

Κουπόνια από το GeekBuying:Από αυτό το μαγαζί iBuyGoo δεν ψόνισα ποτέ οπότε δεν γνωρίζω αξιοπιστία ΑΛΛΑ:
  • XIAOMI PISTONS SILVER 16$  (με part number 1143500022 που από όσο είδα είναι τα v2.1 με ένα απλό google)
Παιδιά αν κάπου υπάρχει καλύτερη τιμή μην με φάτε, δεν ξέρω όλα τα καταστήματα της Κίνας :)

Τι λογική έχει όμως το Meizu MX4 Pro 32gb πιο φθηνό από το 16gb;;;   :huh:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Εξαιρετικα νεα απο Gearbest.
Το ΖΤΕ S6 με κουπονι ZTES6 στα 220$ απο την Ευρωπαικη του αποθηκη.Παραλαβη σε μια βδομαδα χωρις φοβο για τελωνειο.
17 με 23/2 θα ναι κλειστα λογω διακοπων.
 
Επισης στο Pandawill για αλλη μια φορα το Huawei Honor 3C στα 120$ στο happy hour.
Σε 2 ωρες θα ξεκινησει η προσφορα.Στα 110$ για 5 κομματια που εξαφανιζονται αμεσως και επειτα για μερικες ωρες ακομα στα 120$.

 

Να υπενθυμισω οτι λογω διακοπων των Κινεζων (13-26/2),οσες παραγγελιες γινουν σημερα θα σταλουν απο 26/2 (σχεδον απο ολα τα καταστηματα με εξαιρεσεις φυσικα)

Επεξ/σία από arisg90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι ειναι καλη τιμη για τα χαρακτηριστικά του

 

http://www.geekbuying.com/item/Blackview-Omega-5-0Inch-IPS-FHD-18-0MP-Camera-Android4-4-SmartPhone-2GB-16GB-MTK6592W-Octa-Core-1-7GHz-3G-GPS---Black-341894.html

 

και αρκετα ομορφο δε βρισκετε?

 

Απλα δεν βλεπω αν περνει ελληνικα και δυστηχως ή βαζεις 2 sim ή βάζεις 1 sim και μια μνημη. Δηλαδη 2 sim + μνημη δεν παιζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Νομιζω οτι ειναι καλη τιμη για τα χαρακτηριστικά του</p>

<p> </p>

<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.geekbuying.com/item/Blackview-Omega-5-0Inch-IPS-FHD-18-0MP-Camera-Android4-4-SmartPhone-2GB-16GB-MTK6592W-Octa-Core-1-7GHz-3G-GPS---Black-341894.html'>http://www.geekbuying.com/item/Blackview-Omega-5-0Inch-IPS-FHD-18-0MP-Camera-Android4-4-SmartPhone-2GB-16GB-MTK6592W-Octa-Core-1-7GHz-3G-GPS---Black-341894.html</a></p>

<p> </p>

<p>και αρκετα ομορφο δε βρισκετε?</p>

<p> </p>

<p>Απλα δεν βλεπω αν περνει ελληνικα και δυστηχως ή βαζεις 2 sim ή βάζεις 1 sim και μια μνημη. Δηλαδη 2 sim + μνημη δεν παιζει!</p>

 

Πολυ ομορφο ειναι αλλα με FHD και 2100mAh δεν πας πουθενα.Πολυ ακριβο για τα χαρακτηριστικα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ε, ειχα δει εδω το αρθρο για το elephone p5000. Το αγορασα στις 5 δεκέμβρη. ΚΑθώς ήταν προπαραγγελία έβγαινε στις 29 Δεκέμβρη. Στάλθηκε για Ελλάδα στις 6 Γενάρη. Κοιτάζω χτες track number και ήρθε Ελλάδα στις 10 Φεβρουαρίου. Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο η αναμονη καθώς απ'οτι λένε εισαι 50-50 να σου ερθει με κουσουρια και μηδαμινό aftersales...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζεις μια SD και λύνεται το θέμα. Εγώ και πάλι κολλάω στη μπαταρία. 2050mah είναι πολύ μικρή. Θα μου πεις 65€ είναι αυτά αλλά αν με 20 παραπάνω λύνεις αυτό το πρόβλημα τότε τα 65 είναι πεταμένα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...