Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη δεν βρισκω πουθενα απαντηση στο θεμα και απο οσο ξερω το πηρατε πολλοι απο εδω, στο meizu m1 note το home button λειτουργει και σαν power οπως το mx4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για περίπου 3 μέρες ακόμη, ταμπλέτα Cube U65GT TALK9X, με βασικά χαρακτηριστικά:

- 3G

- MTK8392 Octa Core στα 2GHz

- 9.7 Inch 2048x1536

- Android 4.4.2

- 16 GB ROM

- 2 GB RAM

- Built in GPS

- Μπαταρία 10.000 mAh (ας το πιστέψουμε...)

 

στα 150€ περίπου μαζί με μεταφορικά από το banggood.

 

http://www.banggood.com/Cube-U65GT-TALK9X-3G-MTK8392-Octa-Core-97-Inch-Android-44-Tablet-p-930639.html

 

Σύνηθης τιμή από 165-180€.

 

Το μόνο που του λείπει είναι η HDMI έξοδος.

Παιδιά αξίζει αυτό; Γενικά, μιας και είμαι στο ψάξιμο για τάμπλετ, ποια είναι τα πιο vfm αυτή την εποχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα καλύτερα κινέζικα tablet αυτή την περίοδο μαζί με το Onda V989, αν και το Onda έχει μάλλον χειρότερo Chipset. Ναι αξίζει και έχω διαβάσει πάρα πολύ καλά λόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bangood είναι έμπιστο; Επίσης σχετικά με τελωνεία ισχύουν τα ίδια και με κινητά; Δηλαδή singapore post/chinese mail και κατά 99% τη γλιτώνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bangood είναι έμπιστο; Επίσης σχετικά με τελωνεία ισχύουν τα ίδια και με κινητά; Δηλαδή singapore post/chinese mail και κατά 99% τη γλιτώνεις;

Κάνε μια αναζήτηση, θα βρεις να περιγράφονται αρκετές περιπέτειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιπέτειες όλοι πέρασαν με όλα τα κινέζικα μαγαζιά. Βάλε φίλε μου από banggood. Είναι από τα μεγάλα. Επίσης το ταμπλετ εκτός από το touch feeling που είναι λίγο βαρύ είναι σούπερ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν έννοιες εαν μου χαλάει την ωρα, όχι δεν μου την πειράζει. Gmt + 2.00 χειμερινή ωρα ανατολικής Ευρώπης είναι ρυθμισμενο

Και εγώ το έχω ρυθμίσει.Κάθε φορά όμως που κάνω επανεκκίνηση μου γυρνάει δυο ώρες πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το έχω ρυθμίσει.Κάθε φορά όμως που κάνω επανεκκίνηση μου γυρνάει δυο ώρες πίσω.

Για δοκίμασε με Wifi ανοιχτό να πας στις ρυθμίσεις τις ώρας και να ανοιγοκλίσεις την αυτόματη ρύθμιση, ώστε να πάρει τις ώρες πάλι από NTP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Κουπονι CLEARANCECC εκπτωσης 20 Ευρω (μια χρηση ανα κατοχο) απο το Efox για την Γερμανικη του αποθηκη με δωρεαν μεταφορικα (γρηγορη παραδοση και χωρις ρισκο τελωνειου)
Eχει πολλες συσκευες που η τιμη τους ειναι σχεδον ιδια με αυτη που εχουν αλλα καταστηματα στις Κινεζικες αποθηκες τους,οποτε με την εκπτωση και τα δωρεαν μεταφορικα αξιζει.Ενδεικτικα το αξιολογο Doogee DG310 βγαινει στα 60 Ευρω.
 
 
 

Ισχυει για τα εξης μοντελα.

VDMHLS860 - Lenovo S860
VDMHDG310 - Doogee DG310
VDMHAHWM7 - Huawei Mate 7
VDMHFEP2000 - Elephone P2000
VDMHAZTEZ5S - ZTE Z5S
VDMHALGL7 - Leagoo Lead 7
VDMHNS7 - No.1 S7
VDMHAIOX7ST - iOcean X7S
VDMHIGTX6 - Cubot X6
VDMHCBP7 - Cubot P7
VDMHKZK1S - Kingzone K1S
VDMHAIOX1 - iOcean X1

Επεξ/σία από arisg90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...