Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε παρελαβες το tablet?

Το ταμπλετ το παρέλαβα χθες. Και βέβαια οι φόβοι μου επιβεβαιώθηκαν. Ο χρόνος αποστολής ήταν τέλειος. Αλλά το προιόν, μάπα. Δεν φορτίζει και δεν ανοίγει. Μετά από ολόκληρη νύχτα στην πρίζα τίποτα. Οπότε τι να συστήσω ....  μή παρετε το Chuwi από το banggood σε προσφορά γιατι μάλλον στέλνουν μούφες.

Και ήταν η πρωτη φορά από αυτό το μαγαζί, ανάλογα πως θα φερθούν θα πω και την άποψή μου για αυτούς, προς το παρόν αναμονή να δω τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ταμπλετ το παρέλαβα χθες. Και βέβαια οι φόβοι μου επιβεβαιώθηκαν. Ο χρόνος αποστολής ήταν τέλειος. Αλλά το προιόν, μάπα. Δεν φορτίζει και δεν ανοίγει. Μετά από ολόκληρη νύχτα στην πρίζα τίποτα. Οπότε τι να συστήσω ....  μή παρετε το Chuwi από το banggood σε προσφορά γιατι μάλλον στέλνουν μούφες.

Και ήταν η πρωτη φορά από αυτό το μαγαζί, ανάλογα πως θα φερθούν θα πω και την άποψή μου για αυτούς, προς το παρόν αναμονή να δω τι θα γίνει.

Χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο ......  μήπως έχει καμιά ταινία στις επαφές της μπαταρίας που πρέπει να αφαιρεθεί;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το ταμπλετ το παρέλαβα χθες. Και βέβαια οι φόβοι μου επιβεβαιώθηκαν. Ο χρόνος αποστολής ήταν τέλειος. Αλλά το προιόν, μάπα. Δεν φορτίζει και δεν ανοίγει. Μετά από ολόκληρη νύχτα στην πρίζα τίποτα. Οπότε τι να συστήσω ....  μή παρετε το Chuwi από το banggood σε προσφορά γιατι μάλλον στέλνουν μούφες.

Και ήταν η πρωτη φορά από αυτό το μαγαζί, ανάλογα πως θα φερθούν θα πω και την άποψή μου για αυτούς, προς το παρόν αναμονή να δω τι θα γίνει.

Χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο ......  μήπως έχει καμιά ταινία στις επαφές της μπαταρίας που πρέπει να αφαιρεθεί;
Καλή σκέψη φίλε αλλά αυτό γίνεται στα κινητά. Στα ταμπλετ η μπαταρία δεν είναι αποσπωμενη
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Elephone P6000 στα 119.99$ στο to2c.com.Απο τις 10 εως 20/4 γραφουν,και για 10 κομματια την μερα,αλλα μπορειτε να το αγορασετε απο σημερα  112.98$ με κουπονι GBEHP6000 στο Gearbest

 

Επισης κουπονι -10% στο Gearbest GBCHF.Ισχυει μονο για προιοντα που δεν ειναι σε εκπτωση.Στα υπολοιπα ανεβαζει την τιμη.

Επεξ/σία από arisg90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kρατα πατημενο παρατεταμενα το power για μισο _ ενα λεπτο.

 

Ενα chuwi που ειχα ετσι επανηλθε

To παρατεταμένο πάτημα στο κουμπί έχει να κάνει με το ότι δεν ανοίγει. Έχει και ένα δικό μου κινέζικο onda παρόμοιο θέμα. Όταν μείνει μεγάλο διάστημα σε αχρηστία μπαίνει σε τέτοιο "mode" και δε συνέρχεται αν δε κάνω το παραπάνω.

Σχετικά με το ότι δε φορτίζει, επίσης είναι συχνό θέμα σε κινέζικα... Κατά 99% φταίει ο φορτιστής ή το καλώδιο. Μου έχει τύχει με δυο διαφορετικά καλώδια, στο ένα να φορτίζει και στο άλλο όχι... συνήθως θέλει από τα "χοντρά" καλώδια και όχι λεπτά (πρέπει να παίζει διαφορά στα αμπέρ ή κάτι τέτοιο. Θα δοκιμαζα λοιπόν αρχικά με άλλο φορτιστή ή/και καλώδιο και μετά θα απογοητευόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς τα έκανα όλα. Και με άλλο φορτιστή, και τον ίδιο φορτιστή δοκίμασα σε άλλη συσκευή. Και καλώδια άλλαξα, μικρά, μεγάλα,χοντρά ό,τι θες. Το μόνο που δεν έκανα είναι να κρατήσω το κουμπί 1 λεπτό. Το κράτησα μέχρι 10-15 δευτ. Το απόγευμα που θα πάω σπίτι θα το ξαναδοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε μετα από πολύ ωρα που θα πατησεις το power  και αλλα κουμπια μαζι με το power.Ψαξε βασικα στο ιντερνετ με ποια κουμπια κανει Hard reset και δοκιμασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχει προσφορα το gearbest για 100 κοματια το elephone p6000 112.98 dollaria,,,πολυ καλα!!!

 

Καλημέρα !! μακρυά απο Elephone ότι και προσφορά να υπάρχει, η εταιρία είναι ΓΤΠ Καβάλα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχει προσφορα το gearbest για 100 κοματια το elephone p6000 112.98 dollaria,,,πολυ καλα!!!

 

Με κουπονι GBEHP6000.

Καλημέρα !! μακρυά απο Elephone ότι και προσφορά να υπάρχει, η εταιρία είναι ΓΤΠ Καβάλα 

Μια χαρα εως εξαιρετικη συσκευη μπορω να την χαρακτηρισω.Πολυ ποιοτικη και στα 113$ κορυφαιο VFM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα !! μακρυά απο Elephone ότι και προσφορά να υπάρχει, η εταιρία είναι ΓΤΠ Καβάλα 

θα ήθελα να ακούσω την αιτιολογία του χαρακτηρισμού! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...