Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

εβαλα κι άλλη προσφορά σήμερα που δεν την πρόλαβα

κάτι παίζει αυτές τις μέρες removed

o σύνδεσμος σου λεει:

 

May 25th to June 5th

 

παλιο δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα (τύπου skroutz, bestprice κλπ) που τσεκάρει όλα αυτά τα κινέζικα ή από newsletters κλπ;

http://www.kimovil.com/en/   αν και δεν έχει όλα τα καταστήματα πχ vickmall 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.kimovil.com/en/ αν και δεν έχει όλα τα καταστήματα πχ vickmall

Επίσης δεν ενημερώνεται σε περίπτωση promotion ή κουπονιών, οπότε συνήθως δεν είναι οι πραγματικές τιμες αλλά ελαφρώς ανεβασμενες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε περιορισμένα κομμάτια σε efox antelife Και reportspam το Zopo ZP999 στα ~150
 
- 5.5" Corning Gorilla Glass 2 Screen, 1920*1080 Pixels
- MTK6595M 2.0GHz Octa Core 4G LTE
- 3GB RAM + 32GB ROM
- 14 MP Back Camera + 5 MP Front Camera 
- Dual SIM Dual Standby / Hotknot / Bluetooth 4.0
- NFC και hotknot
 
Είμαι κάτοχος του 3X (η 16GB έκδοση του). Αν εξαιρέσουμε πως δεν θα πάρουμε lollipop ποτέ οεοε κατα τα άλλα το κινητό είναι πολύυυυ stable και ο 6595 δεν συγκρίμενεται με τα υπόλοιπα 8core γατάκια. Μερικοί έχουν θέματα με το GPS που εγώ δεν είχα και μάλιστα μετά από μία modια τώρα δεν ξέρω τι να κάνω με τόσους δορυφόρους από πάνω μου ( αγριεύτικα με παρακολουθούν :P ). Στα επίσης ατού του παίρνει Χposed. Λόγω τιμής και μόνο είναι σούπερ.

Επεξ/σία από matrixxx
επιγραμμιση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

270, 297 και 330 δολαρια είναι οι τιμες στα παραπανω 3 ιδια-αδερφακια σαιτς που εχουν το ιδιο προμο! :o

 

"sorry,panic buying has been finished", τα γνωστα που ουτε τσεκουτ δεν προλαβαίνεις να κανεις. 1sec κλπ.

 

Αρα, αν υπηρχε, εληξε η τιμη των 150.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

270, 297 και 330 δολαρια είναι οι τιμες στα παραπανω 3 ιδια-αδερφακια σαιτς που εχουν το ιδιο προμο! :o

 

"sorry,panic buying has been finished", τα γνωστα που ουτε τσεκουτ δεν προλαβαίνεις να κανεις. 1sec κλπ.

 

Αρα, αν υπηρχε, εληξε η τιμη των 150.

Βασικά έχει ώρες από κάτω, πρέπει να είχε στις 17 (10 κομμάτια το καθένα) και τώρα πάλι στις 18 θα δώσει άλλα 20 κομμάτια το κάθε site.

 

Γράφει 17.00 και 18.00 GMT. Να υποθέσω πως είναι 19.00 και 20.00 για μας?

 

To μόνο σίγουρο είναι πως δεν είναι φόλα μιας και τις προηγούμενες μέρες είχε Elephonia και κατάφερα να βαλω στο καλάθι και να πάω ως το paypal (όπου και συγκρατήθηκα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ένα πχ λεει μονιμα: "Today's Price: $296.99"

 

Είναι 10 κομματια την μια ωρα και αλλα 20 την άλλη. Δεν είναι 30 και 30. Από παρομοιο προιον που εχει αυτό το μαγαζι σε προσφορα υποτιθεμενη, φιλος εχει σπαταλησει επι 5-6 μερες καπου 2-3 ωρες συνολικα από τον χρονο του και ποτε δεν καταφερε να αγορασει, αφου δεν προλαβαινει σε 1 δευτερολεπτο να βαλει στο καλαθι, να πατησει τσεκαουτ, να πατησει "πληρωμη με paypal", να βαλει κωδικούς στο paypal και να πατησει ολοκληρωση. Αγχος,αγωνια, αδρεναλινη, νευρα κλπ. Τα λεγαμε σημερα και πεθαναμε στα γελια. Και όλα αυτά για 5 δολαρια διαφορα από τον ανταγωνισμο. Του ειπα να του κανω δωρο τα 5 δολαρια εγω στο τελος και να τα παρει από αλλου!

 

Όταν κανετε τετοια ποστς, να ειστε περιγραφικοι αν θελετε. Διαφορετικα το μονο που γινεται στην πραξη είναι να πηγαινουν καπου ατομα, χωρις να υπαρχει προσφορα και απλα να προμοταρεται το κάθε μαγαζι χωρις λογο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχει ώρες από κάτω, πρέπει να είχε στις 17 και τώρα πάλι στις 18 θα δώσει άλλα 30 κομμάτια το κάθε site.

Έχω την εντύπωση ότι ούτε καν ξεκίνησε :P

Αν πάμε με βάση την ώρα που λέει http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/gmt0/θα ξεκινήσει σε 2 ώρες και 20 λεπτά. Εσύ αγόρασες ή το είδες σε αυτή την τιμή ή απλά το έκανες ποστ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω την εντύπωση ότι ούτε καν ξεκίνησε :P

Αν πάμε με βάση την ώρα που λέει http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/gmt0/θα ξεκινήσει σε 2 ώρες και 20 λεπτά. Εσύ αγόρασες ή το είδες σε αυτή την τιμή ή απλά το έκανες ποστ;

 

 

"sorry,panic buying has been finished"

Αυτό υπηρχε στις 4.30 δικη μας ωρα, που σημαινει ότι ηταν νωρίτερα.

 

Αρα προφανως εχουν γραψει ο,τι να ναι και για την ωρα. Δεν είναι πρωτη φορα. Πεποιθηση μου είναι ότι το κανουν σκοπιμα για να προκαλουν οσο περισσότερη ασαφεια και μπερδεμα γινεται ώστε να γυριζει ο κοσμος αδικα μεσα στο σαιτ τους και να τσιμπησουν κανεναν πελατακο σε άλλο προιον χωρις προσφορα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους ξενύχτηδες ... :P

το δοκίμασα και πιανει ο κωδικός 

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_138387.html

 

FLASH SALE FOR Mlais M9! Start: 17:00 GMT +8, from June 24th. (Limited Stock)

 

Promo Code: M9GB

 

Price: $61.89 (only 40 pieces)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Από τις 12 το μεσημέρι δηλαδή δικη μας ωρα και ακόμα δεν έχουν φύγει τα 40 κομμάτια.

 

Αυτο λέει πολλά... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα πολύ άσχημα πράγματα στο διπλανό φόρουμ για το mlais.

Επειδή την πάτησα με ενα p6000 που πήρα στον πατέρα μου, μετά τα xiaomi, lenovo, pipo και meizu, το χάος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα πολύ άσχημα πράγματα στο διπλανό φόρουμ για το mlais.

Επειδή την πάτησα με ενα p6000 που πήρα στον πατέρα μου, μετά τα xiaomi, lenovo, pipo και meizu, το χάος.

Τι σου έκανε το P6000 ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...