Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ακουγα ενα καινούριο dance κομμάτι που νομίζω λέγεται ou la la (ομως δε το βρισκω ετσι !), και πετάει κατι ''ανα κουρνικοβα'' και αντζελινα και αλλα γυναικεία ονοματα. Είχα δει βιντεοκλιπ στο μαντ αλλα δε προλαβα να κρατήσω τιτλο...

 

Morandi - Beijo ( Uh La La ) [ English Version ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dystyxos den einai ayto... Thanx pantos! De ksero an voithoun ayta ta stoixeia... kainourio prepei na einai to song.

 

 

 

Εγώ ακουσα ενα καινούριο dance κομμάτι που νομίζω λέγεται ou la la (ομως δε το βρισκω ετσι !), και πετάει κατι ''ανα κουρνικοβα'' και αντζελινα και αλλα γυναικεία ονοματα. Είχα δει βιντεοκλιπ στο μαντ αλλα δε προλαβα να κρατήσω τιτλο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalhspera!

 

Psaxnw ena orxhstriko komati, to opoio vevaia den exei logia.. Prepei na einai apo kapoio soundtrack, alla exw akousei mia parallagh tou se mia diafhmish ths unicef.. H idiaiterothta tou komatiou autou einai to mousiko organo, pou thymizei kapws auton ton teneke (pou de kserw pws legetai) kai akougetai synithws se reggae komatia. Den einai reggae auto pou psaxnw, einai sweet melwdia.. Gia kapoio logo thymomoun Hans Zimmer alla koitontas th "diskografia" tou den eida kati gnwrimo.. Elpizw na voithaw estw kai ligo.. Cris? Help?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρακάτω trance κομματάκι έπαιζε στην εκπομπή του Εξάντα για τη Σαουδ. Αραβία....

 

http://rapidshare.de/files/30131118/exantas-sample.mp3.html

(αγνοήστε ότι αραβικό --παιζόταν συνέντευξη παράλληλα και στο φόντο ακουγόταν το τραγούδι)

 

 

...και το παρακάτω απο ένα επεισόδιο του Αλ Τσαντίρι Νιουζ:

http://rapidshare.de/files/30133533/alTsant-sample.mp3.html

 

...όποιος έχει καμιά ιδέα για τους τίτλους τους, ας την ρίξει !!!

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ενα παλιό τραγούδι, μέσα δεκαετίας 80 νομίζω.

 

Τραγούδαγε ένας τυπος σε στυλ ραπερ 9και καλα...) και έλέγε:

 

"η 924 έξω περιμένει..."

 

και στο ρεφραίν μια γυναίκα έλεγε:

 

"δεν μπορώ ν'αντισταθώωωω

σε Θέλω,

όσο και να προσπαθώω

σε Θέλω"

 

Το 'Θέλω' το έλεγε κάπως περίεργα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ενα παλιό τραγούδι' date=' μέσα δεκαετίας 80 νομίζω.

 

Τραγούδαγε ένας τυπος σε στυλ ραπερ 9και καλα...) και έλέγε:

 

"η 924 έξω περιμένει..."

 

και στο ρεφραίν μια γυναίκα έλεγε:

 

"δεν μπορώ ν'αντισταθώωωω

σε Θέλω,

όσο και να προσπαθώω

σε Θέλω"

 

Το 'Θέλω' το έλεγε κάπως περίεργα.[/quote']

 

«Modern Fears - Σε Θέλω» blink.gif

 

Από αρχές 90ς. Νομίζω 1992.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psaxnw ena hremo tragoudaki pou logika prepei na paizei poly sto radio (egw ekei to akousa..) einai melwdiko, downtempo kai kiriarxoun kati gynaikeia fwnhtika pragmatika apistefta...

H gomena pou tragoudaei einai san na ponaei... twra kapoia lyrics den epiasa gia na sas voithisw.. pantws to olo styl tou track mou thimise kati se silicone soul 'h kaskade...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psaxnw ena hremo tragoudaki pou logika prepei na paizei poly sto radio (egw ekei to akousa..) einai melwdiko' date=' downtempo kai kiriarxoun kati gynaikeia fwnhtika pragmatika apistefta...

H gomena pou tragoudaei einai san na ponaei... twra kapoia lyrics den epiasa gia na sas voithisw.. pantws to olo styl tou track mou thimise kati se silicone soul 'h kaskade...[/quote']

 

gia chekare to =) Dimi Phaze vs Mary Jeras - All This Love

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ψαχνω το εξης τραγουδι.τωρα τελευταια το ακουω πολυ στα ραδιο,αρκετα χαλαρο κ εχει ενα μπασο το οποιο με το που το ακους σου μενει κατευθειαν στο αυτι.σε καποια φαση πεταγετε ενας τυπας κ λεει "molto delicate" με αρκετα μπασα φωνη.

 

αυτα μπορω να δωσω σαν περιγραφη...ελπιζω καποιος να καταλαβε!

 

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file mou den xerw an to allo palikari epsaxne auto to kommati...etyxe na to katebaso k egw k einai kati pou epsaxna san trelos..many many thnx m8 !!!!

:-D :-D :-D

paizei kapoios na anevasei sample giati psaxnw olo to net gia sample kai den vriskw!!!

 

EDIT: NAI Afto einai telika!!!!

Thaaaanx!!!

EDIT2: Lyrics paizoun pouthena?

 

elpizo na voithisa...!

megalo kommati pantos!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...